Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1
1 Turp Matilda GBR 1.50/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 JONES Sarah GBR 5.00/55/14.25 2.00/55/13.00
2 Bondo Frederikke DEN 1.50/55/14.25 4.00/55/14.25
3 Jones Julia GBR 3.00/55/14.25 3.50/55/14.25
4 Colverd Jodie GBR 3.00/55/14.25 3.00/55/14.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Winter Amelia GBR 3.00/55/12.00 1.00/55/11.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Boutle Yvonne GBR 4.00/52 4.00/22
2 Jones Karen GBR 2.00/52 3.00/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Nott Libby GBR 2.00/52/14.25 3.00/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Worship Carol GBR 4.00/49/16.00 1.00/49/14.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Turp Sebastian GBR 0.00/28 2.50/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Rowland Matthew GBR 1.00/55/14.25 1.00/55/14.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Turp Benjamin GBR 0.00/55/13.00 4.00/55/13.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Turp William GBR 2.00/58/11.25
2 Thompson Ben GBR 2.00/58/12.00 3.50/58/13.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Winter Frederick GBR 3.00/58/10.25 3.00/58/10.25
2 Degasperi Thomas ITA 2.00/58/10.25 3.00/58/10.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Newby-Ricci Jeremy GBR 0.50/55/10.25 2.50/55/10.25
2 Fisher Jodi GBR 2.50/55/11.25
3 Marston Jeremy GBR 2.00/55/11.25 3.50/55/12.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Scott-Ely Stuart GBR 4.25/55/12.00 2.50/55/11.25
2 Wilkinson Jonathan GBR 2.00/55/11.25 5.00/55/12.00
3 DAWS Ian GBR 2.50/55/14.25
4 Rose Simon GBR 2.00/55/16.00 4.00/22
5 Cox Russell GBR 2.00/55/18.25 5.50/55/18.25
6 Heath Kevin GBR 5.00/55/18.25 5.00/55/18.25
7 Horne Colin GBR 5.00/52 3.50/55/18.25
8 Foley-Brickley Patrick GBR 2.00/52 3.00/52
9 Peglitsis Steve GBR 3.00/22 5.00/49
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Thompson Evan GBR 2.50/55/14.25 5.00/55/18.25
2 Ragg Keith GBR 1.00/52 3.00/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Cohen Jonathan GBR 5.25/52/11.25 1.50/52/11.25
2 Newby-Ricci Anthony GBR 3.00/52/13.00 3.00/52/14.25
3 Turp Carl GBR 4.50/52/16.00