Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Popova Mariia UKR 1580 1670
2 Dryha Emiliia UKR 700 600
3 Sadovnikova Violetta UKR 480 700
4 Kyrpa Varvara UKR 520 680
5 Bielykh Kateryna UKR 650 320
6 Malkova Kateryna UKR 420 520
7 Vilkova Valentina UKR 500 260
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Tsiutsiura Maria UKR 2.00/52/13.00 1.00/52/13.00
2 Valchuk Ellina BLR 1.50/52/16.00 1.00/52/14.25
3 Pylypenko Olha UKR 2.50/46 0.00/37
4 Merkulava Alisa BLR 2.00/46 2.00/37
5 Gerashchenko Maria UKR 4.00/37 2.00/40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Tsiutsiura Maria UKR 2910 5300
2 Valchuk Ellina BLR 2910 3140
3 Gerashchenko Maria UKR 1880 1780
4 Pylypenko Olha UKR 1030 1770
5 Merkulava Alisa BLR 1010 580
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Tsiutsiura Maria UKR 23.30 24.90
2 Valchuk Ellina BLR 22.60 22.20
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Trubskaya Valeryia BLR 3.50/55/12.00 5.50/55/12.00
2 Parkhomenka Alena BLR 2.00/55/12.00 3.50/55/13.00
3 Prosvetova Stanislava UKR 1.50/55/13.00 1.00/55/12.00
4 Groznova Olga RUS 0.50/55/14.25 2.00/55/16.00
5 Liatun Hanna BLR 1.00/22 3.00/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Prosvetova Stanislava UKR 6220 6720
2 Parkhomenka Alena BLR 5330 6360
3 Trubskaya Valeryia BLR 4670 4040
4 Groznova Olga RUS 3910 3650
5 Liatun Hanna BLR 2170 3110
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Parkhomenka Alena BLR 38.30 36.10
2 Prosvetova Stanislava UKR 36.30 38.10
3 Trubskaya Valeryia BLR 31.30 32.90
4 Groznova Olga RUS 24.80 25.00
5 Liatun Hanna BLR 20.30 19.90
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Zhokhova Irina RUS 4.00/52 0.00/49
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Zelentsov Ivan UKR 1210 1900
2 Poliakov Nazar UKR 1360 1690
3 Dryha Lev UKR 640 1210
4 Ospishchev Mykyta UKR 1160 840
5 Ponomarenko Egor UKR 1120 850
6 Mykhailichenko Mykhailo UKR 700 1050
7 Smyrnov Grygorii UKR 80 280
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Filaretov Damir UKR 1.50/55/13.00 1.00/55/12.00
2 Mazurkevich Vasili BLR 3.50/55/13.00 3.00/55/13.00
3 Hrushko Olexandr UKR 3.50/55/16.00 4.00/55/16.00
4 Postelnikov Yaroslav UKR 4.00/55/16.00 5.00/22
5 Danisheuski Siarhei BLR 3.00/55/16.00 0.00/52
6 Semavin Saveli BLR 3.50/55/18.25 2.00/55/16.00
7 Bakach Aliaksandr BLR 0.00/55/18.25 2.00/55/16.00
8 Chornyy Ivan UKR 0.50/22 3.50/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Filaretov Damir UKR 6920 7420
2 Hrushko Olexandr UKR 5730 3100
3 Semavin Saveli BLR 4120 4430
4 Chornyy Ivan UKR 3990 4010
5 Danisheuski Siarhei BLR 3100 3240
6 Mazurkevich Vasili BLR 2680 1550
7 Bakach Aliaksandr BLR 2550 2390
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Filaretov Damir UKR 34.80 37.40
2 Mazurkevich Vasili BLR 37.30 33.80
3 Hrushko Olexandr UKR 25.90 25.10
4 Danisheuski Siarhei BLR 22.90 23.50
5 Chornyy Ivan UKR 22.50 23.50
6 Bakach Aliaksandr BLR 23.50 22.30
7 Semavin Saveli BLR 18.60 20.10
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Motov Victor RUS 4.50/58/13.00 4.50/58/14.25
2 Piatrenka Stefan BLR 4.50/58/14.25 2.00/58/13.00
3 Kotlyarenko Nikita UKR 5.50/58/16.00 2.50/58/14.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Piatrenka Stefan BLR 3090 4890
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Piatrenka Stefan BLR 44.50 48.70
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kazlowski Alexander BLR 2.00/58/10.75 0.00/58/10.75
2 Lyakhov Roman RUS 5.00/55/18.25 2.00/58/18.25
3 Zhokhov Sergey RUS 1.50/22 3.00/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Arefiev Egor RUS 53.50 53.70
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Vlasov Sviatoslav RUS 1.00/55/13.00 1.00/55/13.00
2 Gorshcharuk Dmitry RUS 4.00/22 2.50/55/14.25
3 Zhitlovskiy Mikhail RUS 2.50/22 2.00/22