Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification


# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kuzbiel Aleksandra POL 5.00/43 2.50/49
2 Matisova Patricia SVK 2.00/52 0.50/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Matisova Patricia SVK 2340 1390
2 Kozyra Aleksandra POL 520 810
3 Kuzbiel Aleksandra POL 270 240
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Matisova Patricia SVK 19.50 22.00
2 Kuzbiel Aleksandra POL 15.90 15.40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Dymant Iryna BLR 5.00/52 3.00/55/14.25
2 Berazouskaya Aliaksandra BLR 5.00/49 5.00/55/18.25
3 Wroblewska Justyna POL 5.00/34 5.00/55/18.25
4 Karabanava Maryia BLR 3.25/49 2.50/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Dymant Iryna BLR 7140 8600
2 Berazouskaya Aliaksandra BLR 3970 8010
3 Wroblewska Justyna POL 4740 7840
4 Karabanava Maryia BLR 3600 6270
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Dymant Iryna BLR 31.40 31.60
2 Berazouskaya Aliaksandra BLR 25.60 28.30
3 Karabanava Maryia BLR 26.30 26.60
4 Wroblewska Justyna POL 21.00 20.90
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Pavlova Olga BLR 3.00/55/18.25 2.50/55/14.25
2 Kazek Anna POL 4.50/34 5.00/55/16.00
3 Oravcova Eva SVK 5.00/34 3.00/55/16.00
4 Kurczynska Olga POL 4.50/34 4.50/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Pavlova Olga BLR 9250 10910
2 Kazek Anna POL 5340 7650
3 Oravcova Eva SVK 2920 3000
4 Kurczynska Olga POL 1060
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Pavlova Olga BLR 40.20 40.40
2 Kurczynska Olga POL 32.80 31.40
3 Oravcova Eva SVK 27.60 30.10
4 Kazek Anna POL 22.60 23.30
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Borysewicz Kamil POL 2.50/52 5.50/58/18.25
2 Zhukov Roman BLR 4.00/52 4.50/58/18.25
3 Vasko Alexander SVK 4.00/52 4.00/58/18.25
4 Galinowski Jan POL 4.00/49 5.00/55/18.25
5 Szasz Jakub SVK 3.25/52 2.00/22
6 Klos Adam POL 3.50/49
7 Hynek Radovan SVK 2.25/49
8 Gasiewski David POL 2.00/49
9 Chrobok Jan CZE 2.50/43
10 Chladek Lukas CZE 0.50/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Vasko Alexander SVK 4190 3810
2 Zhukov Roman BLR 5130 3200
3 Galinowski Jan POL 2180 3190
4 Szasz Jakub SVK 2780 3140
5 Chrobok Jan CZE 1740 2750
6 Swietek Pawel POL 1970 1720
7 Hynek Radovan SVK 1610
8 Chladek Lukas CZE 1360
9 Borysewicz Kamil POL 1270
10 Wierzbicki Pawel POL 520
11 Klos Adam POL 420
12 Gasiewski David POL 290
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Galinowski Jan POL 33.60 32.90
2 Zhukov Roman BLR 30.60 31.80
3 Szasz Jakub SVK 29.50 31.00
4 Borysewicz Kamil POL 27.70 28.70
5 Vasko Alexander SVK 22.80 23.10
6 Chrobok Jan CZE 20.40
7 Gasiewski David POL 16.80
8 Klos Adam POL 14.90
9 Chladek Lukas CZE 0.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Pieczonka Bartosz POL 5.50/37 3.50/58/18.25
2 Kuprewicz Gabriel POL 4.25/49 3.50/58/18.25
3 Kwapien Mariusz POL 2.50/52 2.50/58/18.25
4 Milewski Maciej POL 2.00/52 1.25/58/18.25
5 Brezovsky Peter SVK 5.00/49 4.25/55/18.25
6 Kazek Dawid POL 3.50/37
7 Ulanowicz Olaf POL 3.00/37
8 Dovnar Alexei BLR 2.00/37
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Dovnar Alexei BLR 6830 8030
2 Kazek Dawid POL 4250 6420
3 Pieczonka Bartosz POL 4800 4520
4 Kuprewicz Gabriel POL 2610 2610
5 Brezovsky Peter SVK 3500 1790
6 Kwapien Mariusz POL 1280
7 Ulanowicz Olaf POL 660
8 Milewski Maciej POL 450
9 Babynko Karol POL 240
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Dovnar Alexei BLR 37.60 39.80
2 Pieczonka Bartosz POL 31.80 30.60
3 Milewski Maciej POL 29.10 24.80
4 Kuprewicz Gabriel POL 19.70 23.20
5 Kwapien Mariusz POL 23.20
6 Brezovsky Peter SVK 19.60
7 Ulanowicz Olaf POL 19.40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Hribik Miroslav SVK 4.50/37 3.00/58/14.25
2 Rutkowski Jakub POL 4.00/55/18.25 4.00/58/16.00
3 Bernatowicz Krzysztof POL 6.00/52 3.50/58/16.00
4 Sagan Pawel POL 5.00/52 1.50/58/18.25
5 Miketa Jan CZE 3.00/58/18.25 3.50/37
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Hribik Miroslav SVK 6180 6490
2 Miketa Jan CZE 3620 5340
3 Bernatowicz Krzysztof POL 6790 3840
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Bernatowicz Krzysztof POL 43.40 47.90
2 Krzywinski Mateusz POL 47.40 47.60
3 Rutkowski Jakub POL 46.30 47.30
4 Hribik Miroslav SVK 38.30 41.50
5 Miketa Jan CZE 35.20