Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Benjamin Eleanor GBR 1.00/55/12.00 2.00/55/12.00
2 Nutt Katie GBR 1.50/55/12.00 2.00/55/12.00
3 Outram Sanchia GBR 2.00/55/13.00 1.00/55/12.00
4 Carter Lucy GBR 1.50/55/14.25 2.00/55/13.00
5 Anderson Caitlin GBR 2.50/55/13.00 1.00/55/13.00
6 Hutchison Georgina GBR 3.00/55/13.00 4.00/55/14.25
7 BATES Sophie GBR 4.00/55/14.25 3.50/55/14.25
7 Yorke-Davies Saba GBR 4.50/55/14.25 3.50/55/14.25
9 Jones Sophie GBR 4.00/55/16.00 3.00/55/14.25
10 Colverd Jodie GBR 4.00/55/14.25 1.00/55/14.25
11 Turp Matilda GBR 3.00/55/16.00
12 Scutt Emma GBR 2.00/55/16.00
13 Fearn Georgia GBR 2.50/55/18.25
14 Wooldridge Emma GBR 2.00/55/18.25
15 Wooldridge Anny GBR 4.00/52
16 Newsome Emily GBR 1.00/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Nutt Katie GBR 3680 4380
2 Outram Sanchia GBR 3200 4220
3 Benjamin Eleanor GBR 3390 4170
4 Roberts Lucy GBR 3290 3820
5 Jones Sophie GBR 2680 2980
6 Hutchison Georgina GBR 2270
7 Scutt Emma GBR 1550
8 Whaling Amy GBR 1400
9 Yorke-Davies Saba GBR 1080
10 Fearn Georgia GBR 1050
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Outram Sanchia GBR 37.10 35.30
2 Benjamin Eleanor GBR 34.80 35.00
3 Fearn Georgia GBR 26.50 24.80
4 Nutt Katie GBR 25.50 24.40
5 Scutt Emma GBR 24.90
6 Yorke-Davies Saba GBR 17.50
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Winter Frederick GBR 6.00/58/10.75 5.00/58/10.75
2 Poole Thomas GBR 0.00/58/10.75 4.00/58/11.25
3 Davies Arron GBR 5.00/58/11.25 4.00/58/11.25
4 Poland Joel GBR 5.00/58/11.25 3.50/58/11.25
5 Spavin Harry GBR 2.00/58/11.25 0.00/58/13.00
6 Hazelwood Robert GBR 5.00/58/11.25 1.50/22
7 Heath Calum GBR 2.50/58/12.00
8 Emmett Charlie GBR 5.50/58/13.00
9 Foley-Brickley David GBR 1.50/58/13.00
10 Hunter Samuel GBR 0.50/58/13.00
11 Scutt Oli GBR 3.50/58/14.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Hazelwood Robert GBR 7530 8480
2 Poland Joel GBR 4730 8140
3 Spavin Harry GBR 3690 6200
4 Scutt Oli GBR 2610 2540
5 Davies Arron GBR 3750 1960
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Poland Joel GBR 54.80 57.40
2 Hazelwood Robert GBR 55.90 57.30
3 Spavin Harry GBR 53.70 55.40
4 Davies Arron GBR 47.80
5 Scutt Oli GBR 35.70