Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification


# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
22 Angulo Ana Jose MEX 3.50/55/14.25 2.50/55/14.25
35 Leiras Silvia ESP 1.50/55/18.25 3.50/55/18.25
36 Escolar Noriega Frades Patricia ESP 5.00/52 2.50/55/18.25
38 Noguera Vergés Laura ESP 4.00/52 2.00/55/18.25
39 Subirana Navarro Jana ESP 1.50/52 1.50/55/18.25
45 Arango Africa ESP 3.00/37 3.00/37
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
11 Angulo Ana Jose MEX 800 800
14 Escolar Noriega Frades Patricia ESP 170 410
15 Arango Africa ESP 340 80
16 Noguera Vergés Laura ESP 170 290
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
23 Mill Botella Pia ESP 2.50/55/14.25 3.50/55/16.00
26 Pequeno Perez Silvia ESP 3.50/55/16.00 3.50/55/18.25
33 Subirana Navarro Sílvia ESP 0.50/52 4.00/55/18.25
37 PAMIES Catalina ESP 4.50/52 2.00/55/18.25
40 Ramon Cortes Sonia ESP 1.50/55/18.25 6.00/49
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
3 Mill Botella Pia ESP 3050 3010
10 Ramon Cortes Sonia ESP 990 780
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
5 Mill Botella Pia ESP 26.50 27.60
9 Ramon Cortes Sonia ESP 12.50 12.10
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
8 Botas Medem Sandra ESP 2.00/55/11.25 2.00/55/11.25
9 Botas Medem Nadine ESP 2.00/55/11.25 2.00/55/11.25
46 Alvarez Anair ESP 3.00/34 2.00/34
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
20 Baird Nicole USA 0.50/55/13.00 1.00/55/13.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
15 Tapiero Marie Blanche ESP 5.50/55/13.00 0.50/55/13.00
29 Castaneda Ana ESP 1.00/55/16.00 3.25/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
19 Medem Seghers Cristina ESP 3.00/52/13.00 2.00/52/12.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
21 Teixidor Junior Dani ESP 3.50/55/14.25 4.50/55/14.25
24 Teixidor Tono ESP 5.00/55/16.00 2.00/55/14.25
42 Sainz Borja ESP 4.50/49 3.25/49
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
4 Teixidor Junior Dani ESP 2670 2940
8 Teixidor Tono ESP 1720 670
12 Sainz Borja ESP 760 540
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
10 Teixidor Junior Dani ESP 10.50 11.00
11 Sainz Borja ESP 10.20 10.90
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
13 Sauvat Theodore ESP 2.00/58/12.00 4.00/58/12.00
17 Rico Medem Cesar ESP 5.00/58/14.25 3.00/58/13.00
25 Arbaizar Alvaro ESP 4.00/58/16.00 1.50/55/18.25
28 Sainz Eric ESP 1.00/55/18.25 3.00/58/16.00
31 Torras Luna Marc ESP 3.00/58/18.25 4.00/58/18.25
43 Alvarez Ugidos Alberto ESP 5.00/49 1.00/49
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
6 Sainz Eric ESP 1930 2120
9 Rico Medem Cesar ESP 1510 1030
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
7 Rico Medem Cesar ESP 14.90 15.80
8 Sainz Eric ESP 12.60 14.60
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
10 Hruby Libor CZE 2.00/58/11.25 2.00/58/11.25
11 Angulo Joaquin MEX 1.00/58/11.25 0.50/58/11.25
14 Noguera Verges Alvaro ESP 2.00/58/12.00 3.50/58/12.00
16 Capella Feliu Ferran ESP 5.00/58/13.00 4.50/58/13.00
44 Reguera Ferreira Nicolas ESP 0.50/37 4.00/49
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
2 Noguera Verges Alvaro ESP 4610 5720
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
2 Noguera Verges Alvaro ESP 52.50 53.00
3 Hruby Libor CZE 51.60 52.70
6 Angulo Joaquin MEX 24.70 26.30
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Morros Peyri Ivan ESP 2.00/58/10.75 2.50/58/10.75
3 Quera Costa Claudi ESP 4.00/58/11.25 3.50/58/12.00
4 Ballus Roca Roger ESP 3.00/58/11.25 2.00/58/11.25
6 Noguera Vergés Lluís ESP 0.50/58/11.25 3.00/58/11.25
12 Mill Botella Pau ESP 4.00/58/12.00 3.00/58/12.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Noguera Vergés Lluís ESP 7150 7280
5 Mill Botella Pau ESP 2340 1350
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Noguera Vergés Lluís ESP 53.50 53.10
4 Mill Botella Pau ESP 38.10 41.70
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
2 Sirera Pérez Alex ESP 4.00/55/11.25 1.50/55/11.25
4 Deleage Nicolas FRA 2.00/55/11.25 3.00/55/11.25
27 Compte Fernando ESP 3.00/55/16.00 3.50/55/18.25
30 Suarez Alvarez Nicolas ESP 2.00/55/18.25 5.00/55/18.25
34 Conde Luna Oscar ESP 4.00/34 4.00/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
7 Teixidor Dani ESP 3.00/55/11.25
18 Torras Altisent Josep ESP 3.50/55/14.25 2.00/55/13.00
41 Suarez Garcia Mario ESP 3.00/52 3.00/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
7 Teixidor Dani ESP 1520 1950
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
31 Fernandez Losada Francisco ESP 3.00/55/18.25 4.00/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
13 Fernandez Losada Francisco ESP 660 500