Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Groznova Olga RUS 4.50/49 2.50/52
2 Lebedeva Anastasia RUS 3.50/46 3.00/49
3 Nikolaeva Anna RUS 1.00/46 3.00/49
4 Dobzhevich Elizaveta RUS 2.00/46 4.50/46
5 Vinokurova Eva RUS 1.50/46 1.00/46
6 Mitrokhina Lidiia RUS 2.50/37
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Groznova Olga RUS 2690 3880
2 Lebedeva Anastasia RUS 2770 2680
3 Vinokurova Eva RUS 1650 2160
4 Mitrokhina Lidiia RUS 1310 1340
5 Dobzhevich Elizaveta RUS 1660 870
6 Lebedeva Ekaterina RUS 1260
7 Nikolaeva Anna RUS 420
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Groznova Olga RUS 17.20 17.60
2 Dobzhevich Elizaveta RUS 15.20 15.80
3 Lebedeva Anastasia RUS 12.30 15.30
4 Mitrokhina Lidiia RUS 13.50 15.10
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Trubskaya Valeryia BLR 1.50/55/12.00 3.25/55/12.00
2 Parkhomenka Alena BLR 2.50/55/13.00 3.00/55/13.00
3 Novikova Maria RUS 4.50/55/18.25 1.50/55/16.00
4 Presnova Ekaterina RUS 2.00/55/18.25 3.50/52
5 Kolesnikova Veronika RUS 0.00/49 4.50/49
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Parkhomenka Alena BLR 5460 5460
2 Politova Varvara RUS 4940 5390
3 Ivashneva Victoria RUS 4770 3830
4 Novikova Maria RUS 2490 3450
5 Timofeeva Julia RUS 2040 2850
6 Presnova Ekaterina RUS 1630
7 Kolesnikova Veronika RUS 1550
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Parkhomenka Alena BLR 34.70 32.20
2 Novikova Maria RUS 20.70
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Straltsova Hanna BLR 1.50/55/12.00 5.00/55/12.00
2 Komarova Ksenia RUS 2.50/55/12.00 2.50/55/12.00
3 Dymant Iryna BLR 5.00/55/12.00 1.50/55/12.00
4 Gubarenko Olga RUS 2.00/55/12.00 4.50/55/13.00
5 Vorona Mariia RUS 1.50/55/12.00 4.00/55/13.00
6 Leshchanka Maryia BLR 1.50/55/12.00 1.50/55/13.00
7 Kovalenko Anna RUS 1.25/55/13.00
8 Renard-Koktish Anna RUS 5.00/55/14.25
9 Zhirkova Polina RUS 3.50/55/14.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Straltsova Hanna BLR 8220 4910
2 Travkina Olga RUS 3180 4070
3 Zhirkova Polina RUS 4530
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Straltsova Hanna BLR 48.50 49.20
2 Gibinska Alexandra RUS 38.80 40.50
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Mazurkevich Vasili BLR 3.50/55/16.00 3.00/55/16.00
2 Malinovskiy Georgy RUS 2.00/55/16.00 2.00/55/16.00
3 Markizov Arseniy RUS 0.00/40 4.00/49
4 Ivanov Georgy RUS 0.50/40 1.50/40
5 Zubkov Maxim RUS 4.00/22 4.00/37
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Filipenko Alexey RUS 2890 2750
2 Malinovskiy Georgy RUS 2230 2180
3 Ivanov Georgy RUS 1360 1350
4 Zubkov Maxim RUS 1160 1230
5 Markizov Arseniy RUS 910 930
6 Nikolaev Egor RUS 830
7 Martynov Denis RUS 780
8 Filipenko Artem RUS 730
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Mazurkevich Vasili BLR 27.90 28.60
2 Malinovskiy Georgy RUS 13.90 15.60
3 Ivanov Georgy RUS 14.10 13.70
4 Zubkov Maxim RUS 12.50 13.60
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Suslov Grigoriy RUS 1.00/58/12.00 1.00/58/12.00
2 Piatrenka Stefan BLR 2.50/58/13.00 5.00/58/13.00
3 Motov Victor RUS 3.50/58/13.00 3.50/58/16.00
4 Zhirkov Ivan RUS 0.50/58/16.00 3.00/58/16.00
5 Ezerov Evgeny RUS 2.00/52 1.50/46
6 Tsarikaev Yuriy RUS 2.50/22
7 Arinushkin Danila RUS 1.00/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Piatrenka Stefan BLR 6050 5640
2 Suslov Grigoriy RUS 5750 4090
3 Zhirkov Ivan RUS 4220 2650
4 Tsarikaev Yuriy RUS 2670 2360
5 Holopov Valeriy RUS 1980 2220
6 Arinushkin Danila RUS 1510
7 Ezerov Evgeny RUS 1430
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Piatrenka Stefan BLR 43.00 44.20
2 Suslov Grigoriy RUS 29.70 39.50
3 Tsarikaev Yuriy RUS 26.20 27.60
4 Arinushkin Danila RUS 17.00 17.40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Sukhotin Dmitry RUS 2.00/58/12.00 2.00/58/11.25
2 Papkou Andrei BLR 1.50/58/11.25 3.50/58/12.00
3 Shpak Stepan BLR 1.50/58/11.25 3.50/58/12.00
4 Ryanzin Vladimir RUS 2.00/58/13.00 4.50/58/14.25
5 Sheleshnev Dmitriy RUS 5.00/22 0.50/55/18.25
6 Presnov Nikita RUS 3.50/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Shpak Stepan BLR 8410 10100
2 Lipatov Sergey RUS 6170 4770
3 Ryanzin Vladimir RUS 4800 4320
4 Sheleshnev Dmitriy RUS 3250 2540
5 Papkou Andrei BLR 6220 750
6 Presnov Nikita RUS 3030
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Ryanzin Vladimir RUS 60.70 64.00
2 Shpak Stepan BLR 61.50 61.50
3 Arefiev Egor RUS 55.60 55.20
4 Papkou Andrei BLR 49.70 49.50
5 Ovchinnikov Gleb RUS 44.20 44.60
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Gorshcharuk Dmitry RUS 2.50/55/13.00 3.00/55/13.00
2 Linkov Sergey RUS 5.00/22 2.00/55/13.00
3 Vlasov Sviatoslav RUS 1.50/22 5.00/55/14.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Zhitlovskiy Mikhail RUS 2.00/22 1.50/22