Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification


# Bib Name Country Category Round 1
1 Botella Fernández Georgina ESP 2.00/28
1 Espino Botella Esther ESP 2.00/28
# Bib Name Country Category Round 1
1 Botella Fernández Georgina ESP 80
2 Espino Botella Esther ESP 40
# Bib Name Country Category Round 1
1 Torras Ribera Claudia ESP 0.00/37
2 Subirana Navarro Jana ESP 3.00/34
# Bib Name Country Category Round 1
1 Subirana Navarro Sílvia ESP 0.00/49
2 Tomas Claur Claudia ESP 0.50/34
3 Carriere Piera Andrea ESP 0.00/34
# Bib Name Country Category Round 1
1 Carriere Piera Andrea ESP 80
2 Tomas Claur Claudia ESP 40
# Bib Name Country Category Round 1
1 Carriere Piera Andrea ESP 13.10
# Bib Name Country Category Round 1
1 Mill Botella Pia ESP 3.50/55/16.00
2 Pregel Hoderlein Carla ESP 3.50/52
3 Ramon Cortes Sonia ESP 2.00/49
4 Pregel Hoderlein Ariadna ESP 0.00/46
5 PASQUIN TORRELLA Marta ESP 3.00/37
# Bib Name Country Category Round 1
1 Mill Botella Pia ESP 2870
2 Pregel Hoderlein Ariadna ESP 450
3 Pregel Hoderlein Carla ESP 340
4 PASQUIN TORRELLA Marta ESP 200
# Bib Name Country Category Round 1
1 Mill Botella Pia ESP 22.80
2 Pregel Hoderlein Carla ESP 17.10
3 PASQUIN TORRELLA Marta ESP 12.80
# Bib Name Country Category Round 1
1 Blanch Olive Natalia ESP 2.50/55/13.00
2 Tapiero Marie Blanche ESP 1.00/55/13.00
3 Valverde Molina Mercedes ESP 0.00/34
# Bib Name Country Category Round 1
1 Tapiero Marie Blanche ESP 2300
# Bib Name Country Category Round 1
1 Carriere Piera Joan ESP 1.50/28
# Bib Name Country Category Round 1
1 Carriere Piera Joan ESP 40
# Bib Name Country Category Round 1
1 Vizcaino Gallego Oriol ESP 0.00/52
2 Botella Fernández Guido ESP 5.00/46
3 Miravalls Langarika Daniel ESP 1.50/34
# Bib Name Country Category Round 1
1 Vizcaino Gallego Oriol ESP 910
2 Botella Fernández Guido ESP 40
# Bib Name Country Category Round 1
1 Botella Fernández Guido ESP 16.60
2 Vizcaino Gallego Oriol ESP 16.20
# Bib Name Country Category Round 1
1 Sauvat Theodore ESP 2.00/55/14.25
2 Dufol Ferrer Linus ESP 0.50/55/16.00
3 Torras Luna Marc ESP 3.50/55/18.25
4 Saurina Casanovas Gerard ESP 1.50/55/18.25
5 Pasquin Torrella Yago ESP 4.50/43
6 Jane Emo Alex ESP 4.00/37
# Bib Name Country Category Round 1
1 Saurina Casanovas Gerard ESP 1210
2 Dufol Ferrer Linus ESP 810
3 Jane Emo Alex ESP 170
4 Pasquin Torrella Yago ESP 80
# Bib Name Country Category Round 1
1 Jane Emo Alex ESP 19.40
2 Dufol Ferrer Linus ESP 18.90
3 Saurina Casanovas Gerard ESP 18.50
4 Pasquin Torrella Yago ESP 16.10
# Bib Name Country Category Round 1
1 Serra Busquet Xavier ESP 1.50/58/13.00
2 Saurina Casanovas Tomas ESP 3.50/58/16.00
# Bib Name Country Category Round 1
1 Saurina Casanovas Tomas ESP 1480
# Bib Name Country Category Round 1
1 Serra Busquet Xavier ESP 28.10
2 Saurina Casanovas Tomas ESP 25.50
# Bib Name Country Category Round 1
1 Barguñó Jané Guillermo ESP 3.50/58/12.00
2 Mill Botella Pau ESP 0.50/58/13.00
# Bib Name Country Category Round 1
1 Mill Botella Pau ESP 3060
2 Barguñó Jané Guillermo ESP 2590
# Bib Name Country Category Round 1
1 Mill Botella Pau ESP 44.70
# Bib Name Country Category Round 1
1 Quera Costa Claudi ESP 3.00/58/11.25
2 Ballus Roca Roger ESP 2.00/58/11.25
# Bib Name Country Category Round 1
1 Vizcaino Vallbona Gregori ESP 45.50
# Bib Name Country Category Round 1
1 Nomen Torres Claudio ESP 2.00/55/12.00
2 Torras Altisent Josep ESP 4.00/55/14.25
3 Tarradas Faja Josep ESP 4.00/55/18.25