Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1 Round 3
7 Detry Celine BEL 3.00/55/14.25 5.00/55/16.00
10 Gielis Evelyne BEL 4.50/55/16.00
24 Boone Laure BEL 3.00/46
24 Collot Justine BEL 3.00/46
24 Mathieu Lynn BEL 3.00/37
27 Bourdon Chantale BEL 2.00/46
27 Van Gasteren Deborah NED 2.00/46
30 Collot Natacha BEL 1.00/37
30 Collot Sophie BEL 1.00/28
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
12 Van Gasteren Deborah NED 920 1220
16 Collot Justine BEL 740 910
17 Gielis Evelyne BEL 760 740
20 Collot Natacha BEL 180 280
22 Collot Sophie BEL 40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
10 Van Gasteren Deborah NED 24.90
16 Gielis Evelyne BEL 16.10 16.20
18 Collot Justine BEL 13.20 14.10
# Bib Name Country Category Round 1 Round 3
1 Koot Francis BEL 1.50/55/12.00 5.00/55/13.00
2 Collot Jeremie SUI 0.50/58/12.00 4.00/58/13.00
3 Bruyn, De Marco NED 4.00/58/13.00 3.50/58/13.00
4 Arend Marc BEL 2.00/55/14.25 0.50/55/13.00
5 Vos Danny NED 4.00/58/14.25 5.50/58/14.25
6 Collot Bernard BEL 2.00/55/13.00 2.00/55/14.25
8 Slot Pieter NED 3.00/58/14.25 2.50/58/16.00
9 Bruijn, De Frank NED 2.00/58/14.25
11 Schouten John NED 4.00/55/16.00
12 Dehanne Benjamin BEL 3.00/58/16.00
13 Van Heuverswyn Cyprien BEL 1.00/55/16.00
14 Franssens Patrick BEL 4.50/55/18.25
15 Boone Stefan BEL 3.00/55/18.25
16 Claes Johnny BEL 0.50/55/18.25
17 Collot Maxime BEL 4.50/55/18.25
18 Gruslin Jerôme BEL 3.50/52
19 School Freek NED 2.50/52
20 BOONE Mathieu BEL 4.00/31
20 Rohn Aurélien BEL 4.00/49
20 Vos Gerrit NED 4.00/49
23 Bourgonjon Tim BEL 3.50/55/18.25
27 Jans-Beeke Bram NED 2.00/49
30 De Fruyt Tim BEL 1.00/49
33 Schouten Jordy NED 0.50/49
33 Van Espen Germain BEL 0.50/31
35 Van Espen Hadrien BEL 0.00/49
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Koot Francis BEL 2270 5190 4840
2 Vos Danny NED 3680 3740 4030
3 Dehanne Benjamin BEL 1810 2050 1820
4 Collot Bernard BEL 1920 1740
5 Lance Benoit BEL 4540 2280
6 Schouten Jordy NED 3070 4060
7 Vos Gerrit NED 2880 3010
8 Bruijn, De Frank NED 1340 2360
9 Schouten John NED 2280
10 Van Heuverswyn Cyprien BEL 1290 1850
11 Arend Marc BEL 1590
13 School Freek NED 580 1060
14 Gruslin Jerôme BEL 700 970
15 Collot Maxime BEL 920 760
18 Jans-Beeke Bram NED 400 440
19 Van Espen Germain BEL 380 380
21 Van Espen Hadrien BEL 200 200
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Koot Francis BEL 46.90 47.10
2 Slot Pieter NED 45.10 45.80 45.60
3 Bruyn, De Marco NED 42.20 44.90 43.90
4 Van Heuverswyn Cyprien BEL 28.30 26.40 25.70
5 Schouten Jordy NED 41.70 40.40
6 Vos Danny NED 39.30 39.40
7 Schouten John NED 32.30
8 Vos Gerrit NED 27.00 28.80
9 Collot Bernard BEL 25.50 28.10
11 Van Heuverswijn Victor BEL 22.60 21.70
12 Arend Marc BEL 21.60
13 Jans-Beeke Bram NED 19.50 20.70
14 Collot Maxime BEL 18.80 20.10
15 Van Espen Hadrien BEL 17.20 17.00
17 Gruslin Jerôme BEL 14.00 15.00
19 Dehanne Benjamin BEL 13.70 14.00