Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification


# Bib Name Country Category Round 1
1 Zakharkevich Katsiaryna BLR 2290
2 Setchanka Volha BLR 1870
3 Formankova Rebeka CZE 1390
4 Rutkowska Malgorzata POL 860
5 Splichalova Andrea CZE 820
6 Klementova Bara CZE 580
7 Cseploova Veronika SVK 480
7 Konarska Patrycja POL 480
9 Wozniak Idalia POL 280
10 Morzydusza Adriana POL 240
10 Splichalova Denisa CZE 240
12 Raczkowska Izabela POL 180
13 Balonova Pavlina CZE 100
14 Cyl Ewelina POL 20
# Bib Name Country Category Round 1
1 Crommert, Van De Linda NED 2.00/52
2 Kuzbiel Aleksandra POL 5.00/46
2 Tomanova Katerina CZE 5.00/46
4 Kusiak Ada POL 3.00/34
4 Otremba Anna POL 3.00/34
6 Gogola Aleksandra POL 1.25/34
7 Brulinska Paulina POL 1.00/34
# Bib Name Country Category Round 1
1 Tomanova Katerina CZE 1970
2 Crommert, Van De Linda NED 970
3 Gogola Aleksandra POL 860
4 Brulinska Paulina POL 580
5 Kusiak Ada POL 120
5 Otremba Anna POL 120
# Bib Name Country Category Round 1
1 Wroblewska Justyna POL 2.50/55/18.25
2 Kazek Anna POL 0.50/55/18.25
3 Smolen Agata POL 3.00/49
4 Gogola Anna POL 0.00/49
# Bib Name Country Category Round 1
1 Wroblewska Justyna POL 2200
2 Kazek Anna POL 1670
3 Gogola Anna POL 930
4 Smolen Agata POL 260
# Bib Name Country Category Round 1
1 Shpak Stepan BLR 3320
2 Hynek Radovan SVK 2630
3 Kerpcar Juraj SVK 1900
4 Borysewicz Kamil POL 1770
5 Oronowicz Jakub POL 1440
6 Zawadzki Erwin POL 1070
7 Gogola Wojciech POL 720
8 Kulbacki Karol POL 640
9 Boisnard Loic NED 540
10 Grzesiak Mateusz POL 480
11 Lata Dominik POL 360
12 Zawadzki Konrad POL 300
13 Kowalczyk Krzysztof POL 100
# Bib Name Country Category Round 1
1 Vasko Alexander SVK 5.00/58/18.25
2 Szasz Jakub SVK 4.50/58/18.25
3 Brezovsky Peter SVK 4.50/55/18.25
4 Klos Adam POL 3.00/55/18.25
5 Andracki Dawid POL 5.50/52
6 Basinski Mikhail BLR 5.25/52
7 Domanski Rafal POL 4.00/52
7 Ulanowicz Olaf POL 4.00/52
9 Boisnard Niels NED 3.00/52
10 Ostrwski Krzysztof POL 4.00/46
11 Ostrowski Eryk POL 5.00/43
12 Chladek Lukas CZE 5.00/37
12 Loudil Marek CZE 5.00/37
14 Swietek Pawel POL 4.50/37
15 Biegunski Sebastian POL 3.00/37
15 Kowalczyk Tadeusz POL 3.00/37
17 Kreft Michal POL 2.25/37
# Bib Name Country Category Round 1
1 Swietek Pawel POL 4760
2 Basinski Mikhail BLR 3840
3 Chladek Lukas CZE 3600
4 Vasko Alexander SVK 2930
5 Szasz Jakub SVK 2560
6 Ulanowicz Olaf POL 1910
7 Loudil Marek CZE 1560
8 Brezovsky Peter SVK 1470
9 Kowalczyk Tadeusz POL 880
10 Domanski Rafal POL 810
11 Andracki Dawid POL 580
12 Klos Adam POL 430
13 Kreft Michal POL 420
14 Boisnard Niels NED 200
# Bib Name Country Category Round 1
1 Kazek Dawid POL 4.00/58/18.25
2 Bernatowicz Krzysztof POL 1.00/58/18.25
3 Hribik Miroslav SVK 5.00/52
4 Rutkowski Jakub POL 4.00/52
5 Kwapien Mariusz POL 3.25/52
6 Hugues Piotr POL 3.00/52
7 Pieczonka Bartosz POL 2.50/52
8 Milewski Maciej POL 2.25/52
9 Naorniakowski Marek POL 5.00/49
10 Flisiak Michal POL 4.50/37
11 Galinowski Jan POL 3.50/37
# Bib Name Country Category Round 1
1 Kazek Dawid POL 5030
2 Hribik Miroslav SVK 4640
3 Bernatowicz Krzysztof POL 4400
4 Pieczonka Bartosz POL 2570
5 Galinowski Jan POL 1420
6 Kwapien Mariusz POL 1120
7 Flisiak Michal POL 780
8 Milewski Maciej POL 450
9 Hugues Piotr POL 340