Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification


# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Henova Nina BLR 3.00/52 1.50/52
2 Rutkowska Malgorzata POL 0.50/34 2.00/43
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Volodzkina Aliaksandra BLR 3760 3760
2 Henova Hanna BLR 1750 3200
3 Henova Nina BLR 2210 2390
4 Rutkowska Malgorzata POL 740
# Bib Name Country Category Round 1
1 Rutkowska Malgorzata POL 18.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Dymant Iryna BLR 1.50/55/14.25 1.00/55/12.00
2 Rabchun Aliaksandra BLR 0.50/55/13.00 2.50/55/13.00
3 Pavlova Olga BLR 5.00/55/14.25 2.00/55/13.00
4 Kazek Anna POL 2.50/55/16.00 1.00/55/14.25
5 Karabanava Maryia BLR 3.50/55/16.00 2.50/34
6 Gogola Anna POL 2.50/52
7 Janczuk Marta POL 5.25/34
8 Gogola Aleksandra POL 0.50/34
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Pavlova Olga BLR 6720 6230
2 Kazek Anna POL 5210 5100
3 Karabanava Maryia BLR 3470 3370
4 Herrmann Anna BLR 3650 3340
5 Gogola Anna POL 2560 2170
6 Dymant Iryna BLR 1490
7 Gogola Aleksandra POL 790
8 Janczuk Marta POL 140
# Bib Name Country Category Round 1
1 Pavlova Olga BLR 34.20
2 Dymant Iryna BLR 28.40
3 Rabchun Aliaksandra BLR 27.30
4 Gogola Anna POL 25.50
5 Kazek Anna POL 23.20
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Labkovich Ilya BLR 5.00/58/18.25 2.50/58/16.00
2 Swietek Pawel POL 2.50/37 1.50/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Labkovich Ilya BLR 7340 7340
2 Anufryieu Ales BLR 3150 3670
3 Maroz Danila BLR 3640 3330
4 Zhukov Roman BLR 2600 3280
5 Swietek Pawel POL 3110 2660
6 Vauchok Uladzislau BLR 2040
7 Gogola Wojciech POL 1120
# Bib Name Country Category Round 1
1 Swietek Pawel POL 22.80
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Pieczonka Bartosz POL 3.00/58/18.25 3.25/58/16.00
2 Kakorych Dzianis BLR 3.50/58/18.25 1.50/58/16.00
3 Rutkowski Jakub POL 5.00/55/18.25 3.00/58/18.25
4 Naorniakowski Tomasz POL 3.50/55/18.25 4.25/55/18.25
5 Naorniakowski Marek POL 3.50/52 3.50/55/18.25
6 Witek Michal POL 2.00/52
7 Grutza Martin GER 4.50/37
8 Puzynowski Piotr POL 4.00/34
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kakorych Dzianis BLR 5100 6770
2 Grutza Martin GER 4090 4090
3 Pieczonka Bartosz POL 3600 3570
4 Naorniakowski Tomasz POL 1320 1690
5 Witek Michal POL 580 760
# Bib Name Country Category Round 1
1 Rutkowski Jakub POL 44.10
2 Pieczonka Bartosz POL 33.70
3 Grutza Martin GER 28.30
4 Naorniakowski Tomasz POL 26.80