Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Bennett Anne USA 3.00/52/14.25
1 Bennett Danyelle USA 3.00/55/11.25 4.00/55/11.25
1 Greenwood Brittany USA 2.00/55/13.00 2.00/55/13.00
1 Lindsey Tristina USA 4.00/55/16.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Beliakova Mariya BLR 7160 7910
1 Bennett Anne USA 2480
1 Greenwood Brittany USA 3720 3150
1 Lindsey Tristina USA 1530
2 Benjamin Eleanor GBR 4160
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
0 Bennett Danyelle USA 44.40 43.70
1 Bennett Anne USA 10.50
1 Greenwood Brittany USA 36.40 38.80 39.30
1 Lindsey Tristina USA 17.50
2 Vympranietsova Marie GRE 47.20
3 Beliakova Mariya BLR 44.30
4 Benjamin Eleanor GBR 39.90
5 Köstenberger Ramona AUT 37.10
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Bowler Joshua GBR 1.00/58/10.75 3.00/58/11.25
1 Butcher Donald USA 3.50/52/12.00 3.50/52/14.25 3.50/52/12.00
1 Greenwood Samuel USA 0.50/58/14.25 5.00/58/13.00
1 Greenwood Scott USA 5.00/55/11.25 5.00/55/11.25
1 Karber Garrett USA 4.50/58/12.00 3.00/58/11.25
1 Luzzeri Matteo ITA 5.00/58/11.25 2.00/58/11.25 4.50/58/10.75
2 LINDSEY Andrew USA 4.50/58/12.00 1.50/58/11.25
2 Lindsey Jeff USA 1.50/55/12.00 4.00/55/13.00
2 Ohman Patrik SWE 2.00/58/14.25 2.50/58/14.25 4.50/58/14.25
2 Papakul Nikita BLR 4.50/58/11.25 0.50/58/10.75
2 Spavin Harry GBR 5.00/58/14.25 2.50/58/14.25
3 Oliver William GBR 1.50/58/11.25 3.50/58/11.25
3 Schaffer Dylan USA 3.00/58/12.00
3 Sharman Jonathan GBR 0.50/58/13.00 2.50/58/12.00
4 Bushyn Siarhei BLR 1.50/58/12.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
0 Oliver William GBR 4830
1 BELIAKOU Herman BLR 8230 10110
1 Faulkner Elgin USA 520
1 Greenwood Samuel USA 3920 5820
1 Kazek Dawid POL 5920 5300
1 Lindsey Jeff USA 1320
1 Schaffer Dylan USA 6790 5410
2 Critchley Stephen GBR 9110
2 Ohman Patrik SWE 1900 630
2 Spavin Harry GBR 3210
2 Stevenson Michael USA 5700 5890
3 Karber Garrett USA 1550 2360
3 Siegert C. Esteban COL 7010
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
0 Bushyn Siarhei BLR 59.10
1 Critchley Andrew GBR 56.10 57.50 54.80
1 Faulkner Elgin USA 10.30
1 Greenwood Samuel USA 44.10 40.90 42.10
1 Karber Garrett USA 46.30 44.90
1 Lindsey Jeff USA 31.50 33.60
1 Papakul Nikita BLR 57.90 55.50
2 BELIAKOU Herman BLR 61.50
2 Ohman Patrik SWE 54.60 47.20 54.40
2 Spavin Harry GBR 40.20
2 Stevenson Michael USA 52.70