Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Deste Lilli GBR 3.00/52/16.00 4.00/52/16.00 2.50/52/14.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Yorke-Davies Saba GBR 2.00/55/13.00 4.00/55/13.00 0.50/55/13.00
2 Turp Matilda GBR 0.50/55/13.00 4.50/55/14.25 1.50/55/13.00
3 Newsome Emily GBR 0.00/55/13.00 2.00/55/14.25 2.50/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Nutt Katie GBR 0.50/55/12.00 2.50/55/12.00 4.50/55/12.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Oliver Siani AUS 2.00/55/11.25 4.50/55/12.00 3.50/55/11.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Bloemsma Samantha RSA 3.50/55/14.25 1.50/55/13.00
2 Crowley Jenny GBR 2.50/55/18.25 4.00/55/18.25 4.00/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Webster Helen GBR 1.00/55/13.00 4.50/55/14.25 1.00/55/13.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Godfrey-Fletcher Alfie GBR 0.00/25 2.50/52 0.00/52
2 Burrows Aidan GBR 2.50/49 5.25/49 3.00/49
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Newsome Edward GBR 1.00/55/18.25 4.00/52 5.00/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Jays Danny GBR 5.50/58/13.00 1.00/58/11.25 5.50/58/13.00
2 Howard George GBR 3.00/37 5.00/58/18.25 5.00/58/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Turp Benjamin GBR 3.50/58/11.25 2.50/58/11.25 2.50/58/12.00
2 Dyson Harvey GBR 3.00/58/12.00 4.00/58/12.00 4.50/58/12.00
3 Mclean Will AUS 0.00/58/14.25 3.50/58/13.00 0.50/58/13.00
4 Irving Bradley GBR 3.50/58/18.25 2.00/58/13.00 1.50/58/14.25
5 Bates Jonah GBR 5.50/58/14.25 3.50/58/14.25 3.00/58/14.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Schweigert Jurgen GER 4.00/58/11.25 3.50/58/12.00
2 Bowden Peter GBR 0.50/58/14.25 2.50/58/18.25 1.50/58/16.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Bloemsma Jamie NED 2.00/55/11.25 2.00/55/11.25 2.00/55/11.25
2 James Peter GBR 5.00/22 4.00/55/18.25 4.00/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Newby-Ricci Jeremy GBR 2.00/55/10.25 1.00/55/10.25 4.50/55/10.75
2 Nutt David GBR 3.50/55/11.25 5.00/55/11.25 3.50/55/11.25
3 Smith Steve GBR 1.50/55/12.00 2.50/55/12.00 1.50/55/12.00
4 Logut Michael GBR 0.00/55/13.00 0.00/55/12.00
5 Bradley Anthony GBR 0.50/55/13.00 4.00/55/13.00 1.50/55/13.00
6 Midmore Ian GBR 4.00/55/13.00 2.50/55/14.25 1.50/55/13.00
7 Woodhouse Richard GBR 3.00/55/16.00 4.00/55/18.25 1.50/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Burridge Mark GBR 5.00/52 5.00/55/18.25