Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Butterfield Amber GBR 2140 2020
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Solman Hanna GBR 2.00/55/18.25 2.50/55/18.25 2.00/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Nutt Katie GBR 2080 2280
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Moore Charlotte GBR 3.50/55/14.25 0.50/55/16.00 2.00/55/13.00
2 Outram Sanchia GBR 4.00/55/14.25 1.00/55/13.00 1.00/55/14.25
3 Colverd Jodie GBR 3.50/55/16.00 2.00/55/14.25 3.00/55/14.25
4 Carter Lucy GBR 1.00/55/18.25 2.50/52 2.00/55/18.25
5 FERRIS Alice GBR 0.00/22 3.50/22 3.00/49
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Outram Sanchia GBR 3050 3540
2 Moore Charlotte GBR 2820 3310
3 Colverd Jodie GBR 1100 1850
4 FERRIS Alice GBR 500 500
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Moore Charlotte GBR 29.30 27.70
2 Outram Sanchia GBR 23.50 25.70
# Bib Name Country Category Round 1 Round 3
2 Ellis Claire GBR 2.00/22 5.00/40
# Bib Name Country Category Round 1
1 Ellis Claire GBR 750
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Winter Hilary GBR 2.50/22 2.50/55/13.00 3.00/55/13.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Lowe Katie GBR 800 700
# Bib Name Country Category Round 1
1 Lowe Katie GBR 19.90
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Turp Benjamin GBR 1.50/55/16.00 4.00/55/13.00 3.00/55/13.00
2 Court Freddie GBR 2.00/55/14.25 0.50/52 4.00/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Court Freddie GBR 1860 1710
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Turp Benjamin GBR 15.30 16.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Heath Calum GBR 1.00/58/11.25 2.50/58/12.00 4.00/58/11.25
2 Poland Joel GBR 5.50/58/12.00 4.00/58/12.00 1.00/58/11.25
3 Foley-Brickley David GBR 3.00/58/12.00 4.50/58/13.00 3.00/58/12.00
4 Davies Arron GBR 2.00/58/12.00 5.00/22 0.00/58/12.00
5 Dyson Harvey GBR 3.00/58/18.25 4.00/55/18.25 4.00/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Poland Joel GBR 5220 5390
2 Heath Calum GBR 3510 4690
3 Davies Arron GBR 2940 2860
4 Foley-Brickley David GBR 2010 2070
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Davies Arron GBR 29.40 31.70
2 Poland Joel GBR 27.40 25.70
3 Heath Calum GBR 26.90
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Outram Luke GBR 1.50/58/12.00 1.50/58/12.00 2.50/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Outram Luke GBR 4130 6290
# Bib Name Country Category Round 2
1 Outram Luke GBR 38.70
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Winter Frederick GBR 3.50/58/10.25 2.50/58/10.25 4.50/58/11.25
2 Campbell Glenn GBR 3.00/58/10.75 3.00/58/10.75 1.50/58/10.75
3 Stanley Max GBR 4.00/58/12.00 2.00/58/12.00 4.00/58/12.00
4 North Bradley GBR 1.50/58/12.00 3.00/58/12.00
5 Hiscock Mitchell GBR 0.00/22 1.50/22 3.50/58/13.00
6 Chapman Glyn GBR 5.00/58/14.25 2.50/58/14.25
7 James Peter GBR 4.00/52 1.50/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Hartford Jeremy GBR 0.00/22 2.00/55/11.25 2.00/55/11.25
2 White Mark GBR 1.00/22 1.00/55/14.25 3.50/55/14.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Stephenson Jeremy GBR 2.50/22 4.50/55/13.00 3.00/55/12.00
2 Lochhead Kevin GBR 1.50/55/12.00 1.50/22 1.00/55/12.00
3 Wallace Clive GBR 3.00/55/16.00 3.00/55/13.00 4.50/55/14.25
4 Poland Rob GBR 5.00/55/16.00 3.00/55/14.25 3.00/55/14.25
5 Dyson Andrew GBR 0.50/55/18.25 4.00/55/18.25 4.00/55/18.25
6 Foley-Brickley Patrick GBR 2.50/22 0.00/49 1.50/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Wallace Clive GBR 2140 830
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Wallace Clive GBR 22.10
2 Rodaway Andrew GBR 20.20
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Winter Martin GBR 3.00/22 3.00/55/13.00 5.00/55/14.25
2 Mattos Richard GBR 3.00/55/13.00 3.00/55/14.25 3.50/55/14.25