Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Cosgrove Isabel GBR 4.50/37 1.00/25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Pollard Summer GBR 2.00/49 3.00/46
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Deste Lilli GBR 1.00/52/13.00 2.00/52/13.00
2 Gamski Stella GBR 1.50/52/14.25 3.00/52/14.25
3 Halford Danielle GBR 3.00/52/16.00 2.00/52/14.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Halford Danielle GBR 1620 2070
2 Deste Lilli GBR 940 1380
3 Gamski Stella GBR 690 510
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Halford Danielle GBR 15.40 15.80
2 Deste Lilli GBR 14.20 15.10
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Yorke-Davies Saba GBR 4.00/55/14.25 2.00/55/12.00
2 Lee Molly GBR 3.00/55/13.00 5.00/55/13.00
3 Newsome Emily GBR 3.50/55/14.25 3.00/55/13.00
4 Turp Matilda GBR 2.00/55/14.25 5.00/55/14.25
5 Whaling Amy GBR 2.00/55/14.25 3.50/55/18.25
6 Roberts Lucy GBR 4.00/55/16.00
7 Scutt Emma GBR 2.50/55/18.25
8 Thornton Christina GBR 2.00/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Roberts Lucy GBR 3620 3770
2 Lee Molly GBR 2720 3110
3 Scutt Emma GBR 2670 2910
4 Whaling Amy GBR 990 1790
5 Turp Matilda GBR 910 780
6 Newsome Emily GBR 900
7 Thornton Christina GBR 680
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Roberts Lucy GBR 30.70 32.10
2 Scutt Emma GBR 26.00 27.30
3 Whaling Amy GBR 19.30 21.80
4 Turp Matilda GBR 20.10 21.70
5 Lee Molly GBR 20.60 21.40
6 Newsome Emily GBR 12.30
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Nutt Katie GBR 5.00/55/12.00 1.50/55/12.00
2 Hutchison Georgina GBR 4.00/55/14.25 2.50/55/14.25
3 Fearn Georgia GBR 0.00/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Nutt Katie GBR 3570 2980
2 Hutchison Georgina GBR 2300 2300
3 Fearn Georgia GBR 1760 1700
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Fearn Georgia GBR 29.60 30.50
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Atkins Kelly GBR 4.50/55/14.25 1.00/55/12.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Ellis Claire GBR 1880 1750
2 Atkins Kelly GBR 1540 1740
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Atkins Kelly GBR 16.40 17.50
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Webster Helen GBR 1.00/55/13.00 1.50/55/13.00
2 Stephenson Beverley GBR 4.00/55/16.00 3.00/55/16.00
3 Campbell Felicity GBR 4.00/49 2.50/52
4 Fearn Adele GBR 3.00/49 4.00/49
5 Hinton Michelle GBR 4.00/52 1.50/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Campbell Felicity GBR 600 680
2 Fearn Adele GBR 680 400
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Fearn Adele GBR 16.30 17.70
2 Campbell Felicity GBR 12.40 14.70
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Winter Hilary GBR 5.00/52/13.00 5.00/52/13.00
2 Moore Jane GBR 3.00/52/13.00 4.50/52/13.00
3 Hazelwood Kate GBR 1.00/52/13.00 3.00/52/14.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Hazelwood Kate GBR 1290 1120
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Hazelwood Kate GBR 17.80 17.70
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Worship Carol GBR 3.00/49/16.00 2.00/49
2 Thompson Juliet GBR 4.00/40 5.00/40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Worship Carol GBR 580 500
2 Thompson Juliet GBR 400 480
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Dautigny Raphael GBR 1.00/49/14.25 1.00/49/14.25
2 Cosgrove James GBR 2.50/49 1.00/49/16.00
3 Campbell Charlie GBR 3.00/40 1.00/40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Dautigny Raphael GBR 80 170
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Rose Myles GBR 4.00/52/14.25 3.00/52/14.25
2 Withers Oscar GBR 4.00/52 2.50/52
3 Burrows Aidan GBR 2.00/49 5.00/46
4 Turp Sebastian GBR 0.00/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Turp Sebastian GBR 1500 1500
2 Rose Myles GBR 1120 1120
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Rose Myles GBR 18.20 18.20
2 Fearn Charlie GBR 10.50 10.40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Pollard Noah GBR 0.50/55/13.00 4.00/55/13.00
2 Parkin Tom GBR 3.50/55/14.25 3.50/55/14.25
3 Solman Freddie GBR 4.00/55/18.25 2.50/55/18.25
4 Marshall Dan GBR 1.50/55/16.00 1.50/55/18.25
5 Newsome Edward GBR 4.00/49 1.25/52
6 Newsome Toby GBR 3.00/49
7 Shanahan William GBR 1.00/40
8 Fearn Jaxon GBR 5.00/22
9 Douglas Robbie GBR 4.50/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Parkin Tom GBR 5510 5510
2 Pollard Noah GBR 2040 1640
3 Newsome Edward GBR 320 370
4 Shanahan William GBR 310 200
5 Fearn Jaxon GBR 160 100
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Parkin Tom GBR 40.00 41.50
2 Pollard Noah GBR 17.30 16.90
3 Fearn Jaxon GBR 12.90 14.10
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Jays Danny GBR 1.50/58/11.25 3.00/58/12.00
2 Robinson Marcus GBR 4.00/58/13.00 3.00/58/12.00
3 Howard George GBR 1.50/58/18.25 2.00/58/16.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Robinson Marcus GBR 3450 3250
2 Jays Danny GBR 2000 1770
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Robinson Marcus GBR 37.00 39.20
2 Jays Danny GBR 28.30 29.50
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Hazelwood Robert GBR 1.50/58/10.75 3.00/58/10.75
2 Poland Joel GBR 2.50/58/11.25 1.50/58/10.75
3 Emmett Charlie GBR 2.00/58/11.25 2.00/58/11.25
4 Turp Benjamin GBR 0.00/58/11.25 1.50/58/11.25
5 Young Harry GBR 2.00/58/12.00 0.50/58/11.25
6 Dyson Harvey GBR 4.00/58/13.00
7 Bates Jonah GBR 3.50/58/13.00
8 Irving Bradley GBR 2.50/58/14.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Hazelwood Robert GBR 6230 9140
2 Poland Joel GBR 8670 8600
3 Turp Benjamin GBR 5840 5110
4 Young Harry GBR 1850 1920
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Hazelwood Robert GBR 59.10 58.90
2 Poland Joel GBR 64.60 57.90
3 Young Harry GBR 49.20 50.10
4 Turp Benjamin GBR 43.30 42.20
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Asher Thomas GBR 4.50/55/11.25 0.00/55/11.25
2 Dodson Sam GBR 5.50/22 3.50/55/13.00
3 James Peter GBR 2.25/22 3.00/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Asher Thomas GBR 5020 4160
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Asher Thomas GBR 54.90 57.60
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Jackson Lee GBR 1.00/55/11.25 2.00/55/11.25
2 Nutt David GBR 4.00/55/11.25 2.00/55/11.25
3 Scott-Ely Stuart GBR 2.00/55/11.25 2.00/55/11.25
4 Singleton Chris GBR 2.00/55/12.00 0.50/55/12.00
5 Stephenson Jeremy GBR 4.50/55/13.00 4.50/55/13.00
6 Midmore Ian GBR 3.50/55/13.00
7 Wooldridge Simon GBR 5.00/55/16.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Midmore Ian GBR 1780 1320
2 Singleton Chris GBR 1970 1220
3 Jackson Lee GBR 1280 1170
4 Wooldridge Simon GBR 820 880
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Singleton Chris GBR 49.10 48.70
2 Jackson Lee GBR 18.30 18.10
3 Wooldridge Simon GBR 13.30 14.60
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Hazelwood Timothy GBR 2.00/55/10.75 2.50/55/11.25
2 Wilkinson Jonathan GBR 3.00/55/11.25 1.00/55/11.25
3 Hazelwood Mick GBR 1.00/55/11.25 1.00/55/12.00
4 Lukic Dusko GBR 0.00/55/13.00 4.00/55/13.00
5 Winter Martin GBR 5.00/55/14.25 5.00/55/14.25
6 Jones Keith GBR 3.50/55/14.25 4.50/55/16.00
7 Bennett Richard GBR 4.50/55/18.25
8 Ratledge Craig GBR 1.50/22
9 Allman Nick GBR 1.00/22
10 Rowlands Rodney GBR 0.50/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Hazelwood Mick GBR 3620 3650
2 Hazelwood Timothy GBR 2380 2700
3 Jones Keith GBR 1390 1690
4 Rowlands Rodney GBR 580 580
5 Bennett Richard GBR 830 410
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Hazelwood Timothy GBR 45.40 46.50
2 Hazelwood Mick GBR 27.40 31.10
3 Bennett Richard GBR 18.30 21.30
4 Rowlands Rodney GBR 13.10 11.70
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Cohen Jonathan GBR 3.50/52/12.00 3.50/52/11.25
2 Hornagold Mike Snr GBR 3.00/52/13.00 1.00/52/12.00
3 Philips John GBR 1.50/52/13.00 2.50/52/13.00
4 Hurley Stan GBR 3.00/52 1.00/52/16.00
5 Hawley David GBR 2.00/52/16.00 4.50/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Hawley David GBR 1230 1200
2 Philips John GBR 840 1160
3 Hornagold Mike Snr GBR 480 560
4 Hurley Stan GBR 320 440
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Philips John GBR 24.30 25.70
2 Hawley David GBR 22.50