Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Cederquist Linnéa SWE 3.50/55/13.00 3.50/55/13.00 2.00/55/12.00
2 Tafvander Jennifer SWE 2.00/55/12.00 3.00/55/13.00 2.00/55/12.00
3 Anderberg Natasha SWE 4.00/55/13.00 3.00/55/13.00 2.00/55/12.00
4 Gustafsson Sandra SWE 0.50/55/12.00 3.00/55/13.00
5 Täfvander Jane SWE 2.00/55/13.00 2.00/55/13.00
6 Grekula Johanna SWE 1.25/55/13.00 3.00/55/14.25
7 Francke Lisa SWE 5.00/55/16.00 1.50/55/14.25
8 Härdmark Cecilia SWE 2.00/55/16.00 2.00/55/16.00
9 Nyman Rebecca SWE 2.00/55/16.00
10 Svensson Tanja SWE 4.00/55/18.25
11 Larsson Cajsa SWE 3.00/55/18.25
12 Pettersson Tilda SWE 2.00/55/18.25
13 Brännström Lovisa SWE 0.50/55/18.25
14 Öhlen Felicia SWE 4.00/52
15 Jonsson Emma SWE 2.00/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Tafvander Jennifer SWE 3930 3320 3970
2 Grekula Johanna SWE 3190 3270 3240
3 Francke Lisa SWE 3660 3940 2310
4 Täfvander Jane SWE 3010 3110
5 Anderberg Natasha SWE 2260 2140
6 Cederquist Linnéa SWE 2190
7 Gustafsson Sandra SWE 1240
8 Brännström Lovisa SWE 1140
9 Pettersson Tilda SWE 1060
10 Svensson Tanja SWE 860
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Francke Lisa SWE 41.00 30.30 39.40
2 Gustafsson Sandra SWE 28.50 29.80 30.70
3 Svensson Tanja SWE 25.60 26.00 27.40
4 Grekula Johanna SWE 18.10 20.20
5 Jonsson Emma SWE 13.30 14.10
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Efverstrom Johan SWE 0.00/58/10.25 1.50/58/10.75 4.50/58/11.25
2 Bogne Jakob SWE 3.50/58/11.25 2.00/58/10.75 3.00/58/11.25
3 Edvardsson Daniel SWE 2.00/58/11.25 2.50/58/11.25 3.50/58/12.00
4 Rudhag Dan SWE 3.00/58/12.00 4.50/58/12.00
5 Gravander Daniel SWE 2.00/58/12.00 4.25/58/12.00
6 Rudhag Per SWE 2.00/58/11.25 3.50/58/12.00
7 Lithner Erik SWE 0.50/58/11.25 2.50/58/12.00
8 Schützer Johan SWE 2.00/58/12.00 2.00/58/12.00
9 Törnquist Tim SWE 2.00/58/12.00 0.50/58/12.00
10 Ohlsson Linus SWE 2.25/58/12.00 4.00/58/13.00
11 Huss Henrik SWE 1.50/58/12.00 4.00/58/13.00
12 Thyr Johan SWE 3.00/58/12.00 3.50/58/13.00
13 Jonsson Magnus SWE 5.00/58/13.00
14 Rosén David SWE 4.50/58/13.00
15 Johansson Noa SWE 4.00/58/13.00
15 Nordenhed Jacob SWE 4.00/58/13.00
17 Jansson Max SWE 3.00/58/13.00
18 Blomqvist Alexander SWE 0.50/58/13.00
18 Österlund Vilgot SWE 0.50/58/13.00
18 Törnquist Ted SWE 0.50/58/13.00
21 Forsaeus Axel SWE 4.50/58/14.25
22 Waldefeldt Karl SWE 3.50/58/14.25
23 Englund Elias SWE 2.50/58/14.25
24 Cederquist Stellan SWE 2.00/58/14.25
24 Härdmark Johan SWE 2.00/58/14.25
26 Aderum Tobias SWE 4.25/58/18.25
27 Aldman Simon SWE 1.50/58/18.25
27 Irehed Victor SWE 1.50/58/18.25
29 Lund Stefan SWE 4.00/22
29 Wadström Gustav SWE 4.00/22
31 Blomqvist Felix SWE 0.50/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Blomqvist Felix SWE 3940 4210 4330
2 Bogne Jakob SWE 3460 3860 3560
3 Uggla Marcus SWE 5650 5940 3190
4 Wadström Gustav SWE 3200 3380
5 Brådhe Odd SWE 3650 3290
6 Österlund Vilgot SWE 2080 2410
7 Gravander Daniel SWE 2210 2050
8 Blomqvist Alexander SWE 2450 980
9 Törnquist Tim SWE 2030
10 Waldefeldt Karl SWE 1610
11 Jonsson Magnus SWE 1480
12 Lithner Erik SWE 1170
13 Rudhag Dan SWE 920
14 Aldman Simon SWE 880
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Blomqvist Felix SWE 54.10 44.40 45.30
2 Österlund Vilgot SWE 42.50 42.50 44.70
3 Törnquist Tim SWE 40.20 41.20 39.80
4 Kjellander Oliver SWE 36.20 40.20
5 Nordenhed Jacob SWE 40.00 39.50
6 Rosén David SWE 35.50 31.90
7 Blomqvist Alexander SWE 39.30
8 Jonsson Magnus SWE 35.20
9 Rudhag Dan SWE 34.10
10 Gravander Daniel SWE 32.00
11 Lithner Erik SWE 30.50
12 Waldefeldt Karl SWE 29.60
13 Bogne Jakob SWE 29.30
14 Irehed Linus SWE 27.30
15 Brännström Max SWE 27.10