Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kazelskaya Maryia BLR 4.00/52/13.00 1.00/52/12.00
2 Tsiutsiura Maria UKR 0.00/22 3.00/52/14.25
3 Pylypenko Olha UKR 1.00/52/16.00 3.00/49
4 Yuranava Maryia BLR 3.00/52 5.00/49
5 Gerashchenko Maria UKR 2.00/46 3.50/46
6 Dryha Emiliia UKR 0.00/22 4.00/22
7 Popova Mariia UKR 0.00/22 0.00/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Tsiutsiura Maria UKR 5340 6120
2 Kazelskaya Maryia BLR 4160 5440
3 Gerashchenko Maria UKR 2530 1400
4 Pylypenko Olha UKR 2280 2130
5 Popova Mariia UKR 1650 2050
6 Yuranava Maryia BLR 1870 1310
7 Dryha Emiliia UKR 1150 1000
8 Kyrpa Varvara UKR 600 910
9 Paharenko Milana BLR 900 860
10 Kazelskaya Nadzeya BLR 210 380
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kazelskaya Maryia BLR 27.70 32.20
2 Tsiutsiura Maria UKR 23.30 24.00
3 Pylypenko Olha UKR 12.90
4 Yuranava Maryia BLR 8.80 12.80
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Belskaya Maryia BLR 2.00/55/13.00 2.00/55/12.00
2 Hvozdzeva Sofya BLR 0.50/55/14.25 1.00/55/12.00
3 Prosvetova Stanislava UKR 4.50/55/13.00 4.00/55/13.00
4 Khukhrakova Iryna BLR 5.00/55/18.25 3.50/55/14.25
5 Groznova Olga RUS 4.50/55/16.00 3.50/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Hvozdzeva Sofya BLR 5930 5730
2 Belskaya Maryia BLR 5020 5020
3 Prosvetova Stanislava UKR 4990 4440
4 Groznova Olga RUS 4240 4420
5 Khukhrakova Iryna BLR 3110 2480
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Prosvetova Stanislava UKR 41.10 39.10
2 Belskaya Maryia BLR 34.00 30.80
3 Khukhrakova Iryna BLR 33.60 33.80
4 Hvozdzeva Sofya BLR 32.50 32.00
5 Groznova Olga RUS 27.80 25.20
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kisialiova Katsiaryna BLR 2.25/55/13.00 4.50/55/12.00
2 Valuiskaya Lizaveta BLR 1.50/55/13.00 1.00/55/13.00
3 Charnyshova Luiza BLR 5.00/55/14.25 3.00/55/18.25
4 Wolfisberg Kirsi SUI 1.00/55/14.25 3.00/55/14.25
5 Decheva Marina RUS 3.00/22 1.50/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Beliakova Mariya BLR 7410 6810
2 Kisialiova Katsiaryna BLR 5680 6780
3 Valuiskaya Lizaveta BLR 5030 3930
4 Ivashneva Victoria RUS 4480 3120
5 Wolfisberg Kirsi SUI 3080 3810
6 Pakharenka Maryna BLR 1560 2930
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kisialiova Katsiaryna BLR 39.60 38.40
2 Valuiskaya Lizaveta BLR 35.30 34.80
3 Wolfisberg Kirsi SUI 24.80 24.70
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Filaretov Damir UKR 1.50/55/12.00 1.50/55/12.00
2 Malinouski Mikita BLR 1.00/22 1.50/55/13.00
3 Hrushko Olexandr UKR 0.00/55/13.00 1.00/55/13.00
4 Semavin Saveli BLR 0.50/55/14.25 3.00/55/16.00
5 Chornyy Ivan UKR 3.50/55/16.00 2.50/22
6 Bakach Aliaksandr BLR 3.00/55/16.00 3.00/55/16.00
7 Ryabinchuk Ilya UKR 3.00/52 2.00/55/18.25
8 Mykhailichenko Mykhailo UKR 2.00/46 3.00/46
9 Poliakov Nazar UKR 1.50/22 1.00/40
10 Zelentsov Ivan UKR 4.00/37 1.00/37
11 Ospishchev Mykyta UKR 0.00/37 1.00/37
12 Dryha Lev UKR 4.00/22 4.00/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Filaretov Damir UKR 5760 6990
2 Ryabinchuk Ilya UKR 3660 5380
3 Semavin Saveli BLR 4300 5160
4 Chornyy Ivan UKR 3930 5150
5 Hrushko Olexandr UKR 5080 3630
6 Malinouski Mikita BLR 2320 2680
7 Dryha Lev UKR 2280 2550
8 Mykhailichenko Mykhailo UKR 2230 2490
9 Zelentsov Ivan UKR 2310 1550
10 Poliakov Nazar UKR 2240 1280
11 Bakach Aliaksandr BLR 2190 1820
12 Ospishchev Mykyta UKR 1400 950
13 Ponomarenko Egor UKR 1000 1230
14 KATSAPAU Kiryl BLR 700 1060
15 Ivankovich Zahar BLR 770 850
16 Ivanou Fiodar BLR 180 530
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Filaretov Damir UKR 36.40 40.10
2 Malinouski Mikita BLR 29.90
3 Hrushko Olexandr UKR 26.70
4 Chornyy Ivan UKR 24.60 26.60
5 Bakach Aliaksandr BLR 20.80 23.20
6 Semavin Saveli BLR 20.00 21.30
7 Ryabinchuk Ilya UKR 11.20 13.80
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Lapkouski Kiryl BLR 2.00/58/12.00 4.50/58/13.00
2 Straltsou Ilya BLR 3.50/22 5.00/58/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Lapkouski Kiryl BLR 4720 7810
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Lapkouski Kiryl BLR 42.70 42.90
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kamyshenko Sergey RUS 2.00/58/11.25 3.00/58/11.25
2 Shpak Stepan BLR 3.00/58/11.25 0.50/22
3 Marozau Artsiom BLR 4.50/58/12.00 2.00/58/11.25
4 Papkou Andrei BLR 1.50/58/12.00 0.50/58/11.25
5 Samoilov Olexander UKR 4.50/58/12.00 4.00/58/12.00
6 Mikhailau Aliaksandr BLR 2.50/58/12.00 4.50/58/12.00
7 Piatrenka Stefan BLR 2.00/58/13.00 5.00/58/13.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Samoilov Olexander UKR 9970 10120
2 Marozau Artsiom BLR 6170 9130
3 Mikhailau Aliaksandr BLR 7520 8870
4 Piatrenka Stefan BLR 2770 4820
5 Papkou Andrei BLR 3870 3030
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Marozau Artsiom BLR 53.20 52.30
2 Papkou Andrei BLR 51.50 49.00
3 Samoilov Olexander UKR 47.20 49.80
4 Mikhailau Aliaksandr BLR 47.50 47.00
5 Piatrenka Stefan BLR 43.90 46.90
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Lazinskas Ricardas LTU 3.00/55/11.25 1.00/55/11.25
2 Valentelis Vytautas LTU 4.00/22 2.00/55/13.00
3 Gorshcharuk Dmitry RUS 0.50/55/14.25 5.00/55/14.25
4 Krivelis Darius LTU 4.50/55/16.00 4.25/55/16.00
5 Linkov Sergey RUS 4.50/22 3.00/55/18.25
6 Konanau Vasily BLR 4.50/52 0.50/52
7 Bogdanov Iurii RUS 5.00/22 2.00/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Budurov Vasiliy BLR 21.10 21.30