Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1
1 Roberts Lucy GBR 3.50/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Roberts Lucy GBR 12.70 13.60
# Bib Name Country Category Round 1
1 Scutt Emma GBR 4.50/49
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Scutt Emma GBR 15.00 14.30
# Bib Name Country Category Round 1
1 Wharton Charlotte GBR 2.00/55/11.25
2 Jones Sophie GBR 4.00/55/14.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Wharton Charlotte GBR 45.80 47.00
2 Outram Sanchia GBR 37.10 35.60
3 Jones Sophie GBR 29.10 31.50
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Anderson Caitlin GBR 0.00/55/14.25 4.00/55/13.00
# Bib Name Country Category Round 1
1 Hazelwood Kate GBR 2.00/55/14.25
1 Porter Joanne GBR 2.00/55/14.25
3 Campbell Felicity GBR 2.00/46
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Porter Joanne GBR 23.10 24.60
2 Hazelwood Kate GBR 23.30 23.40
3 Campbell Felicity GBR 12.00 12.20
# Bib Name Country Category Round 1
1 Parkin Tom GBR 3.50/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Parkin Tom GBR 17.90 20.80
# Bib Name Country Category Round 1
1 Jays Danny GBR 3.00/55/13.00
2 Robinson Marcus GBR 2.50/55/13.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Robinson Marcus GBR 23.70 25.40
2 Jays Danny GBR 13.90 13.50
# Bib Name Country Category Round 1
1 Hazelwood Robert GBR 3.00/58/10.75
2 Scutt Oli GBR 4.00/58/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Hazelwood Robert GBR 50.30 49.10
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Spavin Harry GBR 3.00/58/11.25
2 Poole Thomas GBR 2.50/58/11.25
3 Critchley Jack GBR 0.50/58/12.00
4 Young Harry GBR 2.50/58/13.00
5 Hazelwood Benjamin GBR 0.00/58/13.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Critchley Jack GBR 66.10 63.20
2 Spavin Harry GBR 52.70
3 Hazelwood Benjamin GBR 48.20 47.60
4 Poole Thomas GBR 48.10 43.00
5 Young Harry GBR 43.80 41.50
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Oliver William GBR 3.00/58/11.25
2 Hebdon Harry GBR 0.50/58/11.25 1.50/58/11.25
3 Campbell Robin GBR 0.50/52 4.00/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Critchley Andrew GBR 60.70 59.80
2 WHARTON Christopher GBR 59.20 48.80
3 Ohman Patrik SWE 54.10 58.90
4 Oliver William GBR 51.00 51.90
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Hazelwood Timothy GBR 3.50/55/11.25
2 Fardon Allan GBR 4.00/55/12.00 4.00/22
3 Singleton Chris GBR 3.00/55/12.00
4 Beard Mark GBR 4.00/55/14.25
5 Parkin Nick GBR 3.25/55/14.25 3.00/55/14.25
6 Spavin Rob GBR 3.00/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Singleton Chris GBR 53.20 52.00
2 Hazelwood Timothy GBR 52.60 52.80
3 Beard Mark GBR 39.60 41.40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Hebdon Stephen GBR 4.00/55/12.00 2.00/55/12.00
2 Metcalf Jim GBR 5.00/55/14.25 2.50/55/13.00
3 Jones Keith GBR 3.00/55/14.25 4.00/55/14.25
4 Campbell Ian GBR 2.00/52 2.00/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Clarke Geoff IRL 36.10 37.40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Philips John GBR 2.50/52/13.00 5.00/52/14.25