Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Tsiutsiura Maria UKR 2.50/52 2.00/55/18.25 4.00/52
2 Vorchilo Diana UKR 1.00/37 0.00/37
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Tsiutsiura Maria UKR 3960 2700 2390
2 Vorchilo Diana UKR 1860 2430
3 Pylypenko Olha UKR 1390 1110
4 Gerashchenko Maria UKR 970 780
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Tsiutsiura Maria UKR 10.20 20.60 19.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Prosvetova Stanislava UKR 0.00/55/14.25 4.00/55/13.00 2.00/55/12.00
2 Rybak Iryna UKR 1.00/55/18.25 2.00/55/16.00 5.00/55/16.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Rybak Iryna UKR 5430 5520 4930
2 Prosvetova Stanislava UKR 4830 3950 5130
3 Shevtsova Yeva UKR 2430 3520
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Prosvetova Stanislava UKR 30.00 30.20 32.00
2 Rybak Iryna UKR 29.30 30.00 30.90
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Maksymenkova Sofiia UKR 3.00/55/13.00 1.00/55/13.00 0.50/55/12.00
2 Ivlyushkina Olga UKR 2.50/55/16.00 2.00/55/13.00 2.25/55/13.00
3 Kuzmenko Xeniya UKR 2.00/55/14.25 1.00/55/13.00 2.00/55/13.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Maksymenkova Sofiia UKR 5690 5690 4840
2 Kuzmenko Xeniya UKR 4090 5320 5300
3 Ivlyushkina Olga UKR 5290 4810 5000
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Maksymenkova Sofiia UKR 39.00 39.80 40.00
2 Ivlyushkina Olga UKR 32.10 35.50 35.50
3 Kuzmenko Xeniya UKR 28.30 28.70 31.20
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Pirozhenko Anna UKR 5540 3580 4870
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Postelnikov Yaroslav UKR 4.00/52 4.00/52
2 Kuktenko Alexander UKR 4.00/49 2.00/49
3 Chornyy Ivan UKR 3.50/22 0.00/40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Postelnikov Yaroslav UKR 3890 4290 1920
2 Chornyy Ivan UKR 2630 2780
3 Kuktenko Alexander UKR 2600 1840
4 Ryabinchuk Ilya UKR 2390 2550
5 Semavin Saveli BLR 2140 1990
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Postelnikov Yaroslav UKR 11.80 17.40
2 Chornyy Ivan UKR 9.80 8.20
2 Kuktenko Alexander UKR 8.60 8.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Filaretov Damir UKR 3.00/55/16.00 0.00/55/18.25 1.50/55/16.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Filaretov Damir UKR 5410 3550 3230
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Filaretov Damir UKR 23.60 25.70 26.10
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Melnichenko Georgiy UKR 2.00/58/13.00 3.50/58/13.00 0.50/58/12.00
2 Samoilov Olexander UKR 1.50/58/13.00 4.00/58/13.00 3.50/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Samoilov Olexander UKR 6490 8040 8670
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Arefiev Egor RUS 49.40 48.50 49.20
2 Samoilov Olexander UKR 44.70 45.10 46.60
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Gorshcharuk Dmitry RUS 2.00/55/13.00 5.25/55/14.25 4.50/55/14.25
2 Rublevskiy Vadim UKR 2.50/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1
1 Vlasov Sviatoslav RUS 38.80