Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Shevkunova Alisa RUS 1.50/55/12.00 2.50/55/11.25
2 Komarova Ksenia RUS 3.00/55/12.00 3.00/55/12.00
3 Gubarenko Olga RUS 2.00/55/12.00 3.00/55/12.00
4 Kovalenko Anna RUS 2.50/55/13.00 1.00/55/12.00
5 Kashitsina Olga RUS 3.00/55/12.00 4.50/55/13.00
6 Sergueeva Karina RUS 4.50/55/13.00 0.50/55/13.00
7 Savina Polina RUS 2.50/55/13.00 5.00/55/14.25
8 Perepelova Alena RUS 4.50/55/13.00 3.50/55/14.25
9 Renard-Koktish Anna RUS 5.00/55/14.25
10 Zhirkova Polina RUS 3.50/55/14.25
11 Vorona Mariia RUS 0.00/55/14.25
12 Pozdnyakova Daria RUS 4.50/55/16.00
13 Bichaeva Elena RUS 1.50/55/16.00
14 Mednikova Polina RUS 0.00/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Churakova Tatiana RUS 5660 7530
2 Sergueeva Karina RUS 7370 6220
3 Kashitsina Olga RUS 5270 5760
4 Odintsova Anna RUS 3990 4490
5 Bichaeva Elena RUS 4910 4380
6 Vorona Mariia RUS 3650 3670
7 Delina Veronika RUS 3770 3140
8 Gerasikova Maria RUS 4350 2820
9 Badalian Anna RUS 3770 2580
10 Politova Varvara RUS 4290 2530
11 Savina Polina RUS 3560
12 Pozdnyakova Daria RUS 3220
13 Hvatova Tatiana RUS 3040
14 Ivashneva Victoria RUS 3030
15 Zhirkova Polina RUS 2480
16 Timofeeva Julia RUS 1770
17 Groznova Olga RUS 1380
18 Novikova Maria RUS 1180
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kashitsina Olga RUS 44.60 45.80
2 Sergueeva Karina RUS 36.60 40.10
3 Savina Polina RUS 34.20 35.10
4 Zhirkova Polina RUS 27.70 28.80
5 Pozdnyakova Daria RUS 30.60 28.30
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Mistryukov Alexander RUS 3.00/58/11.25 1.00/58/11.25
2 Kamyshenko Sergey RUS 2.50/58/11.25 0.50/58/11.25
3 Trushechkin Andrey RUS 3.50/58/13.00 2.50/58/12.00
4 Feoktistov Vadim RUS 4.00/58/13.00 1.50/58/12.00
5 Sidorenko Alexander RUS 0.50/58/13.00 1.50/58/12.00
6 Morozov Igor RUS 5.00/58/12.00 4.25/58/13.00
7 Ryanzin Vladimir RUS 3.50/58/13.00 3.50/58/13.00
8 Mednikov Alexey RUS 4.50/58/14.25 2.00/58/13.00
9 Mikhaylov Maxim RUS 1.50/58/12.00 1.50/58/13.00
10 Elanskiy Pavel RUS 3.00/58/14.25 3.00/58/14.25
11 Elanskiy Maxim RUS 0.00/58/14.25
12 Lipatov Sergey RUS 0.00/58/16.00
13 Nikolaev Anton RUS 5.00/22
14 Nosachev Evgeny RUS 3.50/22
15 Suslov Denis RUS 2.50/22
16 Rudoman Kiril RUS 2.00/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Nikolaev Anton RUS 5290 6800
2 Mikhaylov Maxim RUS 5960 6730
3 Mikriukov Mikhail RUS 5420 5530
4 Lipatov Sergey RUS 5990 5520
5 Trushechkin Andrey RUS 5230 5350
6 Nosachev Evgeny RUS 5590 5260
7 Suslov Grigoriy RUS 6020 4480
8 Ryanzin Vladimir RUS 5580
9 Vasilyev Vadim RUS 4330
10 Feoktistov Vadim RUS 3890
11 Churakov Danila RUS 3500
12 Zhirkov Ivan RUS 3420
13 Kamyshenko Sergey RUS 3260
14 Elanskiy Pavel RUS 2040
15 Holopov Valeriy RUS 1410
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Ryanzin Vladimir RUS 53.10 64.50
2 Morozov Igor RUS 64.10 63.00
3 Kamyshenko Sergey RUS 53.10 50.60
4 Nosachev Evgeny RUS 46.20 48.70
5 Mikhaylov Maxim RUS 47.10 48.20
6 Arefiev Egor RUS 48.50 43.20
7 Elanskiy Pavel RUS 45.20 43.20
8 Ovchinnikov Gleb RUS 42.60 42.40
9 Suslov Grigoriy RUS 42.30
10 Trushechkin Andrey RUS 41.90
11 Kaiokin Kirill RUS 41.60
12 Musalnikov Mikhail RUS 40.80
13 Elanskiy Maxim RUS 38.50
14 Lipatov Sergey RUS 25.20