Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification


# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Sobocinska Paula POL 4.00/34 1.50/43
2 Danisheuskaya Aliaksandra BLR 0.50/22 6.00/40
3 Radziuk Krystsina BLR 3.00/40 4.00/22
4 Bednarska Blanka POL 1.00/34 1.00/34
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Danisheuskaya Aliaksandra BLR 2180 2950
2 Radziuk Krystsina BLR 2640 1080
3 Sobocinska Paula POL 1070
4 Bednarska Blanka POL 450 300
5 Babynko Joanna POL 40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Danisheuskaya Aliaksandra BLR 14.40 16.20
2 Bednarska Blanka POL 13.40 0.00
3 Radziuk Krystsina BLR 13.30 12.00
4 Sobocinska Paula POL 11.70 11.70
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Smolen Agata POL 3.50/52 4.00/55/18.25
2 Gogola Anna POL 0.50/34 1.50/55/18.25
3 Ledwarowska Agnieszka POL 1.00/34 2.00/46
4 Schlesinger Miriam GER 3.00/34 2.50/43
5 Gogola Aleksandra POL 3.00/34 3.00/34
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Gogola Anna POL 2350
2 Volodzkina Aliaksandra BLR 1710 1710
3 Smolen Agata POL 1020 1330
4 Gogola Aleksandra POL 790 960
5 Schlesinger Miriam GER 200 410
6 Ledwarowska Agnieszka POL 70
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Gogola Anna POL 19.10 23.30
2 Smolen Agata POL 16.10 18.80
3 Schlesinger Miriam GER 0.00 13.70
4 Gogola Aleksandra POL 13.50 13.10
5 Ledwarowska Agnieszka POL 0.00 11.60
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Hryhoryeu Illia BLR 4.00/52 4.25/49
2 Purosau Mikhail BLR 3.00/49 3.00/22
3 Rutkovski Artur BLR 2.50/46 2.00/49
4 Kazlowski Alexander BLR 3.00/46 0.50/49
5 Straltsou Hleb BLR 0.00/22 4.50/22
6 Gogola Wojciech POL 1.00/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Hryhoryeu Illia BLR 2660 3920
2 Rutkovski Artur BLR 1640 2610
3 Kazlowski Alexander BLR 2410 1670
4 Purosau Mikhail BLR 2070 2330
5 Straltsou Hleb BLR 1970 2300
6 Gogola Wojciech POL 1260
7 Wierzbicki Pawel POL 950 600
8 Krawiel Michal POL 180
9 Repucho Michal POL 80 40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Hryhoryeu Illia BLR 23.10 25.20
2 Kazlowski Alexander BLR 14.90 16.40
3 Rutkovski Artur BLR 15.00 15.20
4 Purosau Mikhail BLR 11.40 14.90
5 Straltsou Hleb BLR 12.80 13.40
6 Gogola Wojciech POL 11.50 12.20
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Grutza Martin GER 1.50/58/16.00 5.00/58/16.00
2 Smolen Jacek POL 4.00/58/18.25 2.00/58/16.00
3 Krzywinski Mateusz POL 1.25/58/16.00
4 Naorniakowski Tomasz POL 2.50/58/18.25 3.50/58/18.25
5 Naorniakowski Marek POL 2.50/55/18.25 5.00/55/18.25
6 Witek Michal POL 2.50/55/18.25 0.50/37
7 Nowalski Karol POL 2.00/49 1.00/37
8 Mrozek Krzysztof POL 0.00/37 1.00/37
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Grutza Martin GER 1590 1240
2 Naorniakowski Tomasz POL 1170
3 Smolen Jacek POL 940
4 Witek Michal POL 580 910
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Krzywinski Mateusz POL 34.00 32.30
2 Naorniakowski Tomasz POL 31.10 32.30
3 Grutza Martin GER 30.30 31.30
4 Smolen Jacek POL 22.90 28.80
5 Witek Michal POL 20.80 0.00