Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Ivlyushkina Olga UKR 1.50/55/13.00 3.00/55/13.00
2 Prosvetova Stanislava UKR 5.00/55/14.25 2.00/55/13.00
3 Charnyshova Luiza BLR 0.50/55/14.25 0.50/55/13.00
4 Maksymenkova Sofiia UKR 2.50/55/14.25 1.50/55/14.25
5 Kuzmenko Xeniya UKR 5.00/55/18.25 1.00/55/14.25
6 Starkova Isabela CZE 2.00/55/18.25
7 Khukhrakova Iryna BLR 3.25/52
8 Rybak Iryna UKR 0.00/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Maksymenkova Sofiia UKR 5210 5540
2 Shevtsova Yeva UKR 5300 5540
3 Ivlyushkina Olga UKR 4430 3830
4 Charnyshova Luiza BLR 5000 3440
5 Kuzmenko Xeniya UKR 5050 3170
6 Rybak Iryna UKR 3630
7 Khukhrakova Iryna BLR 3250
8 Starkova Isabela CZE 2790
9 Prosvetova Stanislava UKR 1710
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Ivlyushkina Olga UKR 30.60 30.80
2 Charnyshova Luiza BLR 30.80 29.40
3 Maksymenkova Sofiia UKR 28.20 26.20
4 Prosvetova Stanislava UKR 24.20 23.80
5 Kuzmenko Xeniya UKR 21.40 22.20
6 Khukhrakova Iryna BLR 20.60
7 Rybak Iryna UKR 19.80
8 Starkova Isabela CZE 11.90
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Danisheuskaya Aliaksandra BLR 2.50/55/12.00 1.50/55/12.00
2 Leshchanka Maryia BLR 1.00/55/12.00 0.00/55/12.00
3 Susova Karolina CZE 3.00/55/14.25 2.00/55/14.25
4 Khatkouskaya Alena BLR 0.50/55/14.25 1.00/55/14.25
5 Petskova Iryna BLR 3.00/55/14.25 5.00/22
6 Vrabcova Katerina CZE 4.00/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Pirozhenko Anna UKR 4800 5460
2 Danishevich Darya BLR 4040 4870
3 Khatkouskaya Alena BLR 3480 3960
4 Petskova Iryna BLR 2950 3180
5 Vrabcova Katerina CZE 2500 2890
6 Danisheuskaya Aliaksandra BLR 2450
7 Susova Karolina CZE 2230
8 Tolkachova Ekaterina BLR 2060
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Danisheuskaya Aliaksandra BLR 39.10 40.40
2 Petskova Iryna BLR 27.80 27.70
3 Susova Karolina CZE 20.60 22.70
4 Vrabcova Katerina CZE 18.20 21.00
5 Khatkouskaya Alena BLR 18.70 18.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Dymant Iryna BLR 3.50/55/12.00 2.50/55/11.25
2 Cespivova Anna CZE 0.50/55/12.00 1.50/55/12.00
3 Kisialiova Katsiaryna BLR 4.00/55/13.00 5.25/55/13.00
4 Kucerova Petra CZE 4.50/55/13.00 2.25/55/13.00
5 Straltsova Hanna BLR 4.00/55/12.00 3.00/22
6 Svecova Katerina CZE 2.00/55/13.00
7 Formankova Rebeka CZE 2.00/55/14.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Gerencsery Martina CZE 6450 6450
2 Dymant Iryna BLR 5370 6380
3 Kisialiova Katsiaryna BLR 6400 6180
4 Kucerova Petra CZE 5910 5280
5 Cespivova Anna CZE 4020 4630
6 Formankova Rebeka CZE 2840
7 Straltsova Hanna BLR 2320
8 Svecova Katerina CZE 1550
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Straltsova Hanna BLR 42.20 42.00
2 Kisialiova Katsiaryna BLR 35.00 36.00
3 Cespivova Anna CZE 34.10 35.40
4 Kucerova Petra CZE 34.20 33.70
5 Svecova Katerina CZE 30.80 31.10
6 Formankova Rebeka CZE 30.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Samoilov Olexander UKR 0.50/55/13.00 1.50/55/13.00
2 Harbachuk Viktar BLR 0.50/55/13.00 4.00/55/14.25
3 Marek Petr CZE 4.50/55/16.00 2.00/55/16.00
4 Lapkouski Kiryl BLR 2.25/55/16.00 2.00/55/16.00
5 Beran Matous CZE 2.00/46 3.25/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Samoilov Olexander UKR 6960 5180
2 Harbachuk Viktar BLR 4770 4770
3 Lapkouski Kiryl BLR 3420 3020
4 Beran Matous CZE 1450 1480
5 Marek Petr CZE 2000 1450
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Samoilov Olexander UKR 33.80 34.30
2 Lapkouski Kiryl BLR 26.00 27.60
3 Marek Petr CZE 25.80 26.20
4 Harbachuk Viktar BLR 25.20 25.30
5 Beran Matous CZE 10.90 12.60
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Rutkovski Artur BLR 2.50/58/12.00 2.50/58/12.00
2 Kowalczyk Krzysztof POL 2.50/58/13.00 4.00/58/13.00
3 Mikhailau Aliaksandr BLR 2.00/58/13.00 1.25/58/13.00
4 Antonau Anton BLR 1.00/58/12.00 3.50/22
5 Filchenko Danylo UKR 2.00/58/12.00 1.50/22
6 Albert Aron HUN 2.00/58/12.00
7 Artsiomau Yahor BLR 2.00/58/14.25
8 Cespivo Jakub CZE 1.00/58/14.25
9 Slansky Jan CZE 5.50/58/18.25
10 Straltsou Hleb BLR 0.00/58/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Filchenko Danylo UKR 9450 8350
2 Mikhailau Aliaksandr BLR 6800 7280
3 Antonau Anton BLR 5780 6470
4 Rutkovski Artur BLR 3350 4750
5 Artsiomau Yahor BLR 4920 4410
6 Cespivo Jakub CZE 3100
7 Slansky Jan CZE 2650
8 Straltsou Hleb BLR 2610
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Filchenko Danylo UKR 39.70 40.10
2 Antonau Anton BLR 40.50 39.80
3 Mikhailau Aliaksandr BLR 37.70 38.60
4 Rutkovski Artur BLR 36.70 37.20
5 Straltsou Hleb BLR 33.20 36.40
6 Artsiomau Yahor BLR 34.10 34.60
7 Slansky Jan CZE 31.10
8 Cespivo Jakub CZE 28.90
9 Cerny Matej CZE 26.20
10 Kowalczyk Krzysztof POL 23.20
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kazlowski Alexander BLR 0.00/58/11.25 2.00/58/11.25
2 Meisner Viktor CZE 3.00/58/12.00 3.00/58/12.00
3 Shpak Stepan BLR 5.25/58/12.00 1.50/58/12.00
4 Labkovich Ilya BLR 2.50/58/12.00 0.50/58/12.00
5 Marozau Artsiom BLR 3.00/58/12.00 2.50/22
6 Papkou Andrei BLR 3.00/58/12.00 0.50/22
7 Necas Jan CZE 1.50/58/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Shpak Stepan BLR 5620 7420
2 Meisner Viktor CZE 6450 7200
3 Labkovich Ilya BLR 8230 5930
4 Marozau Artsiom BLR 7620 4320
5 Papkou Andrei BLR 3630 3500
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Labkovich Ilya BLR 51.20 50.90
2 Marozau Artsiom BLR 44.10 48.70
3 Papkou Andrei BLR 43.60 46.70
4 Shpak Stepan BLR 47.90 46.00
5 Meisner Viktor CZE 39.70 39.60
6 Beran Lukas CZE 22.20
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kolman Zdenek Sen. CZE 5.50/55/14.25 2.00/55/13.00
2 Beran Pavel CZE 2.00/55/18.25 3.00/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1
1 Kolman Zdenek Sen. CZE 2140
# Bib Name Country Category Round 1
1 Kolman Zdenek Sen. CZE 9.60