Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification


# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Matisova Patricia SVK 0.50/22 2.00/55/14.25
2 Kuzbiel Aleksandra POL 3.50/22 2.50/52
3 Rutkowska Malgorzata POL 2.00/22 4.00/43
4 Cseploova Veronika SVK 0.00/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Matisova Patricia SVK 2310 2920
2 Kuzbiel Aleksandra POL 460 530
3 Cseploova Veronika SVK 260 500
4 Rutkowska Malgorzata POL 40 360
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Matisova Patricia SVK 23.50 23.70
2 Rutkowska Malgorzata POL 19.30 18.90
3 Kuzbiel Aleksandra POL 16.20 16.60
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Schall Nadine AUT 2.00/34 3.00/55/13.00
2 Wroblewska Justyna POL 3.00/34 3.00/55/14.25
3 Karabanava Maryia BLR 2.00/34 2.00/55/14.25
4 Kocurova Petra CZE 4.00/34 3.00/55/16.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Wroblewska Justyna POL 6320 7240
2 Kocurova Petra CZE 5270 6240
3 Karabanava Maryia BLR 3280 5670
4 Schall Nadine AUT 320 1400
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Schall Nadine AUT 26.70 29.60
2 Kocurova Petra CZE 26.40 29.20
3 Karabanava Maryia BLR 24.30 27.40
4 Wroblewska Justyna POL 20.20 0.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Pavlova Olga BLR 4.00/49 4.00/55/12.00
2 Oravcova Eva SVK 3.00/49 5.50/55/14.25
3 Schall Bianca AUT 4.00/34 4.00/55/14.25
4 Kurczynska Olga POL 4.00/34 2.00/55/14.25
5 Herrmann Anna BLR 4.00/34 4.50/52
6 Pavelkova Pavla SVK 3.00/34
7 Kazek Anna POL 1.50/34
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Pavlova Olga BLR 5930 8170
2 Herrmann Anna BLR 4550 6690
3 Kazek Anna POL 4620 5390
4 Pavelkova Pavla SVK 3150 3400
5 Oravcova Eva SVK 2920 2670
6 Schall Bianca AUT 2830
7 Kurczynska Olga POL 1110
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Pavlova Olga BLR 38.50 38.40
2 Herrmann Anna BLR 32.30 31.90
3 Schall Bianca AUT 26.70 29.00
4 Kurczynska Olga POL 29.40 28.70
5 Kazek Anna POL 26.20 27.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Borysewicz Kamil POL 4.00/46 2.50/58/16.00
2 Jatkowski Maciej POL 2.50/22 5.00/49
3 Pirsztuk Filip POL 4.00/22 2.50/49
4 Zawadzki Erwin POL 5.00/22 0.50/49
5 Smykowski Robert POL 4.00/22 3.00/43
6 Hynek Radovan SVK 2.00/22
6 Kulbacki Karol POL 2.00/22
6 Swietek Pawel POL 2.00/22
6 Vasko Alexander SVK 2.00/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Vasko Alexander SVK 2100 6470
2 Hynek Radovan SVK 2700 4910
3 Borysewicz Kamil POL 2450 3490
4 Swietek Pawel POL 1190 2140
5 Zawadzki Erwin POL 840 800
6 Kulbacki Karol POL 620
7 Pirsztuk Filip POL 580
8 Jatkowski Maciej POL 430
9 Smykowski Robert POL 120
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Borysewicz Kamil POL 31.40 32.20
2 Vasko Alexander SVK 25.30 27.10
3 Swietek Pawel POL 28.30 26.00
4 Jatkowski Maciej POL 20.80 21.40
5 Zawadzki Erwin POL 21.20 20.70
6 Kulbacki Karol POL 17.70
7 Hynek Radovan SVK 17.50
8 Smykowski Robert POL 16.30
9 Pirsztuk Filip POL 15.40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Nonn Vladimír CZE 2.00/49 5.00/58/16.00
2 Galinowski Jan POL 1.00/49 5.50/58/18.25
3 Brezovsky Peter SVK 1.50/49 2.00/58/18.25
4 Szasz Jakub SVK 1.50/49 1.50/58/18.25
5 Ulanowicz Olaf POL 4.00/49 4.00/52
6 Klos Adam POL 3.50/49 3.50/52
7 Andracki Dawid POL 0.00/46
8 Chladek Lukas CZE 4.00/37
9 Milewski Maciej POL 2.00/37
10 Domanski Rafal POL 1.50/37
10 Hugues Piotr POL 1.50/37
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Nonn Vladimír CZE 3620 6670
2 Chladek Lukas CZE 2190 4890
3 Galinowski Jan POL 2190 4410
4 Szasz Jakub SVK 3100 2700
5 Brezovsky Peter SVK 3090 1860
6 Ulanowicz Olaf POL 1160 1520
7 Klos Adam POL 840
8 Domanski Rafal POL 530
9 Hugues Piotr POL 480
10 Milewski Maciej POL 450
11 Andracki Dawid POL 360
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Galinowski Jan POL 41.40 43.20
2 Hugues Piotr POL 39.80 40.80
3 Nonn Vladimír CZE 37.30 39.30
4 Szasz Jakub SVK 30.30 32.60
5 Milewski Maciej POL 34.70 31.70
6 Domanski Rafal POL 30.30 30.90
7 Ulanowicz Olaf POL 31.00 30.60
8 Chladek Lukas CZE 28.40
9 Brezovsky Peter SVK 25.00
10 Klos Adam POL 23.50
11 Andracki Dawid POL 21.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Bushyn Siarhei BLR 3.00/55/18.25 2.50/58/12.00
2 Papakul Nikita BLR 2.00/55/18.25 4.00/58/14.25
3 Kazek Dawid POL 5.00/37 4.50/58/16.00
4 Pieczonka Bartosz POL 2.00/55/18.25 3.00/58/18.25
5 Kwapien Mariusz POL 2.00/55/18.25 2.50/58/18.25
6 Sagan Pawel POL 5.50/37 5.50/37
7 Miketa Jan CZE 4.25/37
8 Hribik Miroslav SVK 4.00/37
9 Kucharik Martin POL 2.50/37
10 Bernatowicz Krzysztof POL 2.00/37
11 Aksinevich Dzmitry BLR 1.50/37
12 Marcincin Richard SVK 1.00/37
13 Olsavsky Stefan SVK 0.50/37
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Hribik Miroslav SVK 5970 9170
2 Kazek Dawid POL 5870 9050
3 Papakul Nikita BLR 3790 8990
4 Bernatowicz Krzysztof POL 5870 6960
5 Bushyn Siarhei BLR 5900 6660
6 Miketa Jan CZE 3750
7 Pieczonka Bartosz POL 3710
8 Marcincin Richard SVK 2870
9 Aksinevich Dzmitry BLR 1830
10 Kwapien Mariusz POL 1380
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Bernatowicz Krzysztof POL 45.20 47.80
2 Papakul Nikita BLR 46.70 47.20
3 Hribik Miroslav SVK 44.10 47.10
4 Bushyn Siarhei BLR 44.60 46.50
5 Miketa Jan CZE 38.20
6 Pieczonka Bartosz POL 37.80
7 Kazek Dawid POL 36.80
8 Kwapien Mariusz POL 24.70
9 Gibala Marian CZE 24.40