Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Gerbouin Constance FRA 2.50/52 2.00/49
2 Susova Karolina CZE 2.00/49 2.00/49
3 Vitali Elisa ITA 2.00/49 2.00/49
4 Creissels Andrea FRA 1.00/46 4.00/22
5 Riolo Federica ITA 2.00/40 2.00/43
6 Pirri Beatrice ITA 2.00/40 4.00/22
7 Mill Botella Pia ESP 5.00/34 3.50/34
8 Vrabcova Katerina CZE 4.50/22 1.50/22
9 Creissels Rosalie FRA 4.00/22 4.00/22
10 Ribolla Giulia ITA 0.00/22 1.50/22
11 Jane Emo Laura ESP 1.00/34 1.00/34
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Susova Karolina CZE 470 2020
2 Gerbouin Constance FRA 1700 1440
3 Mill Botella Pia ESP 1440 1450
4 Creissels Andrea FRA 1060 1210
5 Riolo Federica ITA 320 920
6 Pirri Beatrice ITA 830 700
7 Vitali Elisa ITA 830
8 Ribolla Giulia ITA 700 780
9 Creissels Rosalie FRA 370 740
10 Vrabcova Katerina CZE 530 570
11 Jane Emo Laura ESP 20
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Caldarola Francesco ITA 2.50/55/18.25 3.00/55/18.25
2 Borselli Agostino ITA 2.00/55/18.25 1.00/52
3 Desgrippes Hugo FRA 5.50/49 0.50/55/18.25
4 Kolar Vaclav CZE 5.00/52 1.50/52
5 Techoueyres Aris GRE 4.50/52 0.50/52
6 Borselli Riccardo ITA 3.50/52 1.50/52
7 Marenzi Edoardo ITA 1.00/52 1.50/49
8 Svoboda Jan CZE 3.00/34 1.00/52
9 DESPREZ Antoine FRA 4.00/22 3.00/49
10 Dufol Ferrer Linus ESP 5.00/46 3.50/22
11 Vizcaino Gallego Oriol ESP 3.50/46 0.00/43
12 La Malfa Alberto ITA 3.50/46 1.00/22
13 Bisetti Bryan ITA 5.00/43 1.50/22
14 Riva Lorenzo ITA 6.00/40 3.50/43
15 Saurina Casanovas Gerard ESP 2.50/43 1.50/43
16 Ghisi Alberto ITA 5.00/37 0.00/40
17 Botella Fernández Guido ESP 1.00/22 0.00/22
17 Cespivo Jakub CZE 1.00/22 0.00/22
19 Jane Emo Alex ESP 0.00/22 0.00/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Marenzi Edoardo ITA 2390 670
2 Svoboda Jan CZE 2190 830
3 Cespivo Jakub CZE 1820 1550
4 Desgrippes Hugo FRA 1380 1240
5 Caldarola Francesco ITA 1220 1310
6 Techoueyres Aris GRE 300 990
7 Bisetti Bryan ITA 680 910
8 Borselli Agostino ITA 860 780
9 Borselli Riccardo ITA 730 840
10 DESPREZ Antoine FRA 100 730
11 Kolar Vaclav CZE 720 100
12 Saurina Casanovas Gerard ESP 580 320
13 Ghisi Alberto ITA 550 320
14 La Malfa Alberto ITA 140 500
15 Vizcaino Gallego Oriol ESP 460 380
16 Cespivo Marek CZE 460 190
17 Riva Lorenzo ITA 370 250
18 Dufol Ferrer Linus ESP 200 290
19 Jane Emo Alex ESP 40 20
20 Botella Fernández Guido ESP 40