Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Ivlyushkina Olga UKR 4.00/55/14.25 0.50/55/13.00
2 Kuzmenko Xeniya UKR 1.50/55/18.25 4.00/55/18.25
3 Mednikova Polina RUS 1.50/55/16.00 3.50/55/18.25
4 Zhirkova Polina RUS 5.00/52 5.00/52
5 Presnova Ekaterina RUS 3.50/22 0.00/22
6 Rybak Iryna UKR 0.00/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Ivlyushkina Olga UKR 5960 6090
2 Shevtsova Yeva UKR 4080 4990
3 Rybak Iryna UKR 3320 4800
4 Kuzmenko Xeniya UKR 4560 4580
5 Zhirkova Polina RUS 2910 3960
6 Ivashneva Victoria RUS 2900 2160
7 Politova Varvara RUS 2670
8 Novikova Maria RUS 2060
9 Timofeeva Julia RUS 1570
10 Presnova Ekaterina RUS 980
11 Parkhomenka Alena BLR 420
12 Groznova Olga RUS 200
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Ivlyushkina Olga UKR 27.10 27.40
2 Zhirkova Polina RUS 19.90 19.70
3 Kuzmenko Xeniya UKR 13.10 15.00
4 Rybak Iryna UKR 11.30 12.10
5 Ivashneva Victoria RUS 11.20 11.30
6 Novikova Maria RUS 11.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Perepelova Alena RUS 1.00/55/13.00 3.50/55/13.00
2 Pozdnyakova Daria RUS 3.00/34 4.00/55/18.25
3 Palchits Tatiana RUS 4.00/34 3.00/34
4 Kolondaeva Evgenia RUS 4.50/34 2.00/34
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Pozdnyakova Daria RUS 2750 3770
2 Pirozhenko Anna UKR 4300 3710
3 Gerasikova Maria RUS 2610 3620
4 Badalian Anna RUS 3380 3600
5 Hvatova Tatiana RUS 3530 3260
6 Palchits Tatiana RUS 970
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Pozdnyakova Daria RUS 28.30 29.60
2 Palchits Tatiana RUS 16.80 15.80
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Balashova Mila RUS 5.00/55/12.00 2.00/55/11.25
2 Dymant Iryna BLR 3.50/55/12.00 4.50/55/12.00
3 Shevkunova Alisa RUS 1.50/55/12.00 4.50/55/12.00
4 Sergueeva Karina RUS 5.00/55/13.00 2.00/55/12.00
5 Kashitsina Olga RUS 5.00/55/13.00 1.00/55/14.25
6 Gibinska Alexandra RUS 2.00/55/13.00
7 Vorona Mariia RUS 4.00/55/14.25
8 Renard-Koktish Anna RUS 3.00/55/14.25
8 Savina Polina RUS 3.00/55/14.25
10 Kovalenko Anna RUS 2.50/34
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Sergueeva Karina RUS 4660 6590
2 Dymant Iryna BLR 5020 5930
3 Churakova Tatiana RUS 7530 5660
4 Kashitsina Olga RUS 4400 3630
5 Vorona Mariia RUS 2710 3100
6 Gibinska Alexandra RUS 2610
7 Savina Polina RUS 2090
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kashitsina Olga RUS 44.70 43.90
2 Gibinska Alexandra RUS 43.20 43.30
3 Savina Polina RUS 29.80 29.30
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Suslov Grigoriy RUS 2.00/55/13.00 2.50/55/14.25
2 Samoilov Olexander UKR 5.50/55/16.00 1.50/55/14.25
3 Harbachuk Viktar BLR 1.50/55/18.25 1.00/55/14.25
4 Lipatov Sergey RUS 1.50/55/18.25 2.50/55/16.00
5 Piatrenka Stefan BLR 4.00/55/18.25 5.00/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Samoilov Olexander UKR 5850 6200
2 Suslov Grigoriy RUS 3800 4100
3 Harbachuk Viktar BLR 4680 3240
4 Piatrenka Stefan BLR 1920 1690
5 Lipatov Sergey RUS 4530 1630
6 Presnov Nikita RUS 1240
7 Sheleshnev Dmitriy RUS 1040
8 Zhirkov Ivan RUS 830
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Arefiev Egor RUS 38.60 39.00
2 Samoilov Olexander UKR 30.80 32.30
3 Suslov Grigoriy RUS 29.30 30.10
4 Lipatov Sergey RUS 26.80 28.50
5 Harbachuk Viktar BLR 22.90 26.00
6 Piatrenka Stefan BLR 12.90
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Purosau Mikhail BLR 2.50/58/13.00 1.50/58/12.00
2 Nosachev Evgeny RUS 3.00/58/13.00 1.50/58/13.00
3 Filchenko Danylo UKR 2.50/58/14.25 2.50/58/14.25
4 Kazlowski Alexander BLR 1.50/58/12.00 1.50/58/14.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Filchenko Danylo UKR 5890 7920
2 Purosau Mikhail BLR 7630 6220
3 Nosachev Evgeny RUS 5130 5840
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Nosachev Evgeny RUS 40.60 44.90
2 Filchenko Danylo UKR 40.50 43.80
3 Purosau Mikhail BLR 34.30 36.10
4 Ovchinnikov Gleb RUS 31.80 33.30
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Campbell Glenn GBR 1.50/58/12.00 3.00/58/11.25
2 Papakul Nikita BLR 3.00/58/11.25 3.00/58/11.25
3 Bushyn Siarhei BLR 3.50/58/11.25 3.00/58/11.25
4 Mistryukov Alexander RUS 3.00/58/11.25 3.00/58/11.25
5 Isayeu Aliaksandr BLR 1.50/58/12.00 3.00/58/11.25
6 Sukhotin Dmitry RUS 2.50/58/12.00 2.00/58/12.00
7 Trushechkin Andrey RUS 3.50/58/13.00 0.50/58/13.00
8 Morozov Igor RUS 1.00/58/11.25
9 Feoktistov Vadim RUS 2.50/58/13.00
10 Nikolaev Anton RUS 1.50/58/13.00
11 Ryanzin Vladimir RUS 4.00/58/14.25
12 Suslov Denis RUS 2.50/58/16.00
13 Musalnikov Mikhail RUS 3.00/37
14 Mikhaylov Maxim RUS 2.50/37
15 Novik Pavel RUS 2.00/37
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Deviatovski Oleg BLR 10290 10890
2 Isayeu Aliaksandr BLR 9710 9480
3 Papakul Nikita BLR 8930 8330
4 Alentyev Andrey RUS 5690 6210
5 Sukhotin Dmitry RUS 6450 3470
6 Trushechkin Andrey RUS 4250
7 Mikhaylov Maxim RUS 3720
8 Nikolaev Anton RUS 3460
9 Feoktistov Vadim RUS 2590
10 Mikriukov Mikhail RUS 1720
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Ryanzin Vladimir RUS 56.70 57.10
2 Isayeu Aliaksandr BLR 51.90 54.70
3 Papakul Nikita BLR 54.70 52.50
4 Sukhotin Dmitry RUS 45.30 49.90
5 Morozov Igor RUS 56.90
6 Novik Pavel RUS 40.40
7 Mikhaylov Maxim RUS 37.40
8 Musalnikov Mikhail RUS 34.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Mednikov Alexey RUS 2.50/34 4.00/55/12.00
2 Motov Andrei RUS 2.50/55/14.25 2.00/55/16.00
3 Mayer Kris USA 5.50/55/18.25 2.00/55/16.00
4 Simonov Sergey RUS 1.50/34 4.00/34
5 Marchenko Igor RUS 3.00/34 3.00/34
# Bib Name Country Category Round 1
1 Vlasov Sviatoslav RUS 35.70