Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Lee Molly GBR 4.00/52/14.25 2.00/52/13.00 1.00/52/13.00
2 Roberts Lucy GBR 3.00/52/14.25 1.00/52/13.00 1.00/52/13.00
3 Whaling Amy GBR 1.00/52/14.25 1.00/52/14.25 1.00/52/14.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Roberts Lucy GBR 3800 3270 3950
2 Lee Molly GBR 2100 2250 1770
3 Whaling Amy GBR 970 1090 1450
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Yorke-Davies Saba GBR 3.00/55/13.00 2.00/55/13.00 4.00/55/13.00
2 Fearn Georgia GBR 2.00/55/18.25 5.00/55/18.25 0.00/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Scutt Emma GBR 2070 2520
2 Yorke-Davies Saba GBR 1380 1590 1730
3 Fearn Georgia GBR 1080 700 1340
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Nutt Katie GBR 1.00/55/12.00 0.00/55/12.00 0.50/55/13.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Nutt Katie GBR 3230 3770 3860
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Campbell Felicity GBR 0.00/49 0.50/34 3.00/49
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Campbell Felicity GBR 700 930 850
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Hebdon Sarah GBR 1.50/52/13.00 2.50/52/13.00 2.00/52/13.00
# Bib Name Country Category Round 2 Round 3
1 Rose Myles GBR 2.50/25 4.50/34
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Rose Myles GBR 660 540 250
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Parkin Tom GBR 2.50/55/14.25 2.00/55/13.00 3.00/55/13.00
2 Pollard Noah GBR 4.50/55/16.00 0.00/55/16.00 4.50/55/16.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Parkin Tom GBR 3660 3610 4080
2 Pollard Noah GBR 1430 1020 1170
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Jays Danny GBR 1.00/58/12.00 4.50/58/14.25 2.00/58/12.00
2 Robinson Marcus GBR 4.00/58/13.00 4.00/58/13.00 4.50/58/13.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Robinson Marcus GBR 1910 2870
2 Jays Danny GBR 1410 990 840
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Hazelwood Robert GBR 1.50/58/10.75 3.00/58/10.75 1.50/58/11.25
2 Turp Benjamin GBR 4.00/58/12.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Hazelwood Robert GBR 6070 8910 8780
2 Turp Benjamin GBR 3190 5980
# Bib Name Country Category Round 2 Round 3
1 Oliver William GBR 2.25/58/11.25 5.00/58/12.00
# Bib Name Country Category Round 3
1 Oliver William GBR 3930
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Singleton Chris GBR 2.00/55/12.00 5.00/55/13.00 2.00/55/12.00
2 Dickinson Mark GBR 5.00/55/14.25 2.00/55/13.00 2.00/55/13.00
3 Wooldridge Simon GBR 5.00/55/16.00 4.50/55/18.25 4.00/55/16.00
4 Rollingson Gary GBR 3.50/52 2.50/52 0.50/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Singleton Chris GBR 960 1750
2 Wooldridge Simon GBR 760 640
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Hebdon Stephen GBR 1.50/55/12.00 4.00/55/12.00 3.50/55/12.00
2 Hazelwood Mick GBR 1.00/55/12.00 2.00/55/13.00 4.00/55/12.00
3 Hammersley Paul GBR 3.00/55/13.00 0.50/37 2.00/55/13.00
4 Beard Mark GBR 4.00/55/18.25
5 Campbell Ian GBR 4.00/49 5.00/49 3.50/49
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Hazelwood Mick GBR 3410 3970 3910
2 Hammersley Paul GBR 1630 1390 900
3 Beard Mark GBR 1110 1240
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Ward George GBR 1.00/52/14.25 3.00/52/14.25 3.00/52/14.25
2 Hurley Stan GBR 6.00/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Ward George GBR 1300 1210 1360