Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1
1 Zhirkova Polina RUS 1720
2 Presnova Ekaterina RUS 520
3 Nedelko Olga RUS 500
4 Timofeeva Julia RUS 420
5 Ivushkina Daria RUS 320
6 Politova Varvara RUS 80
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Odintsova Anna RUS 3.00/55/18.25 2.50/55/18.25
2 Vorona Daria RUS 5.50/52
3 Pozdnyakova Daria RUS 3.00/49 2.00/52
4 Vareva Maria RUS 2.00/52 2.00/34
5 Perepelova Alena RUS 4.50/46 2.50/49
6 Badalian Anna RUS 4.50/46 6.00/43
7 Efremova Maria RUS 4.00/43 2.50/46
8 Pratikaki Elina RUS 4.50/34 1.00/46
# Bib Name Country Category Round 1
1 Odintsova Anna RUS 4940
2 Pozdnyakova Daria RUS 2290
3 Badalian Anna RUS 1640
4 Vareva Maria RUS 1450
5 Efremova Maria RUS 1120
6 Hvatova Tatiana RUS 1100
7 Perepelova Alena RUS 810
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Pozdnyakova Daria RUS 17.10 16.70
2 Odintsova Anna RUS 13.90 14.20
3 Efremova Maria RUS 11.00 11.60
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Vorona Mariia RUS 2.00/55/16.00 3.00/55/16.00
2 Savina Polina RUS 3.00/55/18.25 4.50/55/18.25
3 Sokolova Anna RUS 4.50/52 2.50/52
4 Nazarko Ekaterina RUS 2.00/46 1.50/49
# Bib Name Country Category Round 1
1 Sokolova Anna RUS 3590
2 Vorona Mariia RUS 2440
3 Nazarko Ekaterina RUS 1520
4 Savina Polina RUS 1210
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Vorona Mariia RUS 16.80 18.40
2 Sokolova Anna RUS 11.70 11.60
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Balashova Mila RUS 2.50/55/12.00 5.00/55/12.00
2 Shevkunova Alisa RUS 2.00/55/12.00 5.00/55/12.00
3 Gubarenko Olga RUS 1.00/55/12.00 3.00/55/12.00
4 Renard-Koktish Anna RUS 4.50/55/13.00 2.50/55/13.00
5 Zinkova Julia RUS 0.50/55/14.25 4.00/55/13.00
# Bib Name Country Category Round 1
1 Churakova Tatiana RUS 6940
2 Sinitsyna Elena RUS 3860
3 Delina Veronika RUS 2700
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kashitsina Olga RUS 39.10 41.20
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Suslov Grigoriy RUS 3.00/55/18.25 5.00/55/18.25
2 Malinovskiy Evgeniy RUS 3.00/55/18.25 3.00/52
3 Ivanov Nikita RUS 3.00/37 1.50/37
# Bib Name Country Category Round 1
1 Malinovskiy Evgeniy RUS 1750
2 Ivanov Nikita RUS 1490
3 Suslov Grigoriy RUS 1100
4 Lipatov Sergey RUS 860
5 Holopov Valeriy RUS 660
6 Nikitin Nikita RUS 500
7 Zhirkov Ivan RUS 410
8 Zaitsev Aptem RUS 320
9 Presnov Nikita RUS 300
10 Germanov Artem RUS 160
11 Volodin Dmitriy RUS 100
12 Sabanov Leonid RUS 80
13 Ovchinnikov Vladimir RUS 40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Nosachev Evgeny RUS 4.00/55/16.00 2.00/55/14.25
# Bib Name Country Category Round 1
1 Nosachev Evgeny RUS 2180
2 Safro Artem RUS 990
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Nosachev Evgeny RUS 23.90 24.30
2 Mazohin Alexey RUS 19.00 20.60
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Suslov Denis RUS 2.50/58/18.25 1.00/58/16.00
2 Vasilyev Vadim RUS 2.00/58/18.25 4.50/37
# Bib Name Country Category Round 1
1 Vasilyev Vadim RUS 4630
2 Mikriukov Mikhail RUS 3380
3 Vasiuhin Daniil RUS 2110
4 Suslov Denis RUS 1080
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Koshkin Sergei RUS 26.50 29.00
2 Vasilyev Vadim RUS 21.70 23.60
3 Korkunov Dmitriy RUS 21.00 22.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Mistryukov Alexander RUS 1.00/58/11.25
2 Sukhotin Dmitry RUS 4.00/58/12.00 4.00/58/12.00
3 Ryanzin Vladimir RUS 3.50/58/13.00 1.00/58/12.00
4 Linkov Sergey RUS 1.50/58/18.25 4.00/37
# Bib Name Country Category Round 1
1 Alentyev Andrey RUS 6750
2 Sukhotin Dmitry RUS 5810
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Ryanzin Vladimir RUS 54.80 47.20
2 Sukhotin Dmitry RUS 44.80 43.90
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Gorshcharuk Dmitry RUS 4.00/55/12.00 3.00/55/12.00
2 Krestianinov Alexey RUS 3.50/52 5.00/52