Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
0 Bakach Palina BLR 3.00/43 3.00/40
0 Kurzava Marharyta BLR 1.00/49 1.50/22
0 Kyrpa Varvara UKR 0.00/22 0.00/22
0 Merkulava Alisa BLR 0.00/52 1.50/52
0 Sadovnikova Violetta UKR 1.50/40 3.50/34
0 Sankevich Anastasiya BLR 1.00/34 2.00/34
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
0 Bakach Palina BLR 870 860
0 Bielykh Kateryna UKR 1120 1650
0 Kurzava Marharyta BLR 850 1160
0 Kyrpa Varvara UKR 2570 2060
0 Malkova Kateryna UKR 1560 800
0 Merkulava Alisa BLR 1030 1060
0 Sadovnikova Violetta UKR 1580 1470
0 Sankevich Anastasiya BLR 1640 760
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
0 Bakach Palina BLR 11.10 6.70
0 Kurzava Marharyta BLR 10.10 8.10
0 Merkulava Alisa BLR 11.50 13.20
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Pylypenko Olha UKR 3.50/52 2.00/49
2 Gerashchenko Maria UKR 0.00/52 1.50/46
3 Popova Mariia UKR 2.00/49 2.00/22
4 Dryha Emiliia UKR 0.00/22 1.50/46
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Popova Mariia UKR 3260 1740
2 Pylypenko Olha UKR 2270 2650
3 Gerashchenko Maria UKR 2590 2390
4 Dryha Emiliia UKR 2130 2000
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Gerashchenko Maria UKR 11.60 14.70
2 Pylypenko Olha UKR 14.40 14.00
3 Popova Mariia UKR 9.90 11.70
4 Dryha Emiliia UKR 9.20 8.40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Tsiutsiura Maria UKR 2.50/22 3.00/55/14.25
2 Liatun Hanna BLR 2.00/55/14.25 3.00/55/16.00
3 Groznova Olga RUS 4.00/55/18.25 2.00/55/14.25
4 Valchuk Ellina BLR 3.50/55/16.00 5.00/55/16.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Tsiutsiura Maria UKR 5370 4740
2 Groznova Olga RUS 4070 4190
3 Liatun Hanna BLR 2860 3610
4 Valchuk Ellina BLR 2080 2660
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Tsiutsiura Maria UKR 27.50 29.90
2 Groznova Olga RUS 25.80 27.00
3 Liatun Hanna BLR 22.40 24.90
4 Valchuk Ellina BLR 23.60 24.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Prosvetova Stanislava UKR 0.00/55/13.00 0.50/55/11.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Prosvetova Stanislava UKR 5930 6430
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Prosvetova Stanislava UKR 42.70 43.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Zhokhova Irina RUS 4.50/55/18.25 3.00/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
0 Kadzinets Daniil BLR 3.00/22 0.00/22
0 Ponomarenko Egor UKR 2.00/43 1.00/40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
0 Kadzinets Daniil BLR 860 830
0 Koriahin Mykhailo UKR 1300 2060
0 Pavlikov Mykhailo UKR 420 540
0 Ponomarenko Egor UKR 1060 2610
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
0 Kadzinets Daniil BLR 13.10
0 Ponomarenko Egor UKR 9.40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Chornyy Ivan UKR 2.00/55/13.00 3.50/55/14.25
2 Danisheuski Siarhei BLR 2.50/55/14.25 0.50/55/13.00
3 Hrushko Olexandr UKR 2.50/55/14.25 2.00/55/14.25
4 Mykhailichenko Mykhailo UKR 4.00/55/18.25 2.50/49
5 Zelentsov Ivan UKR 1.50/52 4.00/52
6 Ryabinchuk Ilya UKR 0.00/52 0.50/52
7 Dryha Lev UKR 1.00/22 2.00/46
8 Filipenko Artem RUS 1.00/22 2.00/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Hrushko Olexandr UKR 5580 5900
2 Ryabinchuk Ilya UKR 3090 4950
3 Chornyy Ivan UKR 3240 4840
4 Danisheuski Siarhei BLR 3440 3030
5 Mykhailichenko Mykhailo UKR 2280 2910
6 Zelentsov Ivan UKR 1300 2620
7 Dryha Lev UKR 1840 2470
8 Filipenko Artem RUS 1330 1330
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Chornyy Ivan UKR 30.80 28.70
2 Hrushko Olexandr UKR 27.90 28.50
3 Danisheuski Siarhei BLR 26.60 27.80
4 Ryabinchuk Ilya UKR 18.30 17.40
5 Mykhailichenko Mykhailo UKR 12.70 13.80
6 Dryha Lev UKR 11.00 11.50
7 Zelentsov Ivan UKR 10.90 11.50
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Filaretov Damir UKR 1.00/58/12.00 0.00/58/12.00
2 Mazurkevich Vasili BLR 3.00/58/13.00 3.50/58/16.00
3 Kotlyarenko Nikita UKR 2.50/58/13.00 4.00/58/14.25
4 Bakach Aliaksandr BLR 0.00/58/14.25 2.50/58/16.00
5 Filipenko Alexey RUS 5.00/55/18.25 2.50/55/18.25
6 Martynov Denis RUS 0.00/52 2.50/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Filaretov Damir UKR 8410
2 Mazurkevich Vasili BLR 4680 3200
3 Filipenko Alexey RUS 1590 3200
4 Bakach Aliaksandr BLR 1490 2120
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Filaretov Damir UKR 41.60 41.60
2 Mazurkevich Vasili BLR 40.10 40.00
3 Bakach Aliaksandr BLR 24.90 24.70
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kazlowski Alexander BLR 3.50/58/11.25 1.50/58/12.00
2 Kamyshenko Sergey RUS 2.50/58/11.25 4.25/58/12.00
3 Samoilov Olexander UKR 0.00/58/12.00 2.50/58/12.00
4 Melnichenko Georgiy UKR 5.00/58/14.25 4.50/22
5 Zhokhov Sergey RUS 4.00/55/18.25 4.00/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Samoilov Olexander UKR 10690 11140
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Samoilov Olexander UKR 51.20 53.70
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Gorshcharuk Dmitry RUS 5.00/55/14.25 4.00/55/13.00
2 Vlasov Sviatoslav RUS 3.00/22 3.00/55/13.00
3 Murashchenko Sergei RUS 4.00/52 2.00/55/18.25
4 Zhitlovskiy Mikhail RUS 4.00/22 3.00/22