Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification


# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Han Ah Reum KOR 1.50/55/16.00 2.00/55/16.00 1.50/55/13.00
2 Christian Sasha Siew Hoon SGP 0.50/55/16.00 2.25/55/18.25 4.50/55/14.25
3 Sholikah Ummu Thoyibhatus INA 2.00/55/14.25 2.00/55/14.25
4 Kee Kalya SGP 3.00/55/16.00 1.00/55/14.25
5 KAMIYA Harue JPN 3.00/55/16.00 2.00/52 4.25/55/18.25
6 HIROSAWA Saaya JPN 3.00/55/16.00 3.50/55/18.25
7 Widodo Safira Ratriandari INA 0.50/22 3.50/22
8 Yoong Hanifah Aaliyah MAS 0.00/22 1.00/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Yoong Hanifah Aaliyah MAS 4330 4330
2 HIROSAWA Saaya JPN 3370 3520
3 Chow Arianna MAS 3220 3410
4 PRIAMBODO Nur Tsurayaa INA 2140 2620 2950
5 KAMIYA Harue JPN 1300 2200 2380
6 Han Ah Reum KOR 1760 1990 2260
7 Priambodo Nur Alimah INA 2220 1760
8 Kim Su Mi KOR 910 810
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 HIROSAWA Saaya JPN 40.30 39.80
2 KAMIYA Harue JPN 33.20 35.30
3 Giritya Endhar Pupul INA 27.30 26.60
4 Han Ah Reum KOR 20.80 20.90 22.20
5 Amir Rossi INA 21.20 20.60 22.20
6 Kim Su Mi KOR 20.70 19.40 19.70
7 Widodo Safira Ratriandari INA 17.40 17.40
8 Priambodo Nur Alimah INA 15.90 17.40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Chiha Salvador LBN 3.00/58/12.00 1.00/58/12.00
2 Cho Bum Geun KOR 3.00/58/14.25 5.00/58/13.00
3 Hardinata Indra INA 2.00/58/13.00 3.50/58/13.00
4 Kim Dong Eon KOR 4.00/22 5.00/58/18.25 5.00/58/14.25
5 Jeong Ji Min KOR 3.25/58/16.00 0.50/58/16.00 3.00/58/14.25
6 Leong Mark SGP 1.50/58/14.25 2.50/58/16.00
7 Samudra Guruh Dwi INA 4.00/58/16.00 1.50/58/18.25
8 Hapholdee Nattawut THA 1.00/22 1.50/58/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Cho Bum Geun KOR 2320 3300 3560
2 Suprihono Dimas Ridho INA 2750 3450
3 Febiandi Andri Muhamad INA 3310 3370
4 Kadir Febrianto INA 3860 3040
5 Kim Dong Eon KOR 2530 2650 2340
6 Jeong Ji Min KOR 2900 2310
7 Jaemjan Padiwat THA 2220 2310
8 Yoong Hanifah Aiden MAS 1820 2080
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Jeong Ji Min KOR 50.90 49.70
2 Cho Bum Geun KOR 48.50 49.70
3 Shu Zhen Yi CHN 45.10 46.00
4 Zulkarnain Maliki INA 42.40 45.50
5 Putu Muhammad Zahidi INA 41.80 47.00 45.10
6 Kim Dong Eon KOR 39.60 43.30 41.40
7 Kadir Ade Hermana INA 40.20 41.40
8 Samudra Fajar Eka INA 38.30 39.40
9 Kadir Febrianto INA 32.40 34.00