Spolana Cup 2013
KRENEK , Ovcary (jezero Krenek) 28-29 Sep 2013
Waterski
International competition
Code: 13CZE003


Event Details(Homologation Level Planned)
Age group
-14 -17 -21 O35 O45 O55 Open

Entries
Type Open
Status Registration Pending
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

KRENEK
Country Czech Rep.
Code CZEKRENE
Area Ovcary (jezero Krenek)
Organizer
Name Tomas Lizler
Phone
Email
Federation
No data
Other
Towboat
More info
Remarks




Results Ranking List Classification


# Bib Name HC Country Category Round 1 Round 2
1 Susova Karolina CZE 3.00/55/14.25 2.00/55/14.25
2 Charnyshova Luiza BLR 1.50/55/16.00 0.50/55/14.25
4 Vrabcova Katerina CZE 2.50/55/16.00 2.00/55/16.00
6 Starkova Isabela CZE 3.50/55/18.25 3.00/55/18.25
8 Trubskaya Valeryia BLR 2.00/55/18.25
10 Valuiskaya Lizaveta BLR 5.00/52
11 Ledvinova Tereza CZE 3.50/52
12 Lahunova Anastasiya BLR 0.00/52
13 Khukhrakova Iryna BLR 3.50/49
15 Parkhomenka Alena BLR 3.00/43
16 Zelenkova Simona CZE 2.00/43
17 Hanusova Adela CZE 5.00/37
# Bib Name HC Country Category Round 1 Round 2 Round 3
4 Charnyshova Luiza BLR 5780 2860
5 Valuiskaya Lizaveta BLR 3470 2610 3920
7 Susova Karolina CZE 2970 1740
8 Trubskaya Valeryia BLR 2940 2440
9 Ledvinova Tereza CZE 2900
10 Kmentova Klaudie CZE 80
10 Starkova Isabela CZE 2790 2690
11 Kalinova Eliska CZE 60
11 Parkhomenka Alena BLR 2390 3880
12 Khukhrakova Iryna BLR 2350 2710
13 Lahunova Anastasiya BLR 2170 2890
15 Vrabcova Katerina CZE 1410
17 Hanusova Adela CZE 1150 1300
18 Zelenkova Simona CZE 860
19 Klementova Radka CZE 800 1990
20 Polidorova Linda CZE 600 500
# Bib Name HC Country Category Round 1 Round 2
1 Charnyshova Luiza BLR 27.80 29.80
3 Susova Karolina CZE 24.10 23.90
5 Vrabcova Katerina CZE 21.80 22.80
7 Khukhrakova Iryna BLR 19.50 19.10
9 Valuiskaya Lizaveta BLR 17.20
11 Zelenkova Simona CZE 13.90
12 Starkova Isabela CZE 11.50
13 Ledvinova Tereza CZE 10.70
14 Parkhomenka Alena BLR 10.60
15 Lahunova Anastasiya BLR 9.40
16 Trubskaya Valeryia BLR 8.60
# Bib Name HC Country Category Round 1 Round 2
3 Svecova Katerina CZE 2.00/55/13.00 3.25/55/14.25
14 BALOUNOVA Kamila CZE 1.00/52
# Bib Name HC Country Category Round 1 Round 2
3 Svecova Katerina CZE 5650 5430
14 BALOUNOVA Kamila CZE 2340
# Bib Name HC Country Category Round 1 Round 2
2 Svecova Katerina CZE 32.30 32.70
10 BALOUNOVA Kamila CZE 19.90
# Bib Name HC Country Category Round 1 Round 2
5 Cespivova Anna CZE 1.50/55/12.00 0.50/55/13.00
9 Formankova Rebeka CZE 2.00/55/14.25
18 Zelenkova Veronika CZE 3.50/22
# Bib Name HC Country Category Round 1 Round 2
2 Cespivova Anna CZE 4720 5380
6 Formankova Rebeka CZE 3850 2700
16 Zelenkova Veronika CZE 1560
# Bib Name HC Country Category Round 1 Round 2
6 Cespivova Anna CZE 36.90 35.30
8 Formankova Rebeka CZE 31.50
# Bib Name HC Country Category Round 1 Round 2
7 Kucerova Petra CZE 2.00/55/12.00 1.50/55/13.00
# Bib Name HC Country Category Round 1 Round 2
1 Kucerova Petra CZE 6340 7210
# Bib Name HC Country Category Round 1 Round 2
4 Kucerova Petra CZE 37.30 37.70
# Bib Name HC Country Category Round 1 Round 2
2 Slansky Jan CZE 3.00/55/13.00 2.50/55/13.00
3 Cespivo Jakub CZE 1.00/55/12.00 1.50/55/13.00
8 Piatrenka Stefan BLR 3.00/55/18.25
13 GLUHAK Vito CRO 3.00/49
14 Lang Martin CZE 2.00/22
16 Kalina Ondrej CZE 0.00/22
16 Lapkouski Kiryl BLR 0.00/22
# Bib Name HC Country Category Round 1 Round 2 Round 3
3 Cespivo Jakub CZE 4000 4080
4 Lapkouski Kiryl BLR 3940 3630 3830
5 Beran Tadeas CZE 610
6 Slansky Jan CZE 2670 2780
7 Piatrenka Stefan BLR 3290 1460 3270
8 Lang Martin CZE 2150 3250
11 Miller Tiger CZE 290 170
12 Kalina Ondrej CZE 3000
# Bib Name HC Country Category Round 1 Round 2
2 Slansky Jan CZE 31.00 32.20
3 Cespivo Jakub CZE 30.00 29.50
8 Lapkouski Kiryl BLR 24.10
9 Kalina Ondrej CZE 24.00
11 Marek Petr CZE 21.20
13 Piatrenka Stefan BLR 19.50
# Bib Name HC Country Category Round 1 Round 2
1 Antonau Anton BLR 4.00/58/13.00 0.50/58/12.00
10 Mikhailau Aliaksandr BLR 3.00/58/18.25
11 Kolar Vaclav CZE 4.50/55/18.25
# Bib Name HC Country Category Round 1 Round 2
1 Mikhailau Aliaksandr BLR 5950 8070
5 Antonau Anton BLR 7060 4400
10 Kolar Vaclav CZE 2440
# Bib Name HC Country Category Round 1 Round 2
1 Antonau Anton BLR 40.30 39.40
6 Mikhailau Aliaksandr BLR 33.60 32.30
7 Kolar Vaclav CZE 31.50 31.20
# Bib Name HC Country Category Round 1 Round 2
5 Meisner Viktor CZE 1.50/58/13.00 1.50/58/13.00
# Bib Name HC Country Category Round 1 Round 2
2 Meisner Viktor CZE 6360 6630
# Bib Name HC Country Category Round 1 Round 2
5 Hruby Libor CZE 48.10 49.60
10 Meisner Viktor CZE 41.70
12 Loudil Marek CZE 38.80
# Bib Name HC Country Category Round 1
9 Danihelka Jan CZE 3.00/58/14.25
12 Hlousek Milan CZE 1.50/58/16.00
15 Necas Jan CZE 2.00/22
# Bib Name HC Country Category Round 1
9 Danihelka Jan CZE 3330
# Bib Name HC Country Category Round 1
14 Danihelka Jan CZE 30.90
# Bib Name HC Country Category Round 1 Round 2
4 Polidor Ales CZE 4.00/55/13.00 4.00/55/13.00
# Bib Name HC Country Category Round 1
7 Engelhardt Volker AUT 0.50/55/13.00
# Bib Name HC Country Category Round 1
6 Begovich Heinz AUT 2.00/55/13.00
# Bib Name HC Country Category Round 1 Round 2
4 Begovich Heinz AUT 30.90 32.70