Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification


# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kucerova Petra CZE 2.00/55/16.00 3.00/55/16.00
1 Prichystalova Miroslava CZE 5.00/34 3.00/55/16.00
1 Volk Franka Maria GER 3.00/55/16.00 2.00/55/14.25
2 Haschock Melanie GER 3.00/34 1.00/55/14.25
2 Patschke Nicole GER 2.50/55/16.00 4.50/34
2 Tomanova Katerina CZE 3.50/52 1.25/55/16.00
3 Haschock Maria GER 1.25/52 3.00/49
3 Heinikova Katerina CZE 3.50/34 2.00/34
4 Jahnke Christine GER 5.00/34 4.25/46
5 Cespivova Anna CZE 2.00/34 5.00/43
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kucerova Petra CZE 4520 2670
1 Prichystalova Miroslava CZE 1580 3540
1 Volk Franka Maria GER 3080 4160
2 Haschock Melanie GER 1290 2420
2 Patschke Nicole GER 1350
2 Svecova Katerina CZE 1740 2020
3 Heinikova Katerina CZE 2410 1370
3 Tomanova Katerina CZE 1890 1450
4 Jahnke Christine GER 1450 1440
4 Krsicková Martina CZE 660 1300
5 Handlová Nikola CZE 500 1040
5 Haschock Maria GER 1370 1390
6 Cespivova Anna CZE 1250
7 BALOUNOVA Kamila CZE 80
8 Pospisilova Iveta CZE 0
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Heinikova Katerina CZE 26.30 26.50
1 Kucerova Petra CZE 26.70 25.80
1 Prichystalova Miroslava CZE 24.30 31.40
2 Haschock Melanie GER 21.60 25.50
2 Tomanova Katerina CZE 21.00 20.80
3 Volk Franka Maria GER 19.90 21.40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kolman Martin CZE 4.00/55/14.25 1.00/55/12.00
1 Nonn Vladimír CZE 4.00/37 3.00/58/14.25
1 Sedlmajer Adam CZE 4.00/58/14.25 2.50/58/11.25
2 Jahoda Patrik CZE 4.50/52 2.50/55/18.25
2 Patschke Matthias GER 1.50/58/13.00 2.50/58/14.25
2 Vesely Petr CZE 2.50/58/12.00 1.50/58/12.00
3 Leonhardt Andreas GER 1.50/58/13.00 3.50/58/13.00
3 Meisner Viktor CZE 2.00/46 2.00/46
3 Patschke Michael GER 5.50/58/18.25 5.00/58/16.00
4 Jahnke Tobias GER 4.50/43 2.00/43
4 Miketa Jan CZE 1.00/58/18.25
4 Resl Daniel CZE 1.00/58/13.00 2.00/58/13.00
5 Cap Matej CZE 3.50/40 2.25/37
5 Haschock Mario GER 1.50/52 2.00/49
5 Klima Adam CZE 0.00/37
6 Hlousek Milan CZE 4.50/37
6 Loudil Marek CZE 2.00/40
7 Klima Miroslav CZE 3.00/37
8 Liska Rostislav CZE 2.00/37
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Klima Adam CZE 2450 3660
1 Kolman Martin CZE 5260 7250
1 Leonhardt Andreas GER 3450 6540
2 Jahoda Patrik CZE 2610 2970
2 Nonn Vladimír CZE 3660 2610
2 Vesely Petr CZE 5330 3270
3 Liska Rostislav CZE 2510 3140
3 Patschke Michael GER 1890 2410
3 Tichy Vaclav CZE 2080 2370
4 Cap Matej CZE 1740 1910
4 Klima Miroslav CZE 960 930
4 Patschke Matthias GER 2080 2100
5 Meisner Viktor CZE 1690 1480
5 Miketa Jan CZE 1420
5 Sedlmajer Adam CZE 7710
6 Caganek Lukas CZE 760
6 Loudil Marek CZE 1240
7 Hlousek Milan CZE 700
7 Klima Simon CZE 940
8 Jahnke Tobias GER 660
9 Prichystal Jaromir CZE 370
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kolman Martin CZE 34.50 34.20
1 Patschke Michael GER 32.20 36.60
1 Resl Daniel CZE 47.80 51.90
2 Jahoda Patrik CZE 24.00 24.10
2 Patschke Matthias GER 33.80 34.50
2 Vesely Petr CZE 45.50 47.20
3 Leonhardt Andreas GER 37.70 47.20
3 Loudil Marek CZE 11.30 13.00
3 Nonn Vladimír CZE 23.60 25.70
4 Klima Adam CZE 21.20 22.70
4 Meisner Viktor CZE 9.60 11.50
4 Sedlmajer Adam CZE 42.80 43.20
5 Cap Matej CZE 9.50 10.70
5 Hlousek Milan CZE 25.90 28.50
5 Miketa Jan CZE 27.60
6 Klima Miroslav CZE 23.40
7 Caganek Lukas CZE 14.70