Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Roberts Lucy GBR 2.50/31 5.00/31
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Roberts Lucy GBR 400 160
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Yorke-Davies Saba GBR 4.00/52 2.00/55/18.25
2 Turp Matilda GBR 3.50/22 2.00/40
3 Scutt Emma GBR 2.00/37 3.00/37
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Scutt Emma GBR 80 200
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Nutt Katie GBR 0.50/55/16.00 5.00/55/14.25
2 Solman Hanna GBR 4.00/55/16.00 2.00/55/14.25
3 Hutchison Georgina GBR 2.50/55/18.25 0.50/55/16.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Nutt Katie GBR 2870 2790
2 Hutchison Georgina GBR 700 860
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Nutt Katie GBR 12.40 13.20
2 Hutchison Georgina GBR 10.90 11.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Outram Sanchia GBR 3.50/55/13.00 2.00/55/13.00
2 Moore Charlotte GBR 3.00/55/13.00 1.50/55/13.00
3 LOGIE BANERJI Isla GBR 3.00/55/14.25 2.00/55/14.25
4 Carpenter Bryony GBR 1.50/55/14.25 1.50/55/14.25
5 SYMES Emma GBR 3.00/55/16.00 0.00/55/14.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Outram Sanchia GBR 4100 4290
2 Moore Charlotte GBR 1300 3110
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Moore Charlotte GBR 32.90 34.90
2 Outram Sanchia GBR 26.90 27.80
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Wharton Charlotte GBR 3.00/55/12.00 3.00/55/12.00
2 JONES Natalie GBR 1.00/55/13.00 5.00/55/14.25
3 JONES Sarah GBR 3.50/55/14.25 5.00/55/14.25
4 Jones Julia GBR 1.00/55/13.00 3.50/55/14.25
5 Colverd Jodie GBR 3.00/55/14.25 0.50/55/14.25
6 Jones Sophie GBR 2.00/55/14.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Wharton Charlotte GBR 4420 3730
2 Jones Sophie GBR 3260 3260
3 JONES Natalie GBR 2470 2770
4 Jones Julia GBR 3190 2390
5 Colverd Jodie GBR 1580 1710
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Wharton Charlotte GBR 43.50 45.10
2 Jones Julia GBR 27.10 30.00
3 Jones Sophie GBR 26.90 26.70
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Turp Sebastian GBR 0.50/31 2.25/34
2 Parkin Tom GBR 5.00/34 2.50/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Parkin Tom GBR 200 290
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Rowland Matthew GBR 2.50/55/16.00 0.50/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Rowland Matthew GBR 500 1330
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Turp Benjamin GBR 2.00/55/12.00 5.00/55/13.00
2 Emmett Charlie GBR 4.00/55/16.00 2.50/55/14.25
3 Hunter Samuel GBR 2.50/52 5.00/55/18.25
4 BYER Sam GBR 4.00/52 1.50/55/18.25
5 Scutt Oli GBR 2.00/55/16.00 5.50/49
6 Robinson Marcus GBR 0.00/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Turp Benjamin GBR 2130 1970
2 Robinson Marcus GBR 810 1320
3 Scutt Oli GBR 820 1160
4 BYER Sam GBR 1070 770
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Turp Benjamin GBR 22.70 23.50
2 Scutt Oli GBR 19.40 20.10
3 Robinson Marcus GBR 13.60 12.90
4 BYER Sam GBR 10.90 11.40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Spavin Harry GBR 3.00/58/11.25 1.50/58/11.25
2 Poland Joel GBR 5.00/58/12.00 4.00/58/12.00
3 Hazelwood Robert GBR 3.00/58/12.00 3.00/58/12.00
4 Young Harry GBR 2.00/58/13.00 0.50/58/13.00
5 Dyson Harvey GBR 4.00/58/18.25 3.00/58/18.25
6 Davies Arron GBR 2.00/22
7 Burke Thomas GBR 0.50/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Poland Joel GBR 6650 7060
2 Spavin Harry GBR 3610 5780
3 Hazelwood Robert GBR 6470 5100
4 Burke Thomas GBR 3100 2950
5 Davies Arron GBR 2570 2240
6 Young Harry GBR 1030
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Spavin Harry GBR 45.70 48.40
2 Hazelwood Robert GBR 46.20 47.30
3 Burke Thomas GBR 40.50 42.60
4 Poland Joel GBR 46.60 42.30
5 Davies Arron GBR 37.90 37.50
6 Young Harry GBR 33.30
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kinnane David GBR 1.50/58/11.25 4.00/58/11.25
2 Heath Calum GBR 3.50/58/11.25 0.50/58/11.25
3 Critchley Jack GBR 3.50/58/12.00 2.50/58/12.00
4 Outram Luke GBR 3.00/58/12.00 2.50/58/12.00
5 Murphy Darren GBR 3.00/58/12.00 2.00/58/12.00
6 WHARTON Christopher GBR 3.00/58/12.00
7 Poole Thomas GBR 2.50/58/12.00
8 Foley-Brickley David GBR 5.00/58/13.00
9 Thompson Ben GBR 4.50/58/13.00
10 Hazelwood Benjamin GBR 1.50/58/13.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Outram Luke GBR 6830 7830
2 WHARTON Christopher GBR 4960 5520
3 Heath Calum GBR 4840 5520
4 Hazelwood Benjamin GBR 2530 3650
5 Poole Thomas GBR 4640 2880
6 Foley-Brickley David GBR 2250
7 Critchley Jack GBR 1400
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 WHARTON Christopher GBR 58.10 60.20
2 Critchley Jack GBR 60.10 59.10
3 Outram Luke GBR 51.70 53.50
4 Hazelwood Benjamin GBR 51.00 53.10
5 Poole Thomas GBR 46.00 46.20
6 Heath Calum GBR 44.70
7 Critchley Thomas GBR 44.20