Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Beardsley Nicole USA 4.00/55/14.25 1.50/55/13.00
1 Crawford Kennedy USA 3.50/55/14.25 0.50/55/13.00
1 Duke Rita USA 0.50/52/13.00
1 Fausold Janie USA 3.00/52/13.00 1.00/52/12.00
1 Haw Makayla USA 2.00/55/11.25 3.50/55/11.25
1 Nagle Brandy USA 5.00/55/13.00 1.00/55/12.00
1 O'neil Kristee USA 2.00/55/16.00 3.00/55/16.00
1 Winter Kristin USA 2.50/55/13.00 1.50/55/14.25
2 Beardsley Kimberly USA 2.50/22 3.50/52/16.00
2 Brown Charlene USA 2.00/52/13.00 4.00/52/14.25
2 Chadwick Mish USA 3.00/55/16.00
2 Goldman Denise USA 2.00/52/13.00 1.00/52/13.00
4 Muhlitner Richelle USA 4.00/52/16.00 1.50/52/16.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Badal Greg USA 0.50/55/10.25 0.50/55/10.25
1 Bush Will USA 3.50/52/11.25
1 Goldman Jeff USA 4.00/55/12.00 1.50/55/11.25
1 Kusiak Michael USA 2.50/55/12.00 0.50/55/11.25
1 Reese Garrett USA 2.00/58/11.25 2.50/58/11.25
1 Skirvin David USA 4.00/55/14.25 4.50/55/13.00
1 Smith Darrell USA 4.00/55/11.25
1 Winter Terry USA 3.00/58/10.25 2.00/58/10.25
2 Beardsley Thomas USA 2.00/55/11.25 3.50/55/11.25
2 Bishop Kevin USA 4.50/55/11.25 4.00/55/10.75
2 Cornelius Thomas USA 1.50/52/12.00 2.00/52/11.25
2 Detrick Brian USA 2.50/58/10.75 2.25/58/10.25
2 Phillips Dennis USA 2.50/55/12.00 3.50/55/13.00
3 Crawford Paul USA 2.00/55/11.25 3.50/55/12.00
3 Duke Tim USA 2.00/55/12.00 4.00/55/18.25
3 Goldman Daniel USA 3.00/58/10.75 3.00/58/10.75
3 Muhlitner Robert USA 2.50/52/12.00 5.00/52/14.25
3 Schroeder Steve USA 1.50/55/10.75 4.00/55/11.25
4 Canepa Ryan USA 5.00/58/11.25 3.50/58/11.25
4 Haw John USA 1.00/55/11.25 1.50/55/12.00
4 Wemyss Glenn USA 1.00/55/12.00 3.50/55/13.00
5 Canepa George USA 1.50/55/13.00 1.50/55/12.00
5 Roske Mark USA 3.00/55/13.00