Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification


# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Splichalova Andrea CZE 4.50/46 5.50/46
2 Borikova Karin SVK 2.00/46 4.00/46
3 Molenda Magdalena POL 4.00/43 3.50/40
4 Cseploova Veronika SVK 1.00/55/14.25 4.50/34
5 Balonova Pavlina CZE 5.00/22 3.00/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Cseploova Veronika SVK 1970 2170
2 Borikova Karin SVK 1160 1350
3 Splichalova Andrea CZE 1950 980
4 Molenda Magdalena POL 240 500
5 Splichalova Denisa CZE 320 320
6 Balonova Pavlina CZE 80
7 Skyvova Marcela CZE 40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Cseploova Veronika SVK 24.80 26.20
2 Molenda Magdalena POL 13.80 14.70
3 Splichalova Andrea CZE 12.20 13.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Schall Nadine AUT 2.00/55/13.00 1.00/55/13.00
2 Formankova Rebeka CZE 5.00/52 5.00/52
3 Klementova Bara CZE 4.50/52 4.50/52
4 Tomanova Katerina CZE 3.25/52 4.50/52
5 Kucerova Petra CZE 5.00/52 4.50/34
6 Rutkowska Malgorzata POL 5.25/49
7 Gogola Aleksandra POL 4.00/46
8 Crommert, Van De Linda NED 5.25/34
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kucerova Petra CZE 6740 6690
2 Klementova Bara CZE 3540 4120
3 Formankova Rebeka CZE 4550 4110
4 Schall Nadine AUT 2520 2530
5 Crommert, Van De Linda NED 2510 2310
6 Tomanova Katerina CZE 2480
7 Gogola Aleksandra POL 1670
8 Rutkowska Malgorzata POL 1490
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kucerova Petra CZE 33.70 34.00
2 Schall Nadine AUT 32.80 33.30
3 Formankova Rebeka CZE 27.00 27.50
4 Crommert, Van De Linda NED 22.30 23.10
5 Rutkowska Malgorzata POL 28.70
6 Tomanova Katerina CZE 19.80
7 Klementova Bara CZE 18.90
8 Gogola Aleksandra POL 15.20
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Schall Bianca AUT 1.00/55/12.00 1.00/55/12.00
2 Rabchun Aliaksandra BLR 1.00/55/12.00 0.50/55/12.00
3 Kazek Anna POL 4.50/55/14.25 2.50/55/14.25
4 Pavelkova Pavla SVK 5.00/55/18.25 1.00/55/14.25
5 Gogola Anna POL 1.00/52 3.00/34
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Herrmann Anna BLR 4900 8410
2 Kazek Anna POL 7520 7980
3 Rabchun Aliaksandra BLR 5060 6220
4 Schall Bianca AUT 2840 3350
5 Gogola Anna POL 3580 1750
6 Pavelkova Pavla SVK 2350
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Rabchun Aliaksandra BLR 37.30 38.60
2 Schall Bianca AUT 34.50 36.30
3 Gogola Anna POL 28.40 29.50
4 Kazek Anna POL 25.00 27.10
5 Pavelkova Pavla SVK 22.80 23.20
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Hynek Radovan SVK 4.00/58/18.25 1.00/58/14.25
2 Bauer Felix AUT 4.00/52 3.00/55/18.25
3 Zawadzki Erwin POL 4.00/52 2.00/55/18.25
4 Boisnard Loic NED 2.50/49 3.00/52
5 Lazar Peter SVK 2.50/52 5.00/49
6 Gogola Wojciech POL 5.00/46
7 Kerpcar Juraj SVK 3.25/37
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Hynek Radovan SVK 4260 4010
2 Kerpcar Juraj SVK 2990 3190
3 Gogola Wojciech POL 2250 2610
4 Zawadzki Erwin POL 1340 1460
5 Boisnard Loic NED 1070 1180
6 Lazar Peter SVK 730
7 Skyva Petr CZE 20
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Zawadzki Erwin POL 30.50 30.00
2 Gogola Wojciech POL 23.10 26.20
3 Kerpcar Juraj SVK 18.40 22.30
4 Boisnard Loic NED 18.40 20.00
5 Hynek Radovan SVK 27.90
6 Pilny Lukas CZE 16.40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Borysewicz Kamil POL 0.50/58/13.00 1.00/58/13.00
2 Vasko Alexander SVK 3.00/58/13.00 0.00/58/13.00
3 Szasz Jakub SVK 3.00/58/13.00 5.00/58/14.25
4 Brezovsky Peter SVK 3.00/58/13.00 2.00/58/14.25
5 Swietek Pawel POL 2.50/55/18.25 1.50/55/18.25
6 Vojnic Tomislav-Martin AUT 4.00/58/18.25
7 Loudil Marek CZE 5.00/52
7 Ulanowicz Olaf POL 5.00/52
9 Chladek Ondrej CZE 5.50/37
10 Haider Michael AUT 4.50/37
11 Chladek Lukas CZE 4.25/37
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Vasko Alexander SVK 8480 8940
2 Szasz Jakub SVK 4660 6020
3 Swietek Pawel POL 6440 5680
4 Brezovsky Peter SVK 3580 2880
5 Chladek Lukas CZE 3850 2320
6 Borysewicz Kamil POL 2470
7 Loudil Marek CZE 2130
8 Ulanowicz Olaf POL 1770
9 Haider Michael AUT 570
10 Chladek Ondrej CZE 540
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Vasko Alexander SVK 42.10 43.30
2 Borysewicz Kamil POL 43.00 42.70
3 Chladek Lukas CZE 38.60 41.40
4 Szasz Jakub SVK 40.90 40.70
5 Brezovsky Peter SVK 37.90 35.70
6 Loudil Marek CZE 35.70
7 Ulanowicz Olaf POL 31.90
8 Swietek Pawel POL 30.60
9 Chladek Ondrej CZE 12.50
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Hladik Robert SVK 3.00/58/13.00 3.00/58/12.00
2 Papakul Nikita BLR 2.00/58/12.00 2.00/58/12.00
3 Hribik Miroslav SVK 4.00/58/14.25 1.00/58/12.00
4 Miketa Jan CZE 5.00/58/13.00 0.50/58/12.00
5 Bernatowicz Krzysztof POL 5.50/58/18.25 4.00/58/13.00
6 Dovnar Alexei BLR 5.00/58/14.25 2.00/58/14.25
7 Pieczonka Bartosz POL 1.50/58/16.00 4.25/58/18.25
8 Resl Daniel CZE 2.00/58/14.25
9 Nonn Vladimír CZE 4.00/58/18.25
9 Serzhanin Ivan BLR 4.00/58/18.25
11 Hugues Piotr POL 3.00/58/18.25
12 Kwapien Mariusz POL 5.50/37
13 Bushyn Siarhei BLR 5.00/37
13 Polidor Ales CZE 5.00/37
13 Rutkowski Jakub POL 5.00/37
16 Galinowski Jan POL 4.00/37
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Papakul Nikita BLR 10760 11510
2 Serzhanin Ivan BLR 9210 8750
3 Hribik Miroslav SVK 7810 8330
4 Bushyn Siarhei BLR 9980 8020
5 Nonn Vladimír CZE 6510 7270
6 Bernatowicz Krzysztof POL 7580 5210
7 Pieczonka Bartosz POL 5210 4550
8 Miketa Jan CZE 5530
9 Galinowski Jan POL 2870
10 Resl Daniel CZE 1880
11 Kwapien Mariusz POL 1860
12 Rutkowski Jakub POL 1570
13 Polidor Ales CZE 1140
14 Hugues Piotr POL 1130
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Bernatowicz Krzysztof POL 52.80 57.60
2 Papakul Nikita BLR 50.20 54.30
3 Bushyn Siarhei BLR 47.90 53.60
4 Hugues Piotr POL 49.20 51.60
5 Galinowski Jan POL 45.90 51.60
6 Dovnar Alexei BLR 49.70 49.20
7 Hribik Miroslav SVK 49.70 48.50
8 Resl Daniel CZE 49.20
9 Rutkowski Jakub POL 44.10
10 Serzhanin Ivan BLR 43.10
11 Pieczonka Bartosz POL 42.60
12 Nonn Vladimír CZE 39.00
13 Miketa Jan CZE 38.20
14 Gibala Marian CZE 21.00