Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification


# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Beliakova Mariya BLR 1.00/55/12.00 4.50/55/14.25
2 Rabchun Aliaksandra BLR 2.50/55/14.25 3.50/55/18.25
3 Trukova Anna RUS 2.00/55/14.25 2.50/55/18.25
4 Karabanava Maryia BLR 3.00/55/18.25 5.50/52
5 Berazouskaya Aliaksandra BLR 5.00/55/18.25 3.00/52
5 Herrmann Anna BLR 5.00/55/18.25 3.00/52
7 Baran Katsiaryna BLR 2.00/55/18.25
8 Basanets Anastasiya BLR 4.00/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Beliakova Mariya BLR 4960 6000
2 Herrmann Anna BLR 5380 5640
3 Barouskaya Maryana BLR 4350 5010
4 Baran Katsiaryna BLR 4750 4950
5 Trukova Anna RUS 2840 3940
6 Basanets Anastasiya BLR 3360 3450
7 Rabchun Aliaksandra BLR 2750 3260
8 Berazouskaya Aliaksandra BLR 2700
9 Khmialnitskaya Katsiaryna BLR 1970
10 Henova Hanna BLR 1820
11 Karabanava Maryia BLR 1650
12 Kisialiova Katsiaryna BLR 1550
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Baran Katsiaryna BLR 38.00 38.20
2 Beliakova Mariya BLR 37.10 38.00
3 Herrmann Anna BLR 34.70 35.20
4 Trukova Anna RUS 29.70 30.90
5 Rabchun Aliaksandra BLR 25.00 26.40
6 Basanets Anastasiya BLR 23.80 23.20
7 Karabanava Maryia BLR 23.00
8 Berazouskaya Aliaksandra BLR 20.30
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Zharnasek Aliaksei BLR 2.00/58/12.00 3.00/58/12.00
2 Aksinevich Dzmitry BLR 3.00/58/13.00 3.00/58/12.00
3 Bushyn Siarhei BLR 1.00/58/12.00 0.50/58/12.00
4 Papakul Nikita BLR 2.00/58/13.00 3.00/58/13.00
5 Serzhanin Ivan BLR 2.50/58/14.25 3.50/58/14.25
6 Mishustsin Pavel BLR 5.25/58/18.25 4.00/58/18.25
7 Slutski Evgeni BLR 2.50/55/18.25 4.50/55/18.25
8 Basinski Mikhail BLR 3.50/52
9 Isayeu Aliaksandr BLR 4.50/49
10 Labkovich Ilya BLR 1.00/46
11 Liavonchyk Andrei BLR 0.50/46
11 Zhukov Roman BLR 0.50/46
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Zharnasek Aliaksei BLR 10460 5940
2 Bushyn Siarhei BLR 6200 4950
3 Zhukov Roman BLR 4130 3980
4 Basinski Mikhail BLR 5330 3840
5 Serzhanin Ivan BLR 4070 3580
6 Labkovich Ilya BLR 4150 3050
7 Koctiuchenko Maxim BLR 3840 750
8 Mishustsin Pavel BLR 3590
9 Slutski Evgeni BLR 3510
10 Papakul Nikita BLR 3310
11 Isayeu Aliaksandr BLR 2830
12 Isachenka Mikita BLR 1810
13 Aksinevich Dzmitry BLR 920
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Aksinevich Dzmitry BLR 51.30 47.20
2 Bushyn Siarhei BLR 44.30 43.40
3 Papakul Nikita BLR 36.80 38.00
4 Serzhanin Ivan BLR 35.00 34.90
5 Slutski Evgeni BLR 21.00 23.40
6 Mishustsin Pavel BLR 20.50 21.80
7 Zhukov Roman BLR 19.20
8 Isayeu Aliaksandr BLR 17.40
9 Labkovich Ilya BLR 0.00