Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
25 Halford Danielle GBR 2.00/52 4.00/52 3.00/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
5 Halford Danielle GBR 1140 980 960
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
17 Deste Lilli GBR 0.00/52/14.25 3.00/52/16.00 4.00/52/14.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
12 Newsome Emily GBR 3.00/55/14.25 4.50/55/16.00 2.00/55/14.25
13 Butterfield Amber GBR 2.50/55/16.00 3.00/55/14.25 2.00/55/14.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
2 Butterfield Amber GBR 3170 2730 2100
3 Scutt Emma GBR 1240 1900 2780
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
9 Allman Jemma GBR 0.50/55/13.00 5.00/55/14.25 0.50/55/13.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
16 Stephenson Beverley GBR 2.00/55/16.00 4.00/55/16.00 0.50/55/16.00
18 Lowe Katie GBR 2.50/55/16.00 0.50/22 3.00/55/16.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
6 Lowe Katie GBR 940 1020 790
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
11 Moore Jane GBR 1.00/52/13.00 5.00/52/14.25 3.50/52/13.00
23 Maher Janina GBR 2.00/52/16.00 2.00/52/16.00 2.50/52/16.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
26 Worship Carol GBR 5.00/49 2.50/49 5.00/49
27 Thompson Juliet GBR 3.00/40 3.00/22 1.00/40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
8 Worship Carol GBR 380 500 440
9 Thompson Juliet GBR 500 320 380
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Scutt Oli GBR 2110 3230 1370
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
5 Emmett Charlie GBR 2.00/58/11.25 3.00/58/12.00 3.00/58/12.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
2 Earl James GBR 3.00/58/11.25 5.00/58/12.00
15 Bowden Peter GBR 0.50/58/18.25 2.50/58/18.25 5.00/58/16.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
4 Bowden Peter GBR 600 1900
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
21 Glassman Peter GBR 2.50/22 3.00/55/18.25 4.00/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
3 Scott-Ely Stuart GBR 2.00/55/11.25 2.00/55/11.25 4.00/55/12.00
4 Peckett Timothy GBR 2.50/55/12.00 2.00/55/11.25 2.00/55/11.25
6 Allman Nick GBR 3.00/55/13.00 3.00/55/12.00 1.50/55/12.00
7 Fardon Allan GBR 2.00/55/12.00 2.00/55/12.00
14 Cox Russell GBR 2.00/55/14.25 2.00/55/14.25 4.00/55/16.00
19 Larkin Matthew GBR 4.00/55/18.25 2.50/55/18.25 2.00/55/16.00
22 Wrennall Andy GBR 3.00/52 4.50/22 3.25/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Wilkinson Jonathan GBR 2.00/55/11.25 3.00/55/11.25 3.00/55/11.25
20 Burridge Mark GBR 5.00/55/18.25 1.50/55/18.25 4.00/55/18.25
24 Ragg Keith GBR 2.50/52 5.00/52 4.00/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
8 Cohen Jonathan GBR 4.00/52/12.00 0.50/52/11.25 2.00/52/11.25
10 Metcalf Jim GBR 2.00/52/13.00 3.50/52/13.00 3.00/52/13.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
7 Metcalf Jim GBR 410 650 580