Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification


# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Rustioni Lucia ITA 5.00/55/14.25 5.00/55/14.25
2 Bagnoli Alice ITA 1.50/55/16.00 3.00/55/16.00
3 Mill Botella Mariona ESP 5.00/49 3.50/52
4 Mill Botella Pia ESP 4.00/49 2.00/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Rustioni Lucia ITA 3470 3750
2 Bagnoli Alice ITA 2560 3450
3 Mill Botella Mariona ESP 850 700
4 Mill Botella Pia ESP 850 440
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Rustioni Lucia ITA 14.40 16.60
2 Mill Botella Mariona ESP 14.00 15.20
3 Bagnoli Alice ITA 12.40 13.30
4 Mill Botella Pia ESP 12.10 12.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Caruso Silvia ITA 5.00/55/13.00 1.00/55/12.00
2 Kaldi Alexandra GRE 4.00/55/14.25 2.50/55/13.00
3 Pajni Maria Luisa ITA 1.00/55/13.00 2.00/55/13.00
4 Bagnoli Martina ITA 1.00/55/14.25 3.00/55/16.00
5 Barguñó Roca-Umbert Catalina ESP 3.00/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Caruso Silvia ITA 6120 6270
2 Pajni Maria Luisa ITA 3580 4940
3 Kaldi Alexandra GRE 4850 4160
4 Bagnoli Martina ITA 2800 2480
5 Barguñó Roca-Umbert Catalina ESP 350
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Pajni Maria Luisa ITA 36.20 36.00
2 Kaldi Alexandra GRE 24.80 25.20
3 Caruso Silvia ITA 21.00 21.80
4 Bagnoli Martina ITA 20.60 21.10
5 Barguñó Roca-Umbert Catalina ESP 13.30
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Berio Edoardo ITA 2.50/55/12.00 5.00/55/13.00
2 Caruso Brando ITA 0.50/55/12.00 2.50/55/13.00
3 Pajni Gianmarco ITA 1.00/55/13.00 1.00/55/13.00
4 Cavalli Tancredi Riccardo ITA 1.00/55/13.00 3.50/55/14.25
5 Parellada Llimona Lluís ESP 0.00/55/14.25 2.00/55/14.25
6 Hruby Libor CZE 2.50/55/14.25 0.00/34
7 Conde Gispert Santi ESP 1.50/55/18.25
8 Berio Eugenio ITA 0.50/43
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Caruso Brando ITA 4320 4830
2 Pajni Gianmarco ITA 4190 4670
3 Berio Edoardo ITA 3660 3840
4 Cavalli Tancredi Riccardo ITA 2490 3560
5 Hruby Libor CZE 2500 3410
6 Parellada Llimona Lluís ESP 1820 890
7 Conde Gispert Santi ESP 760
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Hruby Libor CZE 31.70 34.00
2 Berio Edoardo ITA 32.00 33.30
3 Pajni Gianmarco ITA 27.50 29.40
4 Cavalli Tancredi Riccardo ITA 26.30 27.20
5 Caruso Brando ITA 26.50 27.00
6 Parellada Llimona Lluís ESP 20.10 24.40
7 Conde Gispert Santi ESP 14.40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Jonge, De Sander NED 5.00/58/12.00 3.00/58/12.00
2 Spinelli Luca ITA 2.50/58/11.25 2.50/58/12.00
3 Biasillo Andrea ITA 2.50/58/13.00 5.00/58/13.00
4 Benatti Nicholas ITA 2.50/58/12.00 4.50/58/13.00
5 Conde Gispert Ricardo ESP 2.50/58/18.25 4.25/37
6 Garassino Francesco ITA 4.00/58/14.25
7 Barguñó Jané Guillermo ESP 0.50/58/18.25
8 Mill Botella Pau ESP 5.50/37
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Benatti Nicholas ITA 7380 6830
2 Jonge, De Sander NED 3490 3690
3 Spinelli Luca ITA 4440 3360
4 Barguñó Jané Guillermo ESP 3300 2400
5 Biasillo Andrea ITA 4220 2090
6 Garassino Francesco ITA 3420
7 Mill Botella Pau ESP 1820
8 Conde Gispert Ricardo ESP 1790
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Spinelli Luca ITA 44.80 46.00
2 Mill Botella Pau ESP 43.20 45.30
3 Biasillo Andrea ITA 31.00 31.50
4 Barguñó Jané Guillermo ESP 29.90 29.10
5 Conde Gispert Ricardo ESP 27.30 27.70