Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification


# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Fedorova Lucia SVK 5.00/55/16.00 4.50/55/16.00
2 Csokasova Nika SVK 4.00/52 5.00/52
3 Pokorna Ella SVK 2.50/52 2.50/49
4 Haraburda Martyna POL 5.00/43 3.00/46
5 Gajdzik Oliwia POL 2.00/46 3.00/43
6 Silkowska Julia POL 2.00/34 4.00/34
7 Janik Oliwia POL 5.00/34 2.50/34
# Bib Name Country Category Round 1
1 Fedorova Lucia SVK 2850
2 Csokasova Nika SVK 2330
3 Gajdzik Oliwia POL 900
4 Janik Oliwia POL 530
5 Haraburda Martyna POL 470
6 Pokorna Ella SVK 410
7 Silkowska Julia POL 120
8 Lasecka Wiktoria POL 100
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Csokasova Nika SVK 24.40 26.60
2 Gajdzik Oliwia POL 15.30 14.80
3 Janik Oliwia POL 12.60 13.40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Leshchanka Maryia BLR 0.00/55/14.25 0.00/55/14.25
2 Polkowska Zuzanna POL 5.00/55/16.00 2.00/55/18.25
3 Wozniak Idalia POL 4.00/55/18.25 2.00/55/18.25
4 Konarska Patrycja POL 2.50/46 4.50/46
5 Stanczak Aleksandra POL 6.00/34 6.00/34
# Bib Name Country Category Round 1
1 Wozniak Idalia POL 3760
2 Polkowska Zuzanna POL 1820
3 Konarska Patrycja POL 1200
4 Stanczak Aleksandra POL 900
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Wozniak Idalia POL 32.10 33.90
2 Polkowska Zuzanna POL 33.00 33.90
3 Stanczak Aleksandra POL 15.40 15.40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Turets Iryna BLR 3.00/55/13.00 1.00/55/13.00
2 Straltsova Hanna BLR 5.00/55/13.00 0.00/55/13.00
3 Dymant Iryna BLR 2.00/55/13.00 0.00/55/14.25
4 Splichalova Andrea CZE 1.50/55/14.25 1.50/55/16.00
5 Jaroszewska Izabela POL 0.00/55/14.25 3.00/55/18.25
6 Wroblewska Justyna POL 6.00/52 2.00/55/18.25
7 Kazek Anna POL 6.00/52 2.00/55/18.25
8 Jeruc Weronika POL 5.00/22 3.00/34
# Bib Name Country Category Round 1
1 Straltsova Hanna BLR 9240
2 Turets Iryna BLR 8130
3 Kazek Anna POL 6230
4 Wroblewska Justyna POL 2500
5 Splichalova Andrea CZE 2290
6 Jaroszewska Izabela POL 810
7 Jeruc Weronika POL 740
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Turets Iryna BLR 49.00 49.70
2 Straltsova Hanna BLR 43.50 44.60
3 Splichalova Andrea CZE 37.70 37.90
4 Jaroszewska Izabela POL 25.00 26.50
5 Jeruc Weronika POL 16.70
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Saxa Samuel SVK 5.00/58/16.00 2.00/58/14.25
2 Zambory Tobias SVK 1.00/58/14.25 4.00/58/16.00
3 Vrazel Dominik SVK 5.00/49 2.25/52
4 Wycisk Mateusz POL 4.50/49 5.25/49
5 Wycisk Jakub POL 1.50/52 2.50/49
6 Kisiel Dominik POL 5.00/46 5.00/46
7 Piekarski Maciej POL 5.00/46 3.00/46
8 Ulanowicz Kacper POL 1.50/55/18.25 5.00/37
9 Janik Wojciech POL 3.00/46
10 Spyra Olivier POL 3.00/37
11 Kwapien Olaf POL 1.50/37
12 Bobrowski Oliwier POL 0.50/37
13 Kleczek Piotr POL 0.00/37
13 Malarewicz Mateusz POL 0.00/37
13 Zielinski Filip POL 0.00/37
# Bib Name Country Category Round 1
1 Zambory Tobias SVK 2810
2 Saxa Samuel SVK 2120
3 Wycisk Mateusz POL 1280
4 Janik Wojciech POL 980
5 Kisiel Dominik POL 750
6 Wycisk Jakub POL 520
7 Kwapien Olaf POL 330
8 Ulanowicz Kacper POL 320
9 Vrazel Dominik SVK 290
10 Zielinski Filip POL 280
11 Piekarski Maciej POL 130
12 Spyra Olivier POL 110
13 Drewiczewski Jakub POL 100
14 Bobrowski Oliwier POL 40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Wycisk Mateusz POL 30.90 32.70
2 Zambory Tobias SVK 30.60 30.90
3 Wycisk Jakub POL 27.20 28.70
4 Kisiel Dominik POL 26.00 27.00
5 Saxa Samuel SVK 25.10 26.50
6 Kwapien Olaf POL 23.60 24.70
7 Vrazel Dominik SVK 13.60 17.10
8 Piekarski Maciej POL 14.60 15.40
9 Janik Wojciech POL 11.30
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Zawadzki Konrad POL 1.00/58/14.25 2.50/58/16.00
2 Vasko Daniel SVK 1.00/58/14.25 5.00/58/18.25
3 Harbachuk Viktar BLR 4.50/58/16.00 3.00/58/18.25
4 Nowakowski Jakub POL 1.50/58/18.25 4.00/55/18.25
5 Siedlarski Jakub POL 5.00/58/18.25 5.50/37
6 Mieloch Bartosz POL 3.00/55/18.25 4.25/37
7 Sibicki Jakub POL 3.00/55/18.25 3.50/37
8 Oborski Konrad POL 4.50/55/18.25 2.00/37
9 Gasiewski Krzysztof POL 4.00/46
10 Muransky Jakub SVK 3.50/37
11 Sawczyk Patryk POL 1.00/37
12 Zegaczewski Igor POL 0.00/37
# Bib Name Country Category Round 1
1 Vasko Daniel SVK 5060
2 Siedlarski Jakub POL 4260
3 Nowakowski Jakub POL 3080
4 Harbachuk Viktar BLR 1240
5 Sibicki Jakub POL 1190
6 Zawadzki Konrad POL 1020
7 Mieloch Bartosz POL 660
8 Oborski Konrad POL 580
9 Gasiewski Krzysztof POL 320
10 Zegaczewski Igor POL 290
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Zawadzki Konrad POL 43.90 48.00
2 Harbachuk Viktar BLR 44.90 47.20
3 Vasko Daniel SVK 37.60 38.50
4 Siedlarski Jakub POL 34.40 37.60
5 Nowakowski Jakub POL 35.90 37.50
6 Oborski Konrad POL 32.00 34.90
7 Mieloch Bartosz POL 27.90 30.50
8 Muransky Jakub SVK 16.70
9 Zegaczewski Igor POL 16.50
10 Gasiewski Krzysztof POL 15.50
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Marozau Artsiom BLR 2.00/58/12.00 3.50/58/13.00
2 Borysewicz Kamil POL 4.00/58/14.25 2.00/58/14.25
3 Kerpcar Juraj SVK 1.00/58/14.25 5.50/58/16.00
4 Zawadzki Erwin POL 5.50/58/18.25 3.00/58/16.00
5 Kazek Dawid POL 5.00/58/14.25 5.50/37
6 Kwapien Mariusz POL 2.50/58/18.25 4.50/37
7 Lasecki Filip POL 3.00/55/18.25 4.00/37
8 Andracki Dawid POL 5.00/22
8 Wolf Nikolas SVK 5.00/22
# Bib Name Country Category Round 1
1 Marozau Artsiom BLR 10310
2 Kazek Dawid POL 6810
3 Wolf Nikolas SVK 6110
4 Kerpcar Juraj SVK 4960
5 Kwapien Mariusz POL 3960
6 Borysewicz Kamil POL 3280
7 Zawadzki Erwin POL 2530
8 Andracki Dawid POL 610
9 Lasecki Filip POL 500
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Marozau Artsiom BLR 54.00 59.40
2 Zawadzki Erwin POL 58.90 58.90
3 Borysewicz Kamil POL 59.00 57.80
4 Kerpcar Juraj SVK 43.80 50.00
5 Wolf Nikolas SVK 41.10 43.80
6 Andracki Dawid POL 38.80 41.60
7 Lasecki Filip POL 35.60 39.50
8 Kwapien Mariusz POL 18.80
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Drewiczewski Jaroslaw POL 2.50/49 4.25/52
2 Sadowski Adam POL 3.00/46 6.00/46
3 Krzywicki Mariusz POL 3.00/43 5.50/43
4 Kowalski Pawel POL 6.00/43
4 Mos Michal POL 6.00/43
6 Kedrak Michal POL 2.50/43
# Bib Name Country Category Round 1
1 Mos Michal POL 2710
2 Kedrak Michal POL 1790
3 Drewiczewski Jaroslaw POL 1300
4 Sadowski Adam POL 610
5 Krzywicki Mariusz POL 340
6 Kowalski Pawel POL 100
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kedrak Michal POL 29.50 30.50
2 Drewiczewski Jaroslaw POL 22.60 24.60
3 Krzywicki Mariusz POL 17.10 17.40