Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Roberts Lucy GBR 2.00/52 3.00/52 0.50/49
2 Scutt Emma GBR 1.00/52 3.00/49
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Roberts Lucy GBR 1110 1380 1160
2 Scutt Emma GBR 800 700 1140
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Scutt Emma GBR 12.90 13.30
2 Roberts Lucy GBR 10.30 11.60
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Starkova Isabela CZE 3.50/55/16.00 4.00/55/14.25 0.00/55/14.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Starkova Isabela CZE 3210 3560 3560
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Wharton Charlotte GBR 4.00/55/12.00 1.50/55/11.25 1.50/55/11.25
2 Outram Sanchia GBR 3.00/55/13.00 2.00/55/13.00 3.00/55/13.00
3 Formankova Rebeka CZE 4.50/55/14.25 2.50/55/14.25 4.00/55/14.25
4 Jones Sophie GBR 2.50/55/14.25 4.00/55/14.25
5 BATES Sophie GBR 0.00/22 4.00/55/16.00 2.00/55/16.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Wharton Charlotte GBR 4990 4990
2 Outram Sanchia GBR 2400 4500 4600
3 Formankova Rebeka CZE 1830 3960
4 Jones Sophie GBR 3110 3260
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Wharton Charlotte GBR 47.20 47.20
2 Outram Sanchia GBR 38.40
3 Formankova Rebeka CZE 34.10 34.90
4 Jones Sophie GBR 29.30 30.80
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Hebdon Sarah GBR 1.00/55/13.00
2 Porter Joanne GBR 2.00/55/14.25 3.00/55/14.25
3 Hazelwood Kate GBR 1.00/55/14.25 3.00/55/14.25 1.50/55/16.00
4 Campbell Felicity GBR 3.00/22 2.00/46 2.00/46
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Porter Joanne GBR 2180
2 Hazelwood Kate GBR 1170 1220 910
3 Campbell Felicity GBR 80 80 80
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Hazelwood Kate GBR 23.20 22.80
2 Porter Joanne GBR 22.00
3 Campbell Felicity GBR 13.00 13.30
# Bib Name Country Category Round 1 Round 3
1 Worship Carol GBR 3.00/49 3.00/49
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Parkin Tom GBR 4.00/49 4.00/55/18.25 5.50/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Parkin Tom GBR 1600 1860
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Parkin Tom GBR 18.60 18.90
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Robinson Marcus GBR 2.00/55/13.00 2.00/55/13.00
2 Jays Danny GBR 3.00/55/14.25 2.00/55/13.00 1.50/55/14.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Robinson Marcus GBR 2070 1960 1480
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Robinson Marcus GBR 23.10 25.50
2 Jays Danny GBR 9.40 9.50
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Hazelwood Robert GBR 3.00/58/11.25 2.00/58/10.75 4.50/58/11.25
2 Davies Arron GBR 5.00/22 3.00/58/11.25
3 Dart Sam GBR 4.00/22 4.00/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Hazelwood Robert GBR 7390 7840 8500
2 Davies Arron GBR 3780 3180 3840
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Hazelwood Robert GBR 49.60 49.40
2 Davies Arron GBR 45.40 44.50
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Heath Calum GBR 2.50/58/11.25 2.00/58/10.75 2.50/58/11.25
2 Poole Thomas GBR 3.50/58/11.25 2.00/58/11.25 1.50/58/11.25
3 Outram Luke GBR 2.00/58/11.25 2.50/58/11.25 5.25/58/12.00
4 Spavin Harry GBR 2.50/58/13.00 2.00/58/11.25 3.00/58/12.00
5 Critchley Jack GBR 2.00/58/12.00 5.00/58/12.00 0.00/58/12.00
6 Young Harry GBR 2.50/58/13.00 4.50/58/13.00
7 Hazelwood Benjamin GBR 1.50/58/13.00 1.00/58/13.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Outram Luke GBR 8410 8990 4430
2 Heath Calum GBR 3160 6020 6350
3 Spavin Harry GBR 6000 3570 4150
4 Poole Thomas GBR 1080 4130 4530
5 Hazelwood Benjamin GBR 3590
6 Young Harry GBR 1970
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Critchley Jack GBR 54.50 64.70
2 Spavin Harry GBR 55.60 53.10
3 Outram Luke GBR 54.30 55.10
4 Poole Thomas GBR 50.40 50.30
5 Hazelwood Benjamin GBR 47.70 45.70
6 Heath Calum GBR 44.70 47.10
7 Young Harry GBR 40.20 41.30
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Grant Cole CAN 1.00/58/12.00 3.50/58/12.00
2 Hebdon Harry GBR 1.50/58/12.00
3 Eades Olly GBR 3.00/58/18.25 0.00/58/14.25 4.00/58/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Grant Cole CAN 4180 4380 3010
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Critchley Andrew GBR 59.50 52.80
2 Grant Cole CAN 54.50 52.20
3 WHARTON Christopher GBR 52.20 47.50
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Hazelwood Timothy GBR 4.50/55/12.00 2.00/55/11.25 3.00/55/11.25
2 Fardon Allan GBR 2.00/55/12.00 3.50/55/12.00 1.50/55/13.00
3 Wallace Clive GBR 1.50/55/13.00 4.00/55/13.00
4 Beard Mark GBR 1.50/55/14.25 3.50/55/14.25 1.50/55/14.25
5 Parkin Nick GBR 5.00/55/16.00 3.50/55/14.25 4.00/55/16.00
6 Spavin Rob GBR 5.50/22 5.00/55/18.25 4.00/37
7 Dart Phil GBR 4.50/22 2.50/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Wallace Clive GBR 2370 2340
2 Beard Mark GBR 350 1890
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Hazelwood Timothy GBR 54.30 52.50
2 Singleton Chris GBR 51.90 51.50
3 Beard Mark GBR 43.40 41.40
4 Parkin Nick GBR 35.30 36.50
5 Wallace Clive GBR 32.40 32.50
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Hebdon Stephen GBR 4.00/55/12.00
2 Campbell Ian GBR 6.00/22 4.00/49
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Hurley Stan GBR 3.00/52/16.00 3.00/52/16.00 5.00/52