Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification


# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Bagnoli Alice ITA 3.00/55/16.00 4.00/55/14.25
2 Paturel Alizée SUI 5.00/55/16.00 3.00/55/16.00
3 Moore Charlotte GBR 3.00/55/18.25 5.00/55/18.25
4 Miermont Lea FRA 2.00/52 2.00/55/18.25
5 Karpenko Anastasia UKR 2.00/40 1.00/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Bagnoli Alice ITA 2280 5000
2 Pirozhenko Anna UKR 2320 2770
3 Miermont Lea FRA 2700 1810
4 Ivlyushkina Olga UKR 1450 2550
5 Moore Charlotte GBR 2230 2250
6 Karpenko Anastasia UKR 990 1020
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Lichtle Alexia FRA 5.00/34 3.00/55/13.00
2 Grosset Janin Anna FRA 2.00/55/13.00 5.00/55/14.25
3 Simoes Marta POR 1.50/55/13.00 0.50/55/14.25
4 MACE Maeva FRA 1.00/55/13.00 1.00/55/13.00
5 Deshayes Julie FRA 2.00/55/14.25 2.00/55/14.25
6 Bischofberger Illana FRA 1.50/55/16.00 2.00/55/14.25
7 Rustioni Lucia ITA 0.50/55/14.25 5.00/55/18.25
8 Jones Sophie GBR 3.50/55/18.25 2.00/55/16.00
9 Mill Botella Pia ESP 1.00/52 2.50/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Deshayes Julie FRA 4140 4290
2 Rustioni Lucia ITA 3500 4220
3 MACE Maeva FRA 1700 3130
4 Lichtle Alexia FRA 1380 2530
5 Bischofberger Illana FRA 1520 2020
6 Jones Sophie GBR 1870 100
7 Mill Botella Pia ESP 920 900
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Lichtle Alexia FRA 28.70 29.40
2 Deshayes Julie FRA 26.90 25.80
3 Jones Sophie GBR 20.50 20.70
4 Bischofberger Illana FRA 18.20 18.40
5 Mill Botella Pia ESP 17.10 18.10
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Le Bozec Benjamin FRA 4.50/55/14.25 2.50/55/14.25
2 Narciso Antonio Maria POR 3.00/55/14.25 3.00/55/14.25
3 Duponcel Maxence FRA 5.00/49 2.00/55/18.25
4 DESPREZ Antoine FRA 2.50/49 2.00/55/18.25
5 Bordier Lindsay FRA 1.00/55/18.25 2.50/52
6 Davies Arron GBR 3.50/52 4.00/52
7 Filchenko Danylo UKR 2.50/49 3.00/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Filchenko Danylo UKR 4380 3670
2 Bordier Lindsay FRA 3250 2930
3 Le Bozec Benjamin FRA 2200 2150
4 Duponcel Maxence FRA 1330 1370
5 Narciso Antonio Maria POR 1270 1040
6 Davies Arron GBR 610 880
7 DESPREZ Antoine FRA 500 410
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Berio Edoardo ITA 3.00/55/12.00 3.00/55/12.00
2 Ramirez Mauro ITA 1.50/55/12.00 2.00/55/12.00
3 LAGADEC Jean FRA 1.00/55/12.00 3.00/55/13.00
4 Cavalli Tancredi Riccardo ITA 1.50/55/13.00 0.50/55/12.00
5 PIRON Theo FRA 4.00/55/13.00 4.50/55/13.00
6 Heath Calum GBR 4.00/55/13.00 2.50/55/13.00
7 Poole Thomas GBR 4.00/55/14.25 3.50/55/14.25
8 Noguera Verges Alvaro ESP 4.00/55/14.25 2.50/55/14.25
9 Donatiu Viñas Lluís ESP 3.50/55/16.00
10 Hazelwood Robert GBR 3.00/55/16.00 3.00/55/16.00
11 Rodriguez Vidal Ignacio ESP 5.00/55/18.25 3.50/55/18.25
12 Grassi Simone ITA 3.00/55/18.25 3.00/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 LAGADEC Jean FRA 2200 4980
2 Cavalli Tancredi Riccardo ITA 4740 3910
3 PIRON Theo FRA 3400 3970
4 Poole Thomas GBR 2840 3890
5 Berio Edoardo ITA 3400 3400
6 Noguera Verges Alvaro ESP 3160 3320
7 Heath Calum GBR 2980 2830
8 Grassi Simone ITA 1050 2300
9 Fiol Corentin FRA 1900 2180
10 Hazelwood Robert GBR 150 1870
11 Rodriguez Vidal Ignacio ESP 1150 1280
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Berio Edoardo ITA 37.20 36.90
2 LAGADEC Jean FRA 33.00 32.60
3 Donatiu Viñas Lluís ESP 30.70 33.00
4 Cavalli Tancredi Riccardo ITA 30.10 31.10
5 PIRON Theo FRA 30.60 30.60
6 Hazelwood Robert GBR 26.20 27.80
7 Noguera Verges Alvaro ESP 27.40 27.70
8 Rodriguez Vidal Ignacio ESP 27.20 26.30
9 Poole Thomas GBR 20.90 20.00
10 Grassi Simone ITA 18.70 20.30
11 Heath Calum GBR 17.90 19.00