Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification


# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Baldwin Brooke USA 0.50/52/11.25 1.00/52/11.25
1 Benzel Cyndi USA 2.00/52/12.00
1 Ellis Marion FRA 1.50/55/11.25 4.00/55/11.25
1 Gielis Evelyne BEL 0.50/55/13.00 1.50/55/13.00
1 Nichols Brenda USA 5.00/55/12.00 2.00/55/11.25
1 SANCHEZ Karina MEX 3.50/55/14.25 2.00/55/13.00
2 Baldwin Kristen USA 2.00/52/13.00 1.00/52/13.00
2 De Osma Maria Alejandra PER 4.50/52/13.00
2 Fladborg Asher June DEN 2.50/55/12.00 4.50/55/12.00
3 Berdnikava Natallia BLR 3.00/55/12.00 1.50/55/12.00
3 Jaramillo E. Isabela COL 2.00/52/14.25 1.00/52/14.25
3 Palacio O. Lucia COL 2.00/55/16.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Baldwin Brooke USA 3120 5060
1 Berdnikava Natallia BLR 8390 8090
1 DE MEDRANO TIANA Cristina ESP 6630 4290
1 De Osma Maria Alejandra PER 3940 3850
1 Gielis Evelyne BEL 2390 2700
1 Jaramillo E. Luisa COL 1120 1900
1 Nichols Brenda USA 4220 4530
2 Baldwin Kristen USA 3050 3040
2 Palacio O. Lucia COL 3300 3590
3 Jaramillo E. Isabela COL 1650 2620
3 SANCHEZ Karina MEX 2210 1470
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Baldwin Kristen USA 28.00 23.70
1 Berdnikava Natallia BLR 51.10 52.90
1 De Osma Maria Alejandra PER 22.10 21.80
1 Gielis Evelyne BEL 32.60 31.30
2 Jaramillo E. Isabela COL 14.80 17.20
2 Palacio O. Lucia COL 18.60 19.60
3 Jaramillo E. Luisa COL 9.60 9.30
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Ellis Scot USA 2.50/55/12.00 2.00/55/10.75
1 Grusd Gregory USA 5.00/52/12.00 2.00/52/12.00
1 Jonsson Magnus SWE 4.00/55/11.25 1.50/55/11.25
1 Laderer Edward USA 4.50/55/12.00 2.00/55/11.25
1 Parrish Chris USA 3.50/58/10.25 4.00/58/10.25
1 PHILLIPS Drew USA 0.50/58/11.25 3.00/58/12.00
1 Voisard James USA 3.50/58/13.00
2 Nieuwstadt Matthew RSA 1.50/58/12.00 1.50/58/12.00
2 Travers Jonathan USA 2.50/58/10.25 1.50/58/10.25
3 Bartalsky Martin SVK 2.00/58/10.25 2.00/58/10.25
4 Howley Joel AUS 1.50/58/10.25 4.00/58/10.75
5 Bradstreet Timothy AUS 2.50/58/11.25 3.00/58/10.75
6 Asher Thomas GBR 1.50/58/10.75 1.00/58/10.75
7 Beaufils Julien FRA 0.50/58/10.75 5.00/58/11.25
8 Correa J. Santiago COL 1.50/58/11.25 5.50/58/12.00
9 Malarczuk Martin ARG 1.50/58/11.25
10 King Alex NZL 1.50/58/11.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Bartalsky Martin SVK 8880 7780
1 Bedsole Marc USA 5630 1550
1 De Osma Rafael PER 3760 3960
1 Espinel M. Camilo COL 5560 5500
1 Franco Belmont Rafael PER 1800 1400
1 Laderer Edward USA 2200 2450
1 Nieuwstadt Matthew RSA 3540 4590
2 Bradstreet Timothy AUS 2460 7860
2 PHILLIPS Drew USA 2180 3220
2 Pohlig Jeffrey USA 4550 5400
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
0 De Osma Rafael PER 37.50
1 Franco Belmont Rafael PER 0.00 23.40
1 King Alex NZL 59.90 61.30
1 Laderer Edward USA 13.10 15.60
1 PHILLIPS Drew USA 51.30 54.20
2 Bartalsky Martin SVK 58.90 59.20
2 Nieuwstadt Matthew RSA 0.00 49.90
3 Correa J. Santiago COL 55.60 55.20
3 Stroberg Tyron RSA 45.20 46.40