Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Nikolaeva Anna RUS 2.00/52/14.25 4.00/52/14.25
2 Ryliakova Vlada RUS 2.50/52/16.00 0.00/52/14.25
3 Terebikhina Daria RUS 1.50/52 2.00/52/16.00
4 Mitrokhina Lidiia RUS 3.50/52 3.50/52
5 Batanova Victoria RUS 3.00/43 2.00/37
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Ryliakova Vlada RUS 3140 3260
2 Nikolaeva Anna RUS 2560 3150
3 Mitrokhina Lidiia RUS 1240 1660
4 Lebedeva Ekaterina RUS 2360 950
5 Barinova Elizaveta RUS 780 680
6 Batanova Victoria RUS 720
7 Bobkova Alexandra RUS 600
8 Kiseleva Marya RUS 580
9 Ukhina Taisiia RUS 510
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Mitrokhina Lidiia RUS 17.90 21.70
2 Batanova Victoria RUS 11.30 11.60
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Groznova Olga RUS 0.50/55/13.00 4.00/55/14.25
2 Malkina Mariya RUS 3.00/55/18.25 3.00/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Politova Varvara RUS 4940 4520
2 Groznova Olga RUS 2710 4190
3 Malkina Mariya RUS 1430 1530
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Groznova Olga RUS 29.50 29.30
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Trubskaya Valeryia BLR 1.50/55/11.25 5.00/55/11.25
2 Komarova Ksenia RUS 1.50/55/11.25 3.00/55/11.25
3 Mednikova Polina RUS 1.50/55/12.00 4.50/55/13.00
4 Savina Polina RUS 3.50/55/13.00 4.25/55/13.00
5 Renard-Koktish Anna RUS 2.50/55/13.00 1.00/55/13.00
6 Kashitsina Olga RUS 5.00/55/14.25
7 Gubarenko Olga RUS 4.50/55/14.25
8 Gibinska Alexandra RUS 4.00/55/14.25
9 Vorona Mariia RUS 3.50/55/14.25
10 Perepelova Alena RUS 1.50/55/14.25
11 Decheva Marina RUS 4.00/52
12 Presnova Ekaterina RUS 2.50/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Savina Polina RUS 1660 4500
2 Ivashneva Victoria RUS 4530 4270
3 Trubskaya Valeryia BLR 4370 3290
4 Timofeeva Julia RUS 3140 2840
5 Gibinska Alexandra RUS 3040 2690
6 Kolesnikova Veronika RUS 1090
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Gibinska Alexandra RUS 43.30 43.50
2 Savina Polina RUS 35.60 35.80
3 Pozdnyakova Daria RUS 33.30 34.20
4 Trubskaya Valeryia BLR 34.00 33.30
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Zhokhova Irina RUS 2.00/52 2.00/55/18.25
2 Fomicheva Ksenia RUS 4.00/52 2.00/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Malinovskiy Georgy RUS 2.50/55/13.00 5.00/55/13.00
2 Markizov Arseniy RUS 2.00/52 2.00/55/16.00
3 Galkin Alexandr RUS 3.00/46 5.00/46
4 Nikolaev Egor RUS 1.00/46 4.00/46
5 Filipenko Artem RUS 1.00/40 1.50/40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Malinovskiy Georgy RUS 3160 3690
2 Zubkov Maxim RUS 3420 2190
3 Filipenko Artem RUS 1480 1250
4 Nikolaev Egor RUS 960 1160
5 Galkin Alexandr RUS 1010 1150
6 Shevyakhov Gennady RUS 780
7 Mitrokhin Rostislav RUS 770
8 Ilyin Konstantin RUS 400
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Malinovskiy Georgy RUS 31.50 30.00
2 Cherenkov Alexander RUS 18.40 19.90
3 Galkin Alexandr RUS 10.80 10.70
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Motov Victor RUS 3.00/58/12.00 1.50/58/12.00
2 Emersons Filips LAT 3.00/58/16.00 3.00/58/13.00
3 Arinushkin Danila RUS 4.00/58/18.25 3.50/55/18.25
4 Martynov Denis RUS 1.50/55/18.25 6.00/52
5 Filipenko Alexey RUS 2.50/55/18.25 4.00/52
6 Ivanov Georgy RUS 2.50/52
7 Ezerov Evgeny RUS 0.50/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Zhirkov Ivan RUS 5730 4700
2 Filipenko Alexey RUS 3510 4060
3 Arinushkin Danila RUS 3620 3290
4 Ezerov Evgeny RUS 2910 3130
5 Ivanov Georgy RUS 2820 2310
6 Golovachev Artem RUS 2580
7 Zhukovskiy Sergey RUS 2190
8 Martynov Denis RUS 1930
9 Kozhevnikov Ruslan RUS 1450
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Khvostov Semen RUS 31.80 32.70
2 Muntian Sergei RUS 29.20 28.10
3 Arinushkin Danila RUS 25.50 25.70
4 Ivanov Georgy RUS 15.90
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Mistryukov Alexander RUS 5.50/58/12.00 2.00/58/11.25
2 Sidorenko Alexander RUS 1.50/58/13.00 3.50/58/12.00
3 Sukhotin Dmitry RUS 4.00/58/12.00 0.00/58/13.00
4 Sheleshnev Dmitriy RUS 2.00/58/16.00 2.25/58/16.00
5 Presnov Nikita RUS 4.50/55/18.25 4.00/58/18.25
6 Zhokhov Sergey RUS 5.00/22
7 Balabaev Sergey RUS 1.00/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Balabaev Sergey RUS 3970 4320
2 Sheleshnev Dmitriy RUS 1850 3260
3 Churakov Danila RUS 3000 2600
4 Lipatov Sergey RUS 4710
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Arefiev Egor RUS 53.30 58.00
2 Sukhotin Dmitry RUS 40.50 47.00
3 Sheleshnev Dmitriy RUS 33.10 35.00
4 Kuznetsov Sergey RUS 24.70 25.90
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Mednikov Alexey RUS 3.00/55/12.00 2.50/55/12.00
2 Vlasov Sviatoslav RUS 2.00/55/13.00 2.00/55/13.00
3 Gorshcharuk Dmitry RUS 5.00/55/18.25 2.00/55/13.00
4 Linkov Sergey RUS 2.00/55/13.00 4.00/55/14.25
5 Bogdanov Iurii RUS 5.00/52 1.50/55/18.25
6 Lyakhov Roman RUS 5.00/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Zhitlovskiy Mikhail RUS 2.00/22 3.50/22