Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Leshchanka Maryia BLR 5.00/55/16.00 3.00/55/16.00
2 Charnyshova Luiza BLR 4.00/55/18.25 3.00/55/18.25
3 Zhirkova Polina RUS 4.00/52 4.50/52
4 Trubskaya Valeryia BLR 2.50/43 1.00/43
5 Parkhomenka Alena BLR 0.00/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Rybak Iryna UKR 4230 4550
2 Prosvetova Stanislava UKR 3810 3900
3 Shevtsova Yeva UKR 2520 3600
4 Charnyshova Luiza BLR 3590 2920
5 Trubskaya Valeryia BLR 2370 2240
6 Boyko Daria UKR 3450 1690
7 Politova Varvara RUS 2090
8 Zhirkova Polina RUS 2010
9 Parkhomenka Alena BLR 1140
10 Ivashneva Victoria RUS 1050
11 Presnova Ekaterina RUS 820
12 Timofeeva Julia RUS 480
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Charnyshova Luiza BLR 17.00 17.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Savina Polina RUS 1.50/55/14.25 2.00/55/13.00
2 Vorona Mariia RUS 4.00/55/14.25 4.50/55/16.00
3 Vareva Maria RUS 4.00/55/14.25 1.00/34
4 Perepelova Alena RUS 3.00/55/14.25 0.50/34
5 Hvatova Tatiana RUS 4.00/34 0.00/34
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Odintsova Anna RUS 3380 5060
2 Hvatova Tatiana RUS 1180 3180
3 Savina Polina RUS 3080 2710
4 Vorona Mariia RUS 2010 2570
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Savina Polina RUS 23.10 22.30
2 Vorona Mariia RUS 18.40 18.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Rabchun Aliaksandra BLR 4.50/55/12.00 4.50/55/12.00
2 Shevkunova Alisa RUS 2.50/55/12.00 2.50/55/12.00
3 Turets Iryna BLR 2.00/55/12.00 2.00/55/12.00
4 Balashova Mila RUS 4.00/55/12.00 5.00/55/13.00
4 Dymant Iryna BLR 4.00/55/12.00 5.00/55/13.00
6 Pavlova Olga BLR 2.00/55/12.00
7 Komarova Ksenia RUS 5.00/55/13.00
8 Kashitsina Olga RUS 4.00/55/13.00
9 Renard-Koktish Anna RUS 4.50/55/14.25
10 Gibinska Alexandra RUS 4.00/55/14.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Churakova Tatiana RUS 6350 6610
2 Pavlova Olga BLR 6490 6000
3 Herrmann Anna BLR 5940 5890
4 Dymant Iryna BLR 3440 4730
5 Kashitsina Olga RUS 5420 4680
6 Gibinska Alexandra RUS 2990
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Turets Iryna BLR 49.00 46.70
2 Kashitsina Olga RUS 42.00 43.90
3 Pavlova Olga BLR 41.60 41.30
4 Gibinska Alexandra RUS 40.30 39.70
5 Rabchun Aliaksandra BLR 37.10
6 Dymant Iryna BLR 36.90
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Basinskaya Marina BLR 2380 2740
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Malinovskiy Evgeniy RUS 3.50/55/14.25 2.00/55/13.00
2 Suslov Grigoriy RUS 4.00/55/14.25 2.00/55/14.25
3 Lipatov Sergey RUS 3.50/52 4.50/52
4 Zhitlovskiy Daniil RUS 4.00/52 1.50/52
5 Piatrenka Stefan BLR 4.50/46 0.50/22
6 Volkov Nikita BLR 4.00/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Suslov Grigoriy RUS 5200 4980
2 Lipatov Sergey RUS 2360 3260
3 Shchetko Valiantsin BLR 2510 2960
4 Ivanov Nikita RUS 2120 1820
5 Churakov Danila RUS 1830 1660
6 Malinovskiy Evgeniy RUS 1750
7 Volkov Nikita BLR 1460
8 Piatrenka Stefan BLR 1140
9 Schasny Nikita BLR 700
10 Ovchinnikov Vladimir RUS 400
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Malinovskiy Evgeniy RUS 29.10 29.50
2 Arefiev Egor RUS 22.70 28.30
3 Suslov Grigoriy RUS 25.60 25.10
4 Ivanov Nikita RUS 12.90 13.70
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kazlowski Alexander BLR 1.50/58/13.00 5.00/58/14.25
2 Nosachev Evgeny RUS 1.00/58/12.00 1.50/58/14.25
3 Trushechkin Andrey RUS 3.00/58/14.25 5.00/58/16.00
4 Purosau Mikhail BLR 1.00/58/13.00 1.50/58/18.25
5 Vasilyev Vadim RUS 3.00/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Purosau Mikhail BLR 6930 6090
2 Trushechkin Andrey RUS 4130 4690
3 Nosachev Evgeny RUS 2360 3480
4 Vasilyev Vadim RUS 2550
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Nosachev Evgeny RUS 37.90 40.70
2 Trushechkin Andrey RUS 32.60 33.60
3 Purosau Mikhail BLR 32.10 32.60
4 Ovchinnikov Gleb RUS 23.90 23.90
5 Vasilyev Vadim RUS 33.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Papakul Nikita BLR 3.00/58/11.25 2.50/58/12.00
2 BELIAKOU Herman BLR 1.00/58/11.25 2.00/58/12.00
3 Ryanzin Vladimir RUS 4.00/58/13.00 4.00/58/14.25
4 Gorshcharuk Dmitry RUS 5.00/58/14.25 3.00/58/18.25
5 Kamyshenko Sergey RUS 4.00/58/12.00 2.00/37
6 Sukhotin Dmitry RUS 4.00/58/14.25
7 Sidorenko Alexander RUS 3.00/58/14.25
8 Suslov Denis RUS 1.00/58/14.25
9 Mikriukov Mikhail RUS 0.50/58/18.25
10 Linkov Sergey RUS 2.00/34
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 BELIAKOU Herman BLR 11490 10510
2 Papakul Nikita BLR 6290 9060
3 Basinski Mikhail BLR 4350 7900
4 Mikriukov Mikhail RUS 3280 2810
5 Sukhotin Dmitry RUS 3320
6 Vasiuhin Daniil RUS 2460
7 Kamyshenko Sergey RUS 1930
8 Suslov Denis RUS 710
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Ryanzin Vladimir RUS 61.40 61.40
2 Papakul Nikita BLR 53.60 53.30
3 BELIAKOU Herman BLR 55.60 52.60
4 Sukhotin Dmitry RUS 46.80 46.50
5 Kamyshenko Sergey RUS 50.00
6 Suslov Denis RUS 18.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Mushkat Evgeniy RUS 2.50/55/16.00 0.50/55/18.25
2 Simonov Sergey RUS 2.50/52 2.00/34
# Bib Name Country Category Round 1
1 Mushkat Evgeniy RUS 1020