Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification


# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Zakharkevich Katsiaryna BLR 2.00/52 4.00/55/18.25
2 Kisialiova Katsiaryna BLR 3.50/49 3.00/55/18.25
3 Kozhamechonak Palina BLR 2.50/49 1.50/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kisialiova Katsiaryna BLR 4440 3480
2 Navitskaya Anastasiya BLR 2680 2690
3 Zakharkevich Katsiaryna BLR 4520 2300
4 Setchanka Volha BLR 2260 1160
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kisialiova Katsiaryna BLR 21.60 21.30
2 Zakharkevich Katsiaryna BLR 16.00 16.60
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Straltsova Hanna BLR 2.00/55/18.25 3.50/55/14.25
2 Khmialnitskaya Katsiaryna BLR 5.00/55/18.25 3.50/55/16.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Straltsova Hanna BLR 4940 3480
2 Khmialnitskaya Katsiaryna BLR 3100 3360
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Straltsova Hanna BLR 33.00 35.00
2 Khmialnitskaya Katsiaryna BLR 23.20
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Beliakova Mariya BLR 5.00/34 2.50/55/12.00
2 Rabchun Aliaksandra BLR 5.00/34 0.50/55/12.00
3 Kurczynska Olga POL 3.50/55/14.25 4.00/55/13.00
4 Dymant Iryna BLR 1.00/55/12.00 1.50/55/13.00
5 Kazek Anna POL 1.50/55/16.00 2.50/55/16.00
6 Baran Katsiaryna BLR 4.50/34
7 Wroblewska Justyna POL 2.00/34
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Churakova Tatiana RUS 6740 6740
2 Dymant Iryna BLR 5070 5370
3 Herrmann Anna BLR 5120 5330
4 Beliakova Mariya BLR 7160 3960
5 Rabchun Aliaksandra BLR 4580 1910
6 Kazek Anna POL 4500
7 Wroblewska Justyna POL 4350
8 Baran Katsiaryna BLR 3910
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Beliakova Mariya BLR 39.60 40.60
2 Baran Katsiaryna BLR 38.10 40.10
3 Dymant Iryna BLR 35.10 33.90
4 Rabchun Aliaksandra BLR 32.90 33.80
5 Wroblewska Justyna POL 19.70 21.30
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Labkovich Ilya BLR 5.50/55/18.25 3.00/55/13.00
2 Borysewicz Kamil POL 1.00/55/14.25 2.00/55/13.00
3 Mishustsin Stanislau BLR 3.00/55/18.25 1.25/55/13.00
4 Shpak Stepan BLR 3.00/55/18.25 3.00/55/14.25
5 Marozau Artsiom BLR 4.00/55/18.25 2.50/34
6 Cinis Miks LAT 3.50/34
7 Kukhaleishvili Rati GEO 0.50/34
8 Gegeshidze Giorgi GEO 0.00/34
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Marozau Artsiom BLR 5930 5480
2 Labkovich Ilya BLR 6120 4510
3 Shpak Stepan BLR 4360 3040
4 Borysewicz Kamil POL 1100 1820
5 Gegeshidze Giorgi GEO 680 800
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Labkovich Ilya BLR 34.10 33.40
2 Borysewicz Kamil POL 30.20 31.60
3 Marozau Artsiom BLR 28.60 30.40
4 Shpak Stepan BLR 29.90 30.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Mishustsin Pavel BLR 5.00/58/16.00 4.50/58/13.00
2 Basinski Mikhail BLR 5.00/58/14.25 2.50/58/13.00
3 Kakorych Dzianis BLR 3.00/58/16.00 1.00/58/13.00
4 Isayeu Aliaksandr BLR 4.50/58/18.25 3.50/58/14.25
5 Galinowski Jan POL 4.00/37 3.50/58/16.00
6 Petrov Oleg RUS 2.00/37
7 Giorgobiani Giorgi GEO 0.00/37
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Basinski Mikhail BLR 5110 5670
2 Isayeu Aliaksandr BLR 3630 5580
3 Kakorych Dzianis BLR 4470 4620
4 Mishustsin Pavel BLR 5200 3090
5 Galinowski Jan POL 2680 1920
6 Petrov Oleg RUS 980
7 Giorgobiani Giorgi GEO 770
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Basinski Mikhail BLR 44.40 43.90
2 Galinowski Jan POL 42.40 43.60
3 Kakorych Dzianis BLR 34.00 36.20
4 Mishustsin Pavel BLR 37.70 35.80
5 Isayeu Aliaksandr BLR 35.50 34.20
6 Petrov Oleg RUS 31.20
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Serzhanin Ivan BLR 3.00/58/13.00 2.50/58/12.00
2 Dovnar Alexei BLR 1.50/58/14.25 2.00/58/12.00
3 Papakul Nikita BLR 5.00/37 2.00/58/12.00
4 Rungis Gints LAT 4.00/34 3.00/58/13.00
5 Rutkowski Jakub POL 3.50/37 5.00/58/16.00
6 Vlasau Valery BLR 3.50/37 2.50/37
7 Kaufman Dzintars LAT 4.00/34 2.00/34
8 Rungis Gundars LAT 3.50/34 0.00/34
9 Aksinevich Dzmitry BLR 3.00/37
9 Lazinskas Ricardas LTU 3.00/37
11 Pieczonka Bartosz POL 1.50/37
12 BELIAKOU Herman BLR 1.00/37
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 BELIAKOU Herman BLR 10290 9910
2 Aksinevich Dzmitry BLR 7230 7660
3 Alentyev Andrey RUS 5560 5200
4 Dovnar Alexei BLR 4270 4870
5 Papakul Nikita BLR 4700 4730
6 Mikhaylov Maxim RUS 3290
7 Serzhanin Ivan BLR 2940
8 Volkov Maxim RUS 2930
9 Pieczonka Bartosz POL 2470
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Aksinevich Dzmitry BLR 54.50 57.10
2 BELIAKOU Herman BLR 49.20 51.50
3 Papakul Nikita BLR 51.00 50.90
4 Rutkowski Jakub POL 50.80 48.90
5 Dovnar Alexei BLR 44.30 45.40
6 Serzhanin Ivan BLR 44.10
7 Pieczonka Bartosz POL 34.50