Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification


# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Vorona Daria RUS 0.50/49
2 Vareva Maria RUS 1.00/22 4.50/43
3 Karpenko Anastasia UKR 0.00/22 1.50/40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Pirozhenko Anna UKR 3010 2950
2 Ivlyushkina Olga UKR 1470 1890
3 Vorona Daria RUS 1140 1070
4 Karpenko Anastasia UKR 1080 780
5 Vareva Maria RUS 860 860
6 Kuzmenko Xeniya UKR 80 780
7 Shevtsova Yeva UKR 580 700
8 Maksymenkova Sofiia UKR 620 490
9 Rybak Iryna UKR 570 200
# Bib Name Country Category Round 1
1 Vorona Daria RUS 14.40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kisialiova Katsiaryna BLR 4.00/55/16.00 4.00/55/16.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kisialiova Katsiaryna BLR 5100 5130
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kisialiova Katsiaryna BLR 28.20 25.80
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Truelove Karen USA 1.00/55/10.75 2.50/55/12.00
2 Lucine Clementine FRA 5.00/55/11.25 4.00/55/11.25
3 Andriopoulou Angeliki GRE 4.00/55/12.00 3.50/55/12.00
4 Balashova Mila RUS 3.50/55/13.00 4.00/55/12.00
5 Komarova Ksenia RUS 3.50/55/12.00 1.00/55/12.00
6 Shevkunova Alisa RUS 1.50/55/12.00 3.00/55/12.00
7 Lauretano Alex USA 4.50/55/13.00 3.00/55/12.00
8 Llewellyn Britta AUT 4.00/55/13.00 2.00/55/12.00
9 Matkovic Jelena CRO 2.50/55/13.00 1.00/55/12.00
10 Kashitsina Olga RUS 5.00/55/13.00 0.50/55/13.00
11 Straltsova Hanna BLR 2.50/55/14.25 2.50/55/13.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Lucine Clementine FRA 8930 8540
2 Lauretano Alex USA 7790 4440
3 Andriopoulou Angeliki GRE 6640 7390
4 Churakova Tatiana RUS 7210 5340
5 Kashitsina Olga RUS 4610 5960
6 Straltsova Hanna BLR 2300 4920
7 Henova Hanna BLR 2000 910
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Lucine Clementine FRA 49.00 49.70
2 Andriopoulou Angeliki GRE 48.30 49.60
3 Lauretano Alex USA 47.20 47.50
4 Kashitsina Olga RUS 45.90 45.20
5 Straltsova Hanna BLR 36.80 40.80
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Antonau Anton BLR 3.50/52 1.50/55/16.00
2 Nosachev Evgeny RUS 3.00/22 5.00/52
3 Filchenko Danylo UKR 5.00/49 4.50/52
4 Sokal Daniil BLR 2.00/52 0.00/22
5 Rublevskiy Daniil UKR 0.50/52 1.50/49
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Filchenko Danylo UKR 3870 3190
2 Sokal Daniil BLR 2620 3100
3 Antonau Anton BLR 2490 3100
4 Nosachev Evgeny RUS 2610 2680
5 Ivanov Nikita RUS 990 420
6 Samoilov Olexander UKR 500 700
7 Kravchenko Glib UKR 610 350
8 Gorboruk Valentin UKR 300 80
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Nosachev Evgeny RUS 24.00 28.20
2 Sokal Daniil BLR 24.00 24.60
3 Antonau Anton BLR 14.00 13.40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Llewellyn Dorien CAN 5.00/55/12.00 4.00/55/12.00
2 Marozau Artsiom BLR 1.50/55/13.00 0.50/55/12.00
3 Wolf Nikolas SVK 2.00/55/13.00 0.50/55/13.00
4 Kicin Milan SVK 1.50/55/18.25 4.50/55/14.25
5 Purosau Mikhail BLR 5.50/52 5.00/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Llewellyn Dorien CAN 5320 5690
2 Marozau Artsiom BLR 5070 4760
3 Purosau Mikhail BLR 4600 3720
4 Wolf Nikolas SVK 3210 3320
5 Kicin Milan SVK 2380 2590
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Llewellyn Dorien CAN 35.50 37.70
2 Marozau Artsiom BLR 34.00 34.20
3 Wolf Nikolas SVK 28.60 28.40
4 Koshkin Sergei RUS 27.10 28.10
5 Kicin Milan SVK 26.30 27.00
6 Purosau Mikhail BLR 18.30 18.50
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Faisy Jean Baptiste FRA 1.00/58/10.75 2.50/58/10.75
2 Wilson Brooks USA 5.00/58/12.00 1.00/58/10.75
3 Morozov Igor RUS 3.50/58/11.25 4.25/58/11.25
4 Llewellyn Jaret CAN 2.00/58/11.25 3.00/58/11.25
5 Mistryukov Alexander RUS 5.50/58/12.00 3.00/58/11.25
6 Eade Kyle NZL 5.00/58/12.00 2.00/58/11.25
7 Basinski Mikhail BLR 3.00/58/12.00 4.00/58/12.00
8 Kamyshenko Sergey RUS 4.00/58/12.00 4.50/58/13.00
9 Ryanzin Vladimir RUS 0.50/58/12.00 4.50/58/13.00
10 Tutynin Dmitry UKR 2.00/58/14.25 3.00/58/16.00
11 Labkovich Ilya BLR 0.00/37 2.00/58/14.25
12 Sushchyn Feliks BLR 5.00/58/16.00 2.00/58/16.00
13 Rublevskiy Vadim UKR 3.50/55/18.25 5.00/58/18.25
14 Tkach Maksim UKR 2.00/49 2.00/37
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Zharnasek Aliaksei BLR 11840 11950
2 Llewellyn Jaret CAN 9640 10600
3 Dodd Ryan CAN 9960 7440
4 Basinski Mikhail BLR 5220 7630
5 Labkovich Ilya BLR 6510 6800
6 Ryanzin Vladimir RUS 4720 5270
7 Kamyshenko Sergey RUS 4170 3760
8 Sushchyn Feliks BLR 830 1190
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Llewellyn Jaret CAN 65.00 65.60
2 Krueger Freddy USA 65.60 63.80
3 Morozov Igor RUS 62.70 61.90
4 Eade Kyle NZL 62.30 61.00
5 Ryanzin Vladimir RUS 61.00 59.30
6 Ellis Scot USA 38.50 60.90
7 Kamyshenko Sergey RUS 54.00 53.30
8 Basinski Mikhail BLR 49.70 48.40
9 Labkovich Ilya BLR 39.10 40.60
10 Sushchyn Feliks BLR 34.10 35.70
11 Dodd Ryan CAN 0.00