Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification


# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kisialiova Katsiaryna BLR 2.00/55/14.25 1.00/55/13.00
2 Svecova Katerina CZE 2.00/55/14.25 4.25/55/16.00
3 Navitskaya Anastasiya BLR 2.00/55/16.00 2.00/55/16.00
4 BALOUNOVA Kamila CZE 2.00/55/18.25 3.50/55/18.25
5 Susova Karolina CZE 2.00/49 2.00/46
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kisialiova Katsiaryna BLR 5160 5160
2 Navitskaya Anastasiya BLR 2480 2940
3 Susova Karolina CZE 2360 2550
4 Svecova Katerina CZE 3660 2430
5 Vrabcova Katerina CZE 1980
6 BALOUNOVA Kamila CZE 1500
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kisialiova Katsiaryna BLR 23.30 26.50
2 Svecova Katerina CZE 17.20 20.70
3 Navitskaya Anastasiya BLR 17.90 19.80
4 BALOUNOVA Kamila CZE 16.50 16.50
5 Susova Karolina CZE 9.60 12.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Cespivova Anna CZE 1.50/55/13.00 1.50/55/12.00
2 Khmialnitskaya Katsiaryna BLR 0.50/55/14.25 3.00/55/14.25
3 Formankova Rebeka CZE 4.00/55/14.25 1.50/55/14.25
4 Straltsova Hanna BLR 2.50/55/13.00 3.50/55/16.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Straltsova Hanna BLR 5770 5770
2 Cespivova Anna CZE 4680 4680
3 Henova Hanna BLR 2400 2970
4 Khmialnitskaya Katsiaryna BLR 4090 1810
5 Formankova Rebeka CZE 1000 1650
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Straltsova Hanna BLR 38.10 41.00
2 Cespivova Anna CZE 29.20 30.40
3 Khmialnitskaya Katsiaryna BLR 24.70 25.90
4 Formankova Rebeka CZE 22.20 22.70
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Henova Nina BLR 3.50/52 3.00/52
2 Kucerova Petra CZE 1.50/55/13.00 1.00/49
# Bib Name Country Category Round 1
1 Kucerova Petra CZE 5390
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kucerova Petra CZE 29.00 29.30
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Purosau Mikhail BLR 5.00/49 1.50/55/18.25
2 Kolar Vaclav CZE 1.00/55/18.25 2.50/52
3 Cespivo Jakub CZE 2.00/49 3.00/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Purosau Mikhail BLR 3170 2970
2 Cespivo Jakub CZE 2130 2340
3 Kolar Vaclav CZE 1390 1810
4 Cespivo Marek CZE 680 760
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Purosau Mikhail BLR 16.70 18.90
2 Kolar Vaclav CZE 0.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Meisner Viktor CZE 4.00/58/13.00 2.00/58/12.00
2 Isayeu Aliaksandr BLR 4.00/58/13.00 1.50/58/12.00
3 Labkovich Ilya BLR 3.00/58/13.00 5.00/58/13.00
4 Tichy Vaclav CZE 5.00/58/14.25 2.00/58/13.00
5 Hruby Libor CZE 2.50/58/13.00 1.50/58/13.00
6 Marozau Artsiom BLR 0.50/58/13.00 4.50/58/14.25
7 Loudil Marek CZE 4.00/58/14.25
8 Vasko Alexander SVK 1.50/58/14.25
9 Isachenka Mikita BLR 0.25/58/16.00
10 Cap Matej CZE 4.00/58/18.25
11 Klima Simon CZE 3.00/58/18.25
12 Shpak Stepan BLR 2.00/37
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Meisner Viktor CZE 4440 5250
2 Marozau Artsiom BLR 5240 5240
3 Vasko Alexander SVK 4450 5120
4 Isayeu Aliaksandr BLR 5990 4680
5 Isachenka Mikita BLR 4400 4460
6 Labkovich Ilya BLR 6770 4330
7 Hruby Libor CZE 3900 4330
8 Karakulka Andrey BLR 4150 4060
9 Shpak Stepan BLR 3830
10 Loudil Marek CZE 2730
11 Cap Matej CZE 2340
12 Tichy Vaclav CZE 2150
13 Hryhoryeu Illia BLR 1010
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Labkovich Ilya BLR 43.20 45.70
2 Isayeu Aliaksandr BLR 38.50 41.40
3 Shpak Stepan BLR 37.90 40.50
4 Hruby Libor CZE 39.20 39.80
5 Meisner Viktor CZE 35.50 38.20
6 Tichy Vaclav CZE 35.50 36.30
7 Marozau Artsiom BLR 38.00 36.10
8 Vasko Alexander SVK 33.80
9 Isachenka Mikita BLR 29.90
10 Loudil Marek CZE 29.60
11 Cap Matej CZE 19.60
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Vesely Petr CZE 0.50/58/11.25 5.00/58/11.25
2 Necas Zdenek CZE 1.50/58/12.00 1.50/58/12.00
3 Kolman Zdenek CZE 3.00/58/13.00 4.00/58/13.00
4 Nonn Vladimír CZE 4.25/58/14.25 3.50/58/13.00
5 Polidor Ales CZE 4.00/58/14.25 3.00/58/14.25
6 Klima Adam CZE 3.50/58/14.25
7 Kolman Martin CZE 0.00/37
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kolman Zdenek CZE 5190 8560
2 Kolman Martin CZE 9880 3460
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Polidor Ales CZE 46.80 45.90
2 Kolman Martin CZE 46.90
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Mezl Pavel CZE 4.00/55/14.25 4.50/55/13.00
2 Kolman Zdenek Sen. CZE 3.00/55/13.00 3.00/55/13.00
3 Jirak Bernd AUT 5.00/34 2.00/55/14.25
4 Matheu Estuardo AUT 2.00/55/14.25 3.50/55/16.00
5 Valek Robert CZE 1.50/37 2.00/55/18.25