Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Maksymenkova Sofiia UKR 0.50/55/13.00 0.50/55/13.00
2 Prosvetova Stanislava UKR 1.00/55/13.00 3.00/55/14.25
3 Trubskaya Valeryia BLR 3.50/55/16.00 4.00/55/16.00
4 Lahunova Anastasiya BLR 1.50/55/18.25 2.00/55/18.25
5 Kuzmenko Xeniya UKR 2.50/55/16.00 1.50/55/18.25
6 Presnova Ekaterina RUS 3.50/52 2.00/49
7 Parkhomenka Alena BLR 2.00/52
8 Novikova Maria RUS 2.50/49
9 Slavich Kristina RUS 2.00/46
10 Zimareva Alisa RUS 1.50/46
11 Ivashneva Victoria RUS 1.50/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Maksymenkova Sofiia UKR 4530 5520
2 Parkhomenka Alena BLR 5050 4720
3 Kuzmenko Xeniya UKR 5210 4030
4 Trubskaya Valeryia BLR 3670 3530
5 Lahunova Anastasiya BLR 3690 3450
6 Politova Varvara RUS 3080 3340
7 Prosvetova Stanislava UKR 5220 3080
8 Zimareva Alisa RUS 3000 2210
9 Slavich Kristina RUS 2380
10 Timofeeva Julia RUS 1880
11 Novikova Maria RUS 1620
12 Groznova Olga RUS 1480
13 Vinokurova Eva RUS 1260
14 Presnova Ekaterina RUS 1100
15 Ivashneva Victoria RUS 350
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Maksymenkova Sofiia UKR 30.60 32.50
2 Prosvetova Stanislava UKR 25.90 24.50
3 Kuzmenko Xeniya UKR 21.80 23.00
4 Parkhomenka Alena BLR 17.20 18.80
5 Ivashneva Victoria RUS 16.20 15.70
6 Presnova Ekaterina RUS 15.60
7 Zimareva Alisa RUS 15.50
8 Novikova Maria RUS 14.70
9 Trubskaya Valeryia BLR 13.50
10 Lahunova Anastasiya BLR 11.80
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Perepelova Alena RUS 2.50/55/16.00 1.00/55/13.00
2 Zhirkova Polina RUS 1.50/55/14.25 4.50/55/14.25
3 Petskova Iryna BLR 4.00/55/16.00 3.00/55/16.00
4 Palchits Tatiana RUS 5.00/49 2.50/52
5 Leshchanka Maryia BLR 1.00/55/13.00 2.50/22
6 Pozdnyakova Daria RUS 4.00/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Pozdnyakova Daria RUS 3240 3030
2 Zhirkova Polina RUS 2340 2890
3 Petskova Iryna BLR 4180 2630
4 Palchits Tatiana RUS 1740 2400
5 Badalian Anna RUS 3910 1010
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Petskova Iryna BLR 32.80 32.50
2 Pozdnyakova Daria RUS 31.30 29.70
3 Zhirkova Polina RUS 24.30 24.90
4 Palchits Tatiana RUS 16.90 17.40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Shevkunova Alisa RUS 2.00/55/11.25 2.00/55/11.25
2 Dymant Iryna BLR 5.00/55/12.00 5.00/55/12.00
3 Turets Iryna BLR 2.00/55/12.00 2.00/55/12.00
4 Gubarenko Olga RUS 5.00/55/13.00 2.00/55/12.00
5 Komarova Ksenia RUS 2.50/55/12.00 3.50/55/13.00
6 Kashitsina Olga RUS 3.50/55/13.00
7 Gibinska Alexandra RUS 2.50/55/13.00
7 Renard-Koktish Anna RUS 2.50/55/13.00
9 Vorona Mariia RUS 4.00/55/14.25
10 Savina Polina RUS 2.50/55/14.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Churakova Tatiana RUS 6670 5740
2 Kashitsina Olga RUS 5180 5680
3 Dymant Iryna BLR 5260 5570
4 Savina Polina RUS 4130 3510
5 Vorona Mariia RUS 3320 3190
6 Gibinska Alexandra RUS 3000
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Gibinska Alexandra RUS 41.20 44.00
2 Kashitsina Olga RUS 42.00 43.20
3 Savina Polina RUS 31.30 32.80
4 Turets Iryna BLR 44.80
5 Vorona Mariia RUS 21.50
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Piatrenka Stefan BLR 1.50/22 2.25/55/14.25
2 Shargin Matvey RUS 1.00/22 2.00/22
3 Samoilov Olexander UKR 4.50/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Piatrenka Stefan BLR 3750 3810
2 Zhirkov Ivan RUS 2830 3030
3 Churakov Danila RUS 2130 1920
4 Tsarikaev Yuriy RUS 1560 1130
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Piatrenka Stefan BLR 24.40 26.80
2 Tsarikaev Yuriy RUS 15.80 17.40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Nosachev Evgeny RUS 2.50/22 4.00/58/13.00
2 Filchenko Danylo UKR 5.50/58/14.25 1.50/58/13.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Filchenko Danylo UKR 8650 8170
2 Nosachev Evgeny RUS 1900 3940
3 Sheleshnev Dmitriy RUS 1020 2000
4 Presnov Nikita RUS 1740 1120
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Arefiev Egor RUS 45.40 45.50
2 Nosachev Evgeny RUS 39.30 42.30
3 Ovchinnikov Gleb RUS 33.70 35.10
4 Sheleshnev Dmitriy RUS 18.50 18.90
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Morozov Igor RUS 5.50/58/12.00 1.00/58/11.25
2 Kamyshenko Sergey RUS 5.00/58/12.00 5.00/58/12.00
3 Mistryukov Alexander RUS 5.00/58/12.00 3.00/58/12.00
4 Purosau Mikhail BLR 2.00/58/12.00 2.50/58/12.00
5 Sukhotin Dmitry RUS 1.00/58/11.25 4.00/58/13.00
6 Sidorenko Alexander RUS 0.50/58/12.00
7 Trushechkin Andrey RUS 3.50/58/13.00
8 Ryanzin Vladimir RUS 3.00/58/13.00
9 Kazlowski Alexander BLR 1.50/58/13.00
10 Mikhaylov Maxim RUS 1.25/58/13.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Purosau Mikhail BLR 5990 7260
2 Sukhotin Dmitry RUS 5970 5650
3 Ryanzin Vladimir RUS 4640 5220
4 Kamyshenko Sergey RUS 4450 4540
5 Mikriukov Mikhail RUS 5190 4060
6 Alentyev Andrey RUS 3790
7 Nikolaev Anton RUS 3140
8 Mikhaylov Maxim RUS 2460
9 Trushechkin Andrey RUS 450
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Morozov Igor RUS 61.30 57.10
2 Ryanzin Vladimir RUS 59.80 55.40
3 Sukhotin Dmitry RUS 50.50 50.30
4 Mikhaylov Maxim RUS 45.70 46.40
5 Kamyshenko Sergey RUS 42.50
6 Trushechkin Andrey RUS 40.30
7 Purosau Mikhail BLR 39.10
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Levshin Dmitry RUS 3.00/55/18.25 4.00/55/18.25
2 Linkov Sergey RUS 1.50/55/18.25 4.00/55/18.25
3 Krestianinov Alexey RUS 2.00/55/18.25 5.00/52
4 Zhitlovskiy Mikhail RUS 2.00/22 5.50/22
5 Simonov Sergey RUS 3.00/22 3.00/22