Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Ivlyushkina Olga UKR 1.50/55/18.25 0.00/52
2 Maksymenkova Sofiia UKR 3.50/49 5.00/49
3 Kuzmenko Xeniya UKR 5.00/46 4.00/46
4 Fedorova Lucia SVK 3.50/43 5.00/43
5 Balonova Pavlina CZE 4.00/43 4.00/43
6 Splichalova Denisa CZE 3.00/43 2.50/43
7 Skyvova Marcela CZE 3.00/22 1.50/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Ivlyushkina Olga UKR 7160 7350
2 Kuzmenko Xeniya UKR 3100 6680
3 Pirozhenko Anna UKR 5710 6280
4 Maksymenkova Sofiia UKR 3960 5490
5 Fedorova Lucia SVK 650 1350
6 Balonova Pavlina CZE 550 670
7 Splichalova Denisa CZE 310 240
8 Skyvova Marcela CZE 270 300
# Bib Name Country Category Round 1
1 Ivlyushkina Olga UKR 18.70
2 Maksymenkova Sofiia UKR 15.40
3 Kuzmenko Xeniya UKR 12.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Splichalova Andrea CZE 4.50/52 3.00/55/18.25
2 Svecova Katerina CZE 2.50/55/18.25 5.00/52
3 Tomanova Katerina CZE 5.50/52 5.00/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Svecova Katerina CZE 5570 4660
2 Tomanova Katerina CZE 4120 3680
3 Splichalova Andrea CZE 2470 3120
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Tomanova Katerina CZE 30.50 34.70
2 Svecova Katerina CZE 32.70 33.00
3 Splichalova Andrea CZE 26.00 26.90
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Wroblewska Justyna POL 1.50/55/14.25 1.00/55/14.25
2 Smolen Agata POL 1.50/55/18.25 1.50/52
3 Kucerova Petra CZE 4.50/52 5.50/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kazek Anna POL 6850 6850
2 Kucerova Petra CZE 5880 6700
3 Wroblewska Justyna POL 4980 6670
4 Smolen Agata POL 1440
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kucerova Petra CZE 36.20 35.90
2 Smolen Agata POL 31.60 32.10
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Filchenko Danylo UKR 4.00/52 6.00/55/18.25
2 Samoylov Olexandr UKR 6.00/49 3.25/52
3 Vasko Daniel SVK 4.00/46 4.00/43
4 Wlosok Krystof CZE 2.00/46 5.00/40
5 Skyva Petr CZE 2.00/22 1.00/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Filchenko Danylo UKR 9630 500
2 Samoylov Olexandr UKR 4540 8190
3 Vasko Daniel SVK 500 660
4 Wlosok Krystof CZE 530 640
5 Skyva Petr CZE 200 260
# Bib Name Country Category Round 1
1 Filchenko Danylo UKR 30.20
2 Samoylov Olexandr UKR 26.40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Ativ Nadav ISR 3.00/58/12.00 4.00/37
2 Slimak Nir ISR 4.50/58/13.00 3.00/58/14.25
3 Kazek Dawid POL 3.00/58/13.00 4.50/37
4 Szasz Jakub SVK 2.00/58/13.00 4.50/37
5 Miketa Jan CZE 4.50/58/14.25 5.00/37
6 Brezovsky Peter SVK 2.00/58/14.25
7 Meisner Viktor CZE 5.00/58/16.00 5.00/58/16.00
8 Gruca Martin POL 4.25/58/16.00 4.00/37
9 Chladek Lukas CZE 5.00/58/18.25 2.50/37
10 Kucharik Martin POL 4.00/37 3.25/58/18.25
11 Pieczonka Bartosz POL 2.50/58/18.25
12 Galinowski Jan POL 5.50/37 4.00/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kakorych Dzianis BLR 4170 8670
2 Kazek Dawid POL 7530 8280
3 Szasz Jakub SVK 6350 5470
4 Meisner Viktor CZE 3910 6110
5 Ativ Nadav ISR 5730
6 Gruca Martin POL 4770 5470
7 Miketa Jan CZE 3120 5420
8 Slimak Nir ISR 3480 4500
9 Chladek Lukas CZE 4050 2760
10 Kucharik Martin POL 2550 3590
11 Galinowski Jan POL 3250 1980
12 Pieczonka Bartosz POL 2950
13 Brezovsky Peter SVK 1570
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Galinowski Jan POL 49.00 48.90
2 Szasz Jakub SVK 47.50 46.90
3 Kucharik Martin POL 45.40 46.50
4 Chladek Lukas CZE 44.90 41.60
5 Gruca Martin POL 40.50 44.00
6 Meisner Viktor CZE 39.60 43.00
7 Kazek Dawid POL 37.90