Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification


# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Trubskaya Valeryia BLR 2.00/52 3.00/49
2 Lahunova Anastasiya BLR 2.50/49 2.50/46
3 Habera Karolina POL 0.00/40 4.00/40
4 Parkhomenka Alena BLR 2.00/40 2.50/22
5 Konarska Patrycja POL 1.00/34 4.00/34
6 Kompert Sara POL 1.50/34 2.50/34
7 Byczkowska Milena POL 1.00/34 1.00/34
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Parkhomenka Alena BLR 1410 3290
2 Trubskaya Valeryia BLR 2440 2630
3 Lahunova Anastasiya BLR 2630 750
4 Byczkowska Milena POL 820 500
5 Konarska Patrycja POL 660 680
6 Habera Karolina POL 580 410
7 Kompert Sara POL 370 580
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Jaroszewska Izabela POL 5.00/34 2.00/34
2 Morzydusza Adrianna POL 1.00/34 2.00/34
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Jaroszewska Izabela POL 250 290
2 Morzydusza Adrianna POL 170 80
3 Kunkiewicz Monika POL 40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kazek Anna POL 0.50/55/16.00 3.00/55/16.00
2 Wroblewska Justyna POL 2.00/55/16.00 4.50/34
3 Gogola Anna POL 3.50/55/18.25 5.00/55/18.25
4 Gogola Aleksandra POL 3.50/34 0.50/34
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kazek Anna POL 5380 4370
2 Wroblewska Justyna POL 3320 2040
3 Gogola Anna POL 2260 1980
4 Gogola Aleksandra POL 470 960
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Gogola Anna POL 25.30 26.40
2 Kazek Anna POL 20.80
3 Wroblewska Justyna POL 19.10
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Szafranska-Rolak Justyna POL 2.50/34 3.25/55/18.25 4.00/34
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Piatrenka Stefan BLR 2.50/55/18.25 4.50/49
2 Schasny Nikita BLR 1.50/49 3.50/52
3 Rolak Lukasz POL 1.00/22 3.00/43
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Piatrenka Stefan BLR 2720 3180
2 Shchetko Valiantsin BLR 2600 1650
3 Schasny Nikita BLR 1250
4 Siedlarski Jakub POL 740 840
5 Pekala Mateusz POL 130 90
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Piatrenka Stefan BLR 14.40 18.00
2 Schasny Nikita BLR 10.70 13.20
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kowalczyk Krzysztof POL 2.00/58/14.25 2.50/58/16.00
2 Gogola Wojciech POL 2.50/58/16.00 2.50/58/18.25
3 Kochan Piotr POL 2.50/37 4.00/55/18.25
4 Wiaderny Mikolaj POL 4.00/37 5.00/37
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Gogola Wojciech POL 2140 2790
2 Kowalczyk Krzysztof POL 930 930
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Gogola Wojciech POL 24.40 25.50
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Gruca Martin POL 0.50/58/14.25 4.50/58/14.25
2 Pieczonka Bartosz POL 1.50/58/14.25 5.00/58/18.25
3 Kazek Dawid POL 0.50/58/14.25 4.50/37
4 Swietek Pawel POL 3.50/58/16.00 3.00/58/16.00
5 Naorniakowski Marek POL 3.00/58/18.25 0.50/58/16.00
6 Galinowski Jan POL 2.00/58/18.25 3.00/58/18.25
7 Naorniakowski Tomasz POL 5.00/55/18.25 5.25/37
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kazek Dawid POL 8050 5050
2 Gruca Martin POL 3980 2610
3 Pieczonka Bartosz POL 3420 3720
4 Swietek Pawel POL 2270 3610
5 Galinowski Jan POL 2270 1470
6 Naorniakowski Tomasz POL 1120 1150
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Galinowski Jan POL 49.40 55.00
2 Pieczonka Bartosz POL 34.40 38.00
3 Gruca Martin POL 33.40 35.10
4 Swietek Pawel POL 32.60 31.20
5 Kazek Dawid POL 29.20
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Liese Maciej POL 0.25/55/16.00 3.50/34 2.50/55/16.00
2 Kuhnt Günter GER 4.50/34 4.00/34 1.50/55/18.25
3 Grutza Marius GER 2.00/49 4.00/34 2.50/34
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kuhnt Günter GER 14.70 15.30