Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification


# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Pavlova Olga BLR 3.00/55/12.00 4.00/55/12.00
2 Turets Iryna BLR 2.50/55/13.00 3.00/55/12.00
3 Rabchun Aliaksandra BLR 5.00/55/16.00 5.00/55/14.25
4 Dymant Iryna BLR 5.00/55/14.25 3.00/55/14.25
5 Karabanava Maryia BLR 5.00/55/14.25 5.50/55/16.00
6 Kisialiova Katsiaryna BLR 3.50/55/18.25 2.50/22
7 Khmialnitskaya Katsiaryna BLR 2.50/55/18.25
8 Herrmann Anna BLR 2.00/55/18.25
9 Berazouskaya Aliaksandra BLR 1.50/55/18.25
10 Henova Nina BLR 4.00/52
11 Baran Katsiaryna BLR 3.00/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Pavlova Olga BLR 10040 11090
2 Dymant Iryna BLR 8300 8880
3 Turets Iryna BLR 8460 8040
4 Berazouskaya Aliaksandra BLR 6850 7980
5 Herrmann Anna BLR 8550 7770
6 Kisialiova Katsiaryna BLR 6930 7770
7 Rabchun Aliaksandra BLR 7380 6550
8 Baran Katsiaryna BLR 7420 5960
9 Karabanava Maryia BLR 4990
10 Volodzkina Aliaksandra BLR 4510
11 Henova Hanna BLR 3470
12 Khmialnitskaya Katsiaryna BLR 2930
13 Henova Nina BLR 2920
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Turets Iryna BLR 44.90 46.00
2 Pavlova Olga BLR 38.60 38.40
3 Rabchun Aliaksandra BLR 35.00 36.70
4 Herrmann Anna BLR 33.90 35.80
5 Dymant Iryna BLR 33.90 35.70
6 Baran Katsiaryna BLR 37.00 35.50
7 Karabanava Maryia BLR 29.70
8 Berazouskaya Aliaksandra BLR 28.20
9 Kisialiova Katsiaryna BLR 25.90
10 Khmialnitskaya Katsiaryna BLR 25.20
11 Henova Nina BLR 16.50
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Bushyn Siarhei BLR 3.00/58/12.00 2.00/58/12.00
2 Papakul Nikita BLR 1.00/58/10.75 4.00/58/13.00
3 Vlasau Valery BLR 3.00/58/13.00 3.00/58/13.00
4 Serzhanin Ivan BLR 2.00/58/11.25 5.00/58/14.25
5 Kakorych Dzianis BLR 2.00/58/14.25 3.00/58/14.25
6 Labkovich Ilya BLR 2.00/58/13.00 2.50/58/16.00
7 Isayeu Aliaksandr BLR 2.50/58/16.00 5.00/22
8 Aksinevich Dzmitry BLR 5.50/58/18.25 2.00/37
9 Shpak Stepan BLR 5.00/58/18.25
10 Zhukov Roman BLR 2.50/58/18.25
11 Maroz Danila BLR 2.00/58/18.25
12 Anufryieu Ales BLR 4.00/55/18.25
13 Futsyanau Andrei BLR 5.00/37
14 Isachenka Mikita BLR 2.00/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kakorych Dzianis BLR 9320 10050
2 Papakul Nikita BLR 9540 10010
3 Bushyn Siarhei BLR 9030 9730
4 Isayeu Aliaksandr BLR 8950 9120
5 Vlasau Valery BLR 5980 7730
6 Aksinevich Dzmitry BLR 9420 7240
7 Isachenka Mikita BLR 7180 7130
8 Futsyanau Andrei BLR 6680 4960
9 Labkovich Ilya BLR 5260
10 Anufryieu Ales BLR 3950
11 Vauchok Uladzislau BLR 2560
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Papakul Nikita BLR 48.70 51.10
2 Bushyn Siarhei BLR 51.90 50.90
3 Vlasau Valery BLR 41.40 41.30
4 Kakorych Dzianis BLR 39.10 36.60
5 Aksinevich Dzmitry BLR 44.20 0.00
6 Labkovich Ilya BLR 37.30
7 Isayeu Aliaksandr BLR 33.50
8 Isachenka Mikita BLR 27.60