Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Cuglievan Wiese María Delfina PER 5.00/55/12.00 2.50/55/11.25 2.00/55/11.25
2 Naser Fernanda CHI 3.00/55/12.00 2.50/55/12.00 4.00/55/12.00
3 Gonzalez Valentina CHI 2.00/55/12.00 2.00/55/12.00 6.00/55/13.00
5 De Osma Bedoya Maria Alejandra PER 3.00/55/13.00 1.00/55/12.00 5.00/55/13.00
6 Jaramillo E. Paula COL 1.00/55/12.00 2.00/55/12.00 3.00/55/13.00
6 Zarrate V. Silvia COL 1.00/55/13.00 1.00/55/12.00 5.50/55/13.00
7 Delgado M. Angela Patricia COL 1.00/55/13.00
8 Patricio Valentina ARG 6.00/55/16.00
9 Gisler Terhi ARG 3.50/55/16.00
10 KRONFLE Vanessa ECU 0.00/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Cuglievan Wiese Natalia PER 6820 7320
2 Naser Fernanda CHI 4550 5170 4810
3 Gonzalez Valentina CHI 5850 5150 4860
4 Jaramillo E. Paula COL 4360 5130 3450
5 Botana Lorena ARG 4560 4480
6 De Osma Bedoya Maria Alejandra PER 4020 1100 4210
7 Gisler Terhi ARG 3490
8 Delgado M. Angela Patricia COL 3160
9 Zarrate V. Silvia COL 2970 3300
10 Patricio Valentina ARG 2340
11 Cuglievan Wiese María Delfina PER 1920 2420
14 KRONFLE Vanessa ECU 40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Gonzalez Valentina CHI 37.90 39.10 39.90
2 Cuglievan Wiese María Delfina PER 38.30 38.60 39.10
3 Naser Fernanda CHI 35.90 35.10 38.30
4 De Osma Bedoya Maria Alejandra PER 29.20 30.00 28.70
5 Zarrate V. Silvia COL 28.20 29.40 28.70
6 Jaramillo E. Paula COL 28.20 29.30 27.20
7 Patricio Valentina ARG 18.40
8 Gisler Terhi ARG 15.70
10 KRONFLE Vanessa ECU 2.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Fuldauer Nicholas BRA 4.00/58/11.25 5.00/58/11.25
2 Malarczuk Martin ARG 1.00/58/10.75 4.50/58/11.25
3 Robledo M. Santiago COL 4.00/58/11.25 3.00/58/11.25
4 Miranda Felipe CHI 5.00/58/11.25 2.50/58/11.25 4.25/58/11.25
5 Gonzalez Diego CHI 4.50/58/11.25 2.50/58/11.25
6 Correa J. Santiago COL 3.00/58/11.25 2.50/58/11.25 3.00/58/11.25
7 Miranda Rodrigo CHI 3.00/58/11.25 3.00/58/11.25
8 De Osma Bedoya Rafael Juandiego PER 2.00/58/11.25 2.50/58/12.00
9 Chicharro Diego CHI 0.00/58/11.25
10 Patricio Augustin ARG 5.00/58/12.00 2.50/58/12.00
11 Mustafa Artadi Mario Andres PER 4.00/58/12.00
12 AVILA Martin ECU 3.00/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Robledo M. Santiago COL 9030 8900
2 Miranda Rodrigo CHI 8430 8540 8870
3 Renosto Jorge ARG 9030 8270
4 Miranda Felipe CHI 8450 5740 9340
5 Patricio Augustin ARG 4610 4260 4910
6 De Osma Bedoya Rafael Juandiego PER 3460 3360 5050
7 Correa J. Santiago COL 2090 2800
9 Mustafa Artadi Mario Andres PER 1180
10 AVILA Martin ECU 320
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
2 Miranda Felipe CHI 60.20 60.00 64.60
2 Miranda Rodrigo CHI 55.00 64.00 64.50
3 Correa J. Santiago COL 52.20 55.90 50.00
4 Mustafa Artadi Mario Andres PER 49.40 53.20
5 De Osma Bedoya Rafael Juandiego PER 43.00 45.90 43.80
6 Patricio Augustin ARG 37.00 39.40 35.40
7 AVILA Martin ECU 10.00